HISTORIE MÍCH NEŠŤESTÍ aneb Kompletní Korespondence ( psáno, swjetužel, jen Česky - Zlowansky ..) :
ROKU 2005 MNE PŘEDÁWKOWALA MOJE BÝWALÁ METHAMFETAMIN NA PŘÍKAZ SATANISTY VALTRA . Od tĚch dob jsme EXTRéMNĚ dušewně NEMOCEN !!! !!! !!! Wšem tady okolo to je nejn FUKK, ..ale mnozí se mi smějí a mi to PŘEJÍ ... !!W BL=AZINCI JSEM IHNED ... REKL MI AT PRIJDU JINDY ... asi na sw. D'Indy !!!! = OTRESNA DISKRIMINACE ME OSOBNOSTI a EFEKTIWNI SPOLUPRACE SE SATANEM zwanym "BigBosse" ci BigBuzz BYLA OD SAMEHOP POCATKU !!!!!!I. byl jsem odsouzen za POKUS o wýrobu .. sice jen podmínka, ale na to, že jsme měl wěci nowé ( = prwní war ) jsem De Facto dostal to co skoro wšichni ! = je jim jedno jestl WAŘÍŠ léta ..anebo se 1x pokusíš wymanit se ze záwislosti na těch posraných zkuerwenbých smažkách ..když už z metamfettu se DOSTAT jaksi NELZE ( pramen: Xemie pro Střední Školy .. autor píše, že " lze jen Abstinowat " .. ) - no a tak CO TEN Z - nECTEL ..a wybuchnul jsem .. Toto bych jeste mohl UZNAT za swou CHYBU !II. byl jsem odsouzen za KOPNUTÍ do tramway ( w prosté opilosti, do které mne přiwedl buzerant pedofil satanista Valtr.. - JA SE ZA NIM STAWOWAL JAKOZE MEL SEM POCIT ZE JEDINE ON MOI MUZE POMOCI .. ) . Ač jsem PRACOWAL ( a to w extrémně šptané dušewní kondici - důsledku nadáwkowání Abbadonem .. ) BYL JSEM ODSOUZEN - hodiny jsem mel AC jsem we schizofrenni PRACOWA l.. z polowiny Hotowe ( BYL JSEM NA TOM ZDRAWOTNE WELICE ZLE .. MNOHEM WICE NEZ TED .. a jeste jsemn chodil do prace a jeste sem DO TOHO delal HODINY !!!! /...a a srtewjne mne tenm zmrtt D. ODSOUDIL .. de facto k smriti .. Prezil jsem z=azrakem !!EXEKUTOR

Byl jsem napaden Exekutorem. Řízl mne do předloktí za dopis, we kterém jsem se jich ptal odkud že jsou, když chtějí LICHWU 3000x TOLIK !!!! FÍZLOzmrdi to otočili PROTI mně ( wolal jsem je já ) . Prý já jsem měl ohrožowat HO nožem .. No, w takowém případě bych nebyl řešen jako PŘESTUPEK, ale šel bych NATWRDO .. cca. 5 let !!!!
Toto mi odpowěděl WOMPUCMANN, jenž má jediný účel: PUCOWAT weškerou ŠPíNU páchano Zlowanských rasistickým režimem .. na území Keltské Bohémie.

Napadeni exekutorem - Wompucmannowa odpowed, howno #001HRADHOUSE '10

PŘÍPAD HRADHOUSE : Byl jsem okraden nazistickou ochrankou u wchodu na technoparty HradHouse ´10. Policie, již jsem wolal na 158 mi položila telefon! ( Kolik takto ještě ZABIJÍ lidí ??!!!??? )
Pak jsem prý šwihl klíčem do záhonku. A proto jsem ASI upadl sám do kolejiště !!! !!!! !!!!!

10. HRADHOUSE - OKRADENI a NAPADENI ( a jeste mne ZAWRELI ze sem si na ne STEZOWAL !!!! )/WSTUPENKA NA HRADHOUSE 10 - neroztrhla, DALSI KOUPENA.

HRADHOUSE - OKRADENI a NAPADENI ( a jeste mne ZAWRELI ze sem si na ne STEZOWAL !!!! )/LEKARSKA ZPRAWA z Uraz nemocnice Ponavka - HRADHOUSE ROZSUDEK .. jednotliwé listy : [1] [2] [3] [4] [5]
žádeám UŽ konečně MÉHO adwokáta !! A OBNOWU SOUDU !! Připomínám že JSEM NEBYL a stále ješte jsem NE ZCELA dušewně ZDRáW !! = jsem minimálněrčástečně NEZPůSOBILÍ PRáWNÍCH ÚKONů .. a to nejwíce je widět kdyz delam na knihowne .. a TY PRAWNI WECI ( jako že necvo zwladam ..aLe TY SODU A FZLI A KRIMNOSE ..ne ..

DESSERT '15

ROZSUDEK .. jednotliwé listy : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]


..že prý mám ňeco doplnit .. Papír z Osudí : Wyzwa soudu o DODANI materialu - poslal jsem jim SD-CARTU s fotkami a NIC


Další papír mi poslali ŽE ZNIčILI DůKAZY o tom KOLIK a JAKÝCH jsem měl nábojů w Expanzní zbrani, legálně KOUPENÉ, DRŽENÉ ..a UŽITÉ dle zákona par.13 dnes 19 o Nutné Obraně . Útok trwal, byly dwa mnohern silŇejší jedn měl zaťaté pĚsti a ŠLI ke mě PŘES silnici !!!! Měl jsem strach - a zbraň se nawíc zasekla ANI JSEM NEWYSTŘELIL !!!!
žádeám UŽ konečně MÉHO adwokáta !! A OBNOWU SOUDU !! Připomínám že JSEM NEBYL a stále ješte jsem NE ZCELA dušewně ZDRáW !! = jsem minimálněrčástečně NEZPůSOBILÍ PRáWNÍCH ÚKONů .. a to nejwíce je widět kdyz delam na knihowne .. a TY PRAWNI WECI ( jako že necvo zwladam ..aLe TY SODU A FZLI A KRIMNOSE ..ne ..

POKUS O WRAŽDU - FETKO-SMAŽKA od Hyňi..


POKUS O WRAŽDU - PSIXOUŠ Marek Ps.Dr.

Uwádím podezření že mi ÚMYSLNĚ PŘEDEPSAL lék na Schizofrenii OLYXAN .. místo léků na spaní o které jsem žádal .. !! Opuchl mi po něm jazyka málem jsme se zadusil !! Ještě jsem si ho we spánku překousl. Dodnes mám jizwu. Žádám ODŠKODNĚNÍ !! - lekářská zpráwa Zapletalowá

- lékařská zpráwa z Fakultní NemocniceKOCOUREK MARTIN, somrák, feťák, bezďák ...

Tento si ode mne WYNUTIL krabici Sangrie ..a po te MI "PODEKOWAL" PESTI !!! !!!! .. ,monokl ..atd .. PCR : pry to NENI ANI prestupek !!!! Zde lekarska zprawa od Mudr. Danihelowa
TRESTNI OZNAMENI na Kocourka - wypracowala pracne Poradna Tresdtniho Prawa JUSTYNA. ( = a stejne na HOWNO !!! !!! ) + [ druhý list T.O. - zadní strana ]

Zamitnuti Trestniho Podani PCR !!


NEZNAMI HIPPISAK NA PETROWE

Trestni Oznameni str. 1 + str. 2


FIZLOZMRDI ani SE UZ NEOZWALI !!!!!! !!!!!


WEZENI

- tadi toho zacina ponekud wice ... ZA 3 ROKI JSEM NEWIDEL ANI ADWOKATA !!!! .. cca 1 rok jsem bil na Qentiapinu !!!!! .,... toto powazuje tento Zlowanski Stat za LECBU !!!! a dalsi a dalsi SILEnOSTI o wezenstwi w CRkowu !!!! = 3Z programm a jen DALSI BEZPRAWI !!! ..kid se kurwa zamisli TITHLTI ma-mrdi a super-ZMRDI ??!!!

Made by Linda Della Werde in month of Dionissos of year x.ol9 $.c. ( since of discovery of first calendar as well as writting and ciwilization at all ). Many greetings to the New Age & New World Order from all pan-galaxians.

Texnokratic T.etra-H.ydro-C.yber-Net!cs is prowided by
GlobalCom.