Mistre, .. chceš recenzi ode mne .., 


knihowníka internetowé knihowny na swou knihu o mládežnických hnutích zde .. MeL ByS NECO WEDET o TÉTO ..ZEMI ..

..kde ze wšeho nazblití je mi .. ( škoda penez a cASU a energie na COKOLI ..zde ..w c.R.kowe .. )Není problém .. ??

HNED JAK BUDU MÍTI CAS ( zatím jsem ji alespon procetl ..takže wím o cem je .., )

Já NEMáM cAS PRO SWÉ PRáCE ( byl jsem zde nekolikrát PROTI-PRÁWNE ODSOUZEN ..naposledy za to , že jsem se dle zákona bránil pri LOUPEŽNÉM PrEPADENÍ expanzní zbraní )

ANI NA PLATONA, XENOFONA A ARISTOTELA .. ??

Ale i knížka 2x tencí nežli je twoje … Karel Kopš a Irena L. – Hrdinowé a Bohowé Ant. Mýtu .. leží wedle postele marne cekajíc až NAJDU NáLADU a hlawne cas ..DOBA JE ZCELA ZKURWENá !!!

Už žádné další iluze a páchaní dobra w tomto kraji !!!

Wšichni na wšechno serou ..a delají spráwne .. nebot w tomto zcela KRIMINáLNíM STáTE už proste na Rychlé Šípy není nálada …ZNACNe DLOUHOU DOBU .,. ( !! )     = zawrou nás !! 

Já sám jsem napsal toho již také dosti .. od knih o Magii až po Politické Programy ..


Necekej nic od nikoho – wšechny nás zabili .. Komouši a Hákoši .. A mono-theistická zber – ta špína xtrem !! ( Muslími a Krestáni .. stejne jako satanisti a defacto i komunisti jsou ..ŽIDOWSKÉ SEKTY .. )


Wšechni nás ZNIcILI .. ( owšem že pomocí FíZLu A jejich detí : KRIMINáLNíKu … zejména tedy Hnutí Shit Brno a Pirátská Špína )


Už tu zbyli jen ti .. co se na torzu našich IDEÍ ..sproste prižiwují … ( zde opét moŽno zmínit Piráty ..ale i které koli WOMBUCMANNY .. a neziskowky !!! A NEZISKOWKY, jo.. wšechny .. 


A já a mne podobní IDEALISTÉ ?? …werící že PRAWDA wždy zwítezí ??? .. A sprawedlnost a láska .. a wzajemnost .. já jsem rád ŽE Už MI NENí TAK BLBe JAKO ZA O.D.eS. ..
ZA BABIšE JE PROSTe ZATÍM NEJLÍP !! 

-	Je nezbytne nutno znicit wšechny INFILTROWANÉSTRANY ( zelené a CSSD ) ..dále i DEMAGOGY million hlasu pro ŠWANCMBERKA !!!

-	Teprwe poté bude moŽná cas ADOPTOWAT WšECHNY DeTI w koncentraCních táborech ,…at již w Gaze ci na Lesbu .. !!! A PREMÝšLET, kterou POMILOWAT !!! 

EXTRéMNe ZKURWENá DOBA – NEJWETšÍ ZLOcINCI w CSSD mají ješte tu drzost obwinowat jiné že prý: CERNÉ DUŠE !!! ( proc neríká rownou cerné swine ..?! )


Nejbezpecne?ji je u pocítaCe.. wšem detem to preji ..a doporucuji .. A LáSKA … w této zemi jsoem widel za posledních 20 let jen špíny ..zlodEjské kurwy ..a fetácké mrdky .. Newlezl bych už na to, ani totálne prekopanej Methem…TAKŽE … až mne ZASE za neco ZAWrOU ..bude SPOUSTA CASU !!!!!!


W posledním kriminálem … ( kde jsem byl opet MUCEN ..až již o poznání MÉNE – než za ZMRDu z ODS a TOP09 … ) jsem pre?%Cetl 1000 knih .. a napsal toho až beda !!!


Lidi nemají cas Císt .. lásku radeji prožíwají ,..a deti nemají již žádnou nadeji ..wše je ZKURWENÉ .,..


Schwálne ti budu posílat mé PODNETY tomuto státnímu aparathu .. schwálne – jak dloho to wydržíš císt .. ?? ?? ?? WWW.TEXNOKRATEA.EU

Zde je rozcestním na wšechny moje dosawadní práce .. – kniha twá není špatná až tak abych ji nikdy NEPREcETL .. není wšak již pro nás moc duležitá .. císt o cizích láskách je jen pro zlost ..
Takowý Mantl ( Antl ) také napsal knihu : Gaunery nemám rád . ( je to býwalý komunista a nawíc FÍZL … ) . Tento clen CSSD pod wliwem alkoholu zpusobil NEHODU a UJEL !!

Hlawne že tento ZKURFF gaunery nemá rád !! Jeho knihu ( knihu úchyla jenž se SMeJE nad mrtwou rodinou, ubitou nešt?astným BLBCEM .. )ú CIST NEBUDU NIKDY !!!

No a ..JEšTE SI NECHAL TENTO ZLOcIN NECHAT ututalt – prý : promlcené !! ?? ?? ?? .. CSSD – špínáci stejní jako O.D.S. !!! 

JSEM ZWeDAW ZDA TO HAMácEK ZWáDNE .. ZACHRáNIT ALESPON tech 5% !!! 

.. pod presilou zrud už lid težko jim bude platit JEJICH PRáWNíKY ( zatímco mi nemáme PRÝ PRÁWO ani na toho zdarma !!! ) To jsi na tom líp – je zajímawejší, lec ... není cas .. a není NáLADA. 

Už nikdy to tu dobrý nebude .. za pár wše nejspíše ZDECHNE .. .. .. Ale neboj – aŽ mne ZASE opet ZA PRAWDU a OBRANU ZáKONEM CHRÁNENýCH ZáJMu ( !!!! ) ZAWrOU 


..tak si ji urcite prectu !! ?? .. to slíbit mohu.. cetl jsem tam kdeco ..                       Linda Della Werde alias TEXNOKRATES, Artifex? Hypermegalomaniax?
Sent from Mail for Windows 10

From: Miloš Štastný
Sent: pondelí 11. kvetna 2020 11:09
Subject: NAPIŠ RECENZI


 	Bez viru. www.avast.com 


		

[ZPĚT]