Pro MESSER MILLION ( tak prezdíwali Marcu Polowi w jeho dobe .. ?? .. kdy wydal swuj MILLION ?? .. Nikdo mu to neweril ?? ?? ?? !!!! ) 
– to se tak ujalo, že w každém CARNE-VALE pruwodu ( maso-pust ) byla tato postawa nedílnou soucástí WŠEOBECNÉHO WESELÍ … “) ??
.. a dále wšem, jenž si mne ješte NEZABLOKOWALI “D ?? ?? ?? .. = wšem DOST DOBRÝM CEST !!!! Zdar a Sílu … ?? ?? ?? 

Milí Mikuláši.. :??


..a komu wlastne prihríwáte políwcicku ?! Za koho kopete, co? ..priznáte to ?? ??


Co ? .. bežte wšichni KANDIDOWAT ..za strany, které PREFERUJETE místo mr. Babiše … 

..a nezapomente, že POLITIcKA, co se neumí prosadit we strane TEŽKO BUDE ZA NáS WšECHNY BOJOWAT pak we wláde …!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Jen nyní, w souCastné situaci HONÍTE HLASY pro Tramtumberka ..a ODbeSSSS …!!!!! ( = Babiš ..nedokonalá wláda lec 10000x lepší než CSSD !!! o jiných se ANI …!!!!!!!! )

OPOZICE ..ani si newidí do tlamy .. Prej sem chcou deti a bojují za Tibet „DDDD . ZROWNA ONI !!!! 

Za to FZLum a soudcum ( A SOBE !!! ) to si pridáwají !!!!!! miliardy !!!!!!!! 

Ani se nenamáhají toho LITOWAT .. natož slibowat NáPRAWU !!!! ( jen ždrindat a BREcET : „WODA NA MLÝN, WODA NA BABIŠuW MLÝM, když je KRITIZUJI WEREJNE !!!! 

( Fialin wubec je exot a kokot extrémní .. prej somráci jsou ANARXIE .a : „bé bé – to melo bejt moje B.M.W. !! ?? ..pláce ..nad dotacemi jenž TED cerpa´Babiš !!!!!! 
( Fialin wubec je exot a kokot extrémní .. prej somráci jsou ANARXIE .a : „bé bé – to melo bejt moje B.M.W. !! ??  ..pláce ..nad dotacemi jenž TED cerpa´Babiš !!!!!! 
( Fialin wubec je exot a kokot extrémní .. prej somráci jsou ANARXIE .a : „bé bé – to melo bejt moje B.M.W. !! ?? ..pláce ..nad dotacemi jenž TED cerpa´Babiš !!!!!!  ..béé´..bé… pláce s ním i mr.M* .. ??


*..u nej mi owšem není jasné PROC .. Co z toho budete mít ..když wymení se Babiš a aDOSt a sTOP ?!?!?!?!?!:‘!

Pác reknu to ješte JEDNOU ..doufám, že i po té to už pochopí KAžDÝ ..


My ..anarxisté NEMÁME KOHO wolit .. Je to zbytecná cesta ..se jít pod-Wolit !!!! ( legitimizowat swým hlasem JEJICH ZLOCINY !!!! a jejich zmanipulowané wolby a zcela na hlawu postawený SYSTÉM )A TO JMENOWITE :


•	Kalouskowy zlociny !!!! ( za každou jednu facku by dostal jednu dáwku nerwowého plynu – owšem w samostatné celem takže by ho NIKDO jiný w našem noblesním wezení nikdo jiný ( spoluwezni !!!! ) NEMUcIL …!!!! Dále by zaplatil 200.000 penez za každou !!!!!
 
Dále wrátí W’šE, co pomohl NAKRAST – lhostejno jestli pomahal CSSD ci ODSS !!!! ( = BEZ MAJETKU LETENKA NA SION AIRPORT .. ) To si nedelám PRDEL, ty zkurwyzmrde, kalousku !!!!!

A to nepocítám ty jejich BLUDY, co tu ŠÍRILI 1000 let !!!!! A kolik upálili nepohodlných WLASTENCu a ANARXISTu ( ci paganu .. pohan je puwodne WENKOWAN .. tam se wíra naše držela déle nežli we mestech !!! A ješte tito MONOTEISTÉ dostáwájí platy a dotace na kastelly !“!!!! 
 

•	ODS zlociny !!!!! ( wšechno by wrátili – puda by byla rozdelena mezi WŠECHEN LID !!!! Státní dílny by wyrábeli jen to nejnutnejší, zbytek by byl zpriwatizowán JEDNA BUDAWA ci AREáL pro jednoho KAŽDéHO cloweka !!!! Hrady a zámky by obýwali STáTNÍCI ( wšechny = žádný by nebyl soukromý ..a wšechny by byly werejne prístupné !!!! ) 

W mém systému jim wezmu WŠE co si nahrabali .,.tito krawatácci s hezounlitými úcesy „“) ?? ?? ?? ..miluji takowé .. a monarchisty a monoteisty !!! Ale i ..konzerwy zlodejské, nadrazené .. 


•	PRT zlociny !!!!! ( tito jako jediný NIKAM neodjedou .. oni a ostatní hippieshits budou SOU.ZENI a ODS.OUZENI ..jako špína nejwetší .. Dožiwotí za ZNáSILNeNÍ to jistí u wšech z nich !!!! Zelené wolit ?!?! ..Ecoterrorizmust infiltrátora mr.Bursíka ??? 

W mém systém popelnice ZDARMA a trídení POWINNé ( prípomínám blbcum a zmrdum Že Muj systém je wždy moje 1 miesto .. ne celý TERRA-ORB .. Globálne jen LID.PRáWA !!!!! a snad i ústawa )

A to se nebawím o tom že již 35 let ZELENÍ legalizují THC !!!! Zelení ..smešná wec, skoro .. ŠKODA ŠKODA šKODA !!!! škoda nás wséch fakt ..pro tento smradlawý a SMART státecek .. dírecku ..


CSSD wolit ??!!! Národne-Sociální politiku infiltrátorky mrs.Malácowé ?!?! CSSD wubec jde po bytech ..jak šelma drawá DDD ..wzpomenme prípad Groše Standy ..( odkud jste wzal TEN „wáš“ BYT ?) D

-	W mém systému každý by bydlel ..a nikdo by nepáchal.. ani nemusel - ŠKODA SLOW ..pse-udosocialisté ..

Socialisté wubec diwní .. NEJPRWE SE WáLÍ STOWKY krabic od Modafenu u popelnic .. pak si clowek nekoupí nic .. a to samé SOCIáLKY !!!! 

ZA CSSD wšichni delali NA CERNO !!!! ..a jesTe si chodili pro SOCKU !!!!!!!!!!!! …tehdy byla CSSD ----------dáwkomat--------- !!!!!!!!! ZA TO DNES NEMáM NA NáJEM !!!!!!

C-SS-D … z extrému do extrému !!!!! kreténi slepí, blbí …a .. pokrytectí ( ne wšichni asi ..ALE ..co ten Mantl ..ten šklebící se fízl .. ex-KSC ?!?! …atd ..atpod .. Napr FALUS mr. Plunderky za 100 mega kc !!!)

-	Jen lije .. Malácowá .. wodu na mlejn ( p’resne jak ríkají ODS !! ) takowým hajzlu jako jsou piráti ( PRT ) !!!!!! 

-	..a stejne tak je spráwné heslo jednoho z OF .. totiž že jen ÚPLNý BLBEC se spálí 2x o jedny kamna ( to platí NA WáS na WŠECHNY !!!! )


Ne ..wolit nejdu nikoho ..a swou neúcastí neprímo podporuji wládu LIBERáLu z ANO2011 ..nebot je to jEDINÁ ZáRUKA, že nebude krást Kalousek a jeho familie .. aDOSt + sTOP09 - mafiee !!!!!!!!!!!!
Ne ..wolit nejdu nikoho ..a swou neúcastí neprímo podporuji wládu LIBERáLu z ANO2011 ..nebot je to jEDINÁ ZáRUKA, že nebude krást Kalousek a jeho familie .. aDOSt + sTOP09 - mafiee !!!!!!!!!!!!
Ne ..wolit nejdu nikoho ..a swou neúcastí neprímo podporuji wládu LIBERáLu z ANO2011 ..nebot je to jEDINÁ ZáRUKA, že nebude krást Kalousek a jeho familie .. aDOSt + sTOP09 - mafiee !!!!!!!!!!!!


.. a wy wšichni si uwedomte, WÁŠ skutecný ZáJEM o mé TRESTNÍ PRÍPADY, kdy jsem já ohrožená spolecenská TRÍDA zde mlácen a okrádán .. A NEDOWOLAL JSEM SE NICEHO U NIKOHO !!!! zatím ..

 

    TAK ZATÍM … wy c.r.ci ..a nezapomente jít KANDIDOWAT, aby s wámy Babiš už mohl jednat !!!!


= furt mnohem menší ZLOdEJ a ZLO nežli Kalousek a ODS a PIRÁTSKá zkurwyswinská ŠPÍNA ..nejextrémnejší … 

= a wy jestlui chce ..tak si delejte DEMO každý TýDEN klidne ..ale pustte nám tam bud PUNK-ROCK ..nebo HARD TEXNO aspon .. ?? 

= jestli národ we swobodných wolbách CHCE aby wládl slowák Babiš ..miliardár a tak trochu i cerpatel dotací 

    ..TAK TO TENTO NáROD ASI TAKY CHCE ..!! ( nebo máte NECO proti “parlamentí“ DEMAGOGII ..mr. Mikuláš ? ?? ??! ?? ..tak to by chtelo REWOLUCI ?? ..na kterou je nás tu sotwa 1000 :P DDD !!!
   TAK ZATÍM ..wy frndicky ..škaredé ,, ( oproti wám jsem prý já ješte celkem SLUŠNÁ CURWE !! „D ..“D ?? ..ríkaji´mi mnozí … !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
 ? ? ? ? T???????F?K?????T???? ? ? ? ?
 
     Linda Đella Werde alias T?x??k?at?$ 
        Artifex Hypermegalomaniax


     www.TEXNOKRATEA.eu (web-site)
          TEXNOKRATEA.com (facebook)

          texnokratea@gmail.com  


		

[ZPĚT]