Psáno pro WLÁDU C.R., MINISTERSTWO WNITRA, SPRAWEDLNOSTI, SOCIÁLNíCH WECÍ, ZDRAWOTNICTWÍ, ..dále C.A.K. ( slawná ceská adwokacie ) a W.O.P. ( wombucmann ) ..a cammaráda Prezidenta, straníka za Práwa Obcanu..
Posláno též: ANO11, CSSD, TOP09, STAN, ODS, SPD, Zemanovce, Evropské Demokraty, Soukromníky, Svobodné, Suverenitu, Zelené, a Pravý Blok p. antikomunisti P. Cibulky.
Dále posíláno médiím: Respekt, Reflex, A2larm, Blesk, Deník, Ihned, Týden, C. Rozhlas, C. Televize, Barrandov, Nova, Prima.
A také nezávislým pozorovatelum: Novinárský Syndikát, Amnesty International, Anarchistická Federace, Extention Rebellion, .. 

   winucené I.D. státu: 
********* OBET*REŽIMU **********
 František Vávru, 24.02.1978
 WIWA LA.. MAY-DAY !! AT ŽIJE.. 1.MÁJ !! 

            ..swátek Anarchisticko-Syndikalistické Re-Ewoluce ..
 
 Nechci nic než Nowý Swetowý Rád NAPROSTÉ SWOBODY a ( zárowen ) ÚPLNÉHO BEZPECÍ !!  

                    .. jo, ABSOLUTNÍ LIBERTÁTIS a TOTÁLNÍ SECURITÁTIS .. !! N.W.O. !!
 TEXNOKRATEA - Pangalactická Umelecká Liga - spojenectwí nejruznejších subjektu nejruznejšího zamerení .. 
 
        ... za úcelem nastolení PRÁWNÍHO RÁDU KDEKOLI W GALAXII. LIDSKÁ PRÁWA oproti WŠEM FORMÁM ÚTLAKU a pro OMEZOWÁNÍ OTROKÁRSTWÍ a OTROKÁRu !! 
 C.R.(koff) - zeme, kde mono-teisté ( at již Církew Satanowa ci Apoštolská Církew ) ješte dnes páchají NEJSTRAŠNEJŠÍ ZWERSTWA !!!! 

           ( napr. MNE nechal SATANISTA "BB" predáwkowat methamfetaminem.. nikdy tento SADISTA a PEDOFIL nebude za nic TADY potrestán .. )

       - zeme, kde mi nameríte pokutu za to že jsem nemajetná wrstwa ... 3.000 tolik !! ( i satanowa wiwle ríká JEN 1000x !!!! wy jdete za EXTRÉM wšech EXTRéMu trojnásobne !!!! )

       - zeme, kde když napíši ODKUDŽE wlast-ne jste .. jestli z wýchodo-záchodu .. mne prijde exekutor ríznout do lokte !!!! policie obrací prípad proti mne a delá z toho ..PRESTUPEK .. !!!!
 


 TO JÁ SI DOBRE UWEDOMUJI, ŽE ZA TO MOHOU PREDCHOZÍ WLáDY - PREWLEcENÍ KOMUNISTI, JEZUISTI A NEO-KAPITALISTI ( jj, W'šECHNO TO JSOU ..SATANISTI!! ) ... ALE ... CO UŽ TEDA S TÍM UDeLÁ WAŠE WLáDA ?!?!

 OD MÉHO POSLEWDNÍHO UYWeZNeNÍ SE MI UŽ NECHCE ANI WSTÁWAT !! NATOŽ ŽIWIT SWOU PRACÍ : FÍZLI, FETÁKY, SOUDCE, WEZNE, POLITIKY, ZBOHATLÍKY, CÍRKEWNÍKY .. . 

 SITUACE SE MÁ TAK, ŽE DÍKY FALEšNÝM INFORMACÍM O TOM, ŽE SE PRÁWNÍK PLATÍ ( .. TELEFONÁT NA C.A.K. ) JSEM ZTRATIL DALŠÍ ROK !!! - je jasné, že JÁ platit za práwníka NEMUSíM .. 

 MILLION NEZISKOWEK, ZBYTECNI DARMOZROUTI ... !!! TAKOWÍ JAKO Já WYŽADUJÍ AKTIWNÍ POMOC ... !!! NELZE PáCHAT ZLO JA NEKOM, JEN PROTO ŽE JE WHODNÁ OBET !!! FÍZLI .. PIRÁTI .. !! !! CI K TOMU MLCET !!

 APARÁTH WŠEM MOŽNÝCH KAPITáLNÍCH .. JENŽE I SOCKISTICKÝCH ( a jinak lewých ) ZRuD JE FUNKCNÍ STáLE : ANO, FAŠIZMUS a KOMUNIZNUS STáLE ŽIJE ... ( TA NADRAZENOST RAS A TRÍD NAD NáMI, prý ménecennými .. 

 NEMÁME TU NáROK NA SWá PRÁWA !! PRÝ JSEM ANARCHISTA A ŽE PRÝ BERU DROGY !!! FIZLI, P.R.T., SOUDCI, O.D.S., A KALOUSCI MOHOU WSE !!  ONI - ZLOWANI apod. .., MY - BOHÉMOWÉ atd.. ) 

 

   - zeme, kde je nelegální poly-teizmus a obetiny bohum ( Dr.Oggy ), ale kde je legální WYRAZIT ZUB newlastní dceri !!!! a kopat ji po operaci slepého strewa do bricha !!!!

   - zeme, kde fetáci MOHOU WšE, a fízlokracie je místo zneškodnení KRYJE !!! kde není možno podat T.O. ani na wýrobce ani na dealera ALE ANI NA WRAHY ( Nuffík a Hyna ) !!!!

   - zeme, kde wám místo zaplacení nájmu ješte NÁJEMCE ukradne kolo za 15.000kc !!!! a PCR .. prý nemohu podat TR. OZNÁMENÍ nebot musím na SWuJ obwod .. 

   - zeme, kde se krade jak o žiwot, jen BLBÍ ZDECHAJÍ w naprosté bíde ... Zeme, kde USWEDcENÝ ZMRD ( wezen ) má 2,5 wíce jídla nežli SOCKA ( na sociálních dáwkách )

   - zeme, kde WáS FíZLI ZMLáTÍ TAKOWÝM ZPÚSOBEM, že za šwihnutí klícema do záhonku K ZEMI hned prwní ranou ale ješte jim to nestaCí A PROBOUZíTE SE S ÚPLNe FIALOWOU CELISTÍ a obr. lokt a obr. kolenem !!!!

   - zeme kde soudy wás widí ZÁSADNe JAKO ZLO a PREDEM WINNéHO ... jestli jste jakkoli jiný .. a ani je nezajímá , že PRACUJETE a jste w úplné SCHIZOFRENII ... 

   - zeme kde WOMBUCaNN žwaní a jinak delá jen jed?ine to že wám dá LETÁK .. ( na ríznutí EXEKUTOR mele že prý "twrzení proti twrzení" !!!!! !!!!! ) 

   - zeme kde wás zawrou za to, že WáS WYPROWOKUJÍ K NEJAKÉ WETE , kterou nijak wážne nemyslíte .. ale útocníka, jenž skutecne TO WÁŽNE MYSLÍ ... ANI PRÝ PRESTUPEK !!!! 

   - zeme kde PRáWNÍ PORADNY napíší , to co mel spráwne napsat FÍZL .. ale ani tak to s FíZLAMA NIC nehne !!!! tyto "neziskowky" jsou tedy ZCELA na nic .. 

   - zeme kde WÁS loupežne pRepadnou a ješte chtejí i zbít .. a wy se LEGITIMNe UBRáNÍTE .. JSTE TERRORISTA !!!! a že to z wás wytlucou !!!! a taky, že wytloukly !!!!

   - zeme kde SE NESMÍTE BRáNIT !!!! jinak wy pujdete sedet !!!! a taky že jo - ac ZáKON mluwí jasne JINAK !!!! paragraf o NUTNÉ OBRANE ( útok trwal, byly DWA, strkali do mne a wyhrožowali pEstí .. )

   - zeme kde RANA PESTí NENí ANI PRESTUPEK, ale ani NEBEZPECNE WYHROZOWANI neni hodno setreni !!!!! - jo toto již jsem pasl - ale je to tak nowé a žiwé .. ALE MNE ZA TO ZAWROU !!!! NEPLATÍ ZáKON PRO WšECHNY !!!
 
   - zeme kde je BEZPLATNA ADVOKATNI SLUBA znamena, +ze zaplatite 100kc !!!! DÍKY upozornení anarchistických prátel .. ejhle pro SOCKY je ZASE zdarma .. To je ale DISKRIMINACE poctiwe pracujících .. 

   - zeme kde NESMIM natacet FIZLA !!! A když si STEŽUJI .. wombucmann mele, že PRÝ jedna INSPEKCE NESTACÍ .. ( takže až jich napíši MILLIÓN ..tak .. tak už budu ZCELA bez ENERGIE !!!! )

   - zeme kde .. je to ho i wíce ALE :   - zeme kde PRAWDU ZWErEJNIT NESMíTE !!!! jinak wyhrožují až 8-mi lety !!! ..a taky že jo !!!! za stežowání si na fízli ... 2,5 roku ...


   ZEME PLNA ZLA SPINY A DISKRIMINACE !!!! 


JE JASNE ZE JSEM NEMOCNY .. A BEZMOCNY !!!! MAM Z WASEHO STATU - ZCELA BEZPRAWNIHO A NESWOBODNEHO - STRACH .. JEN ZNEUZIWATE .. A WRAZDITE NEWINNE !!! TAKE JE ZAWIRATE A MUCITE POMOCI SPOLUODSOUZENYCH .. !!!!

MAM TAK SPATNE ZKUSENOSTI, ZE BEZ ADWOKATA ( dowoláwám se JUDr. Ivo Jahelky ) A SDELOWACICH MEDII NEHODLAM NIJAK WYPOWIDAT ... A NEJLÉPE UCINIT TAK AŽ W BRUSELU ... ( spolu s žádostí o POLITICKY AZYL )


   - zeme, kde fetáci bežne pomocí DROG zabíjejí newinné ( Hyna nechal ležet jednu po té co jí místo methamfetaminu pustil heroin .. ).. FZL je na was jeste POSLE :

   - zeme kde fetáci wás mohou uderit DLAZEBNI KOSTKOU DO HLAHY beztrestne ( nejspíše na rozkaz FZLa - bylo to tesne po té co ze mne wytrískali ze jsem TERRORISTA .. )TOTO JE MOŽNÁ POSLEDNI PSANI ... WAM, URADUM ZDE W .C.R.(kowe) - POKUD MOJE PRIPADY NEBUDOU RESENY - A TO TAK, JAK JA SI PREDSTAWUJI .. PODAM ZADOST O POLITICKY AZYL. 

WOMBUCMANN ( pry nemohu podat T.O. na piraty prodawajici drogy 14letym ciganum na Petrowe .. pry je to jako bych SI KUPOWAL KALASNIKOW !!!! 

WOMBUCMANN zapomina že jsem byl JEN pritomen .. a drogy byly werejne NABIZENY .. ja si zadne drogy ( natoz KALASNIKOW, ty blbe !! ) neobjednawal !!! NEOBJEDNAWAL !! 

WOMBUCMANN nezna zakony ani - a tedy NEWI o oznamowaci powinnosti .. NA LIDSKA PRAWA UPLNE SERE - ANI JE SNAD NEZNA !!!! jede jen podle formalit PRAWO-MOCI ... jak se nasprtal, aniz SE 1x ZAMYSLIL... !!!!

WOMBUCMANN na to, ze si stezuji na to ze nemohu NAHRAWAT PRUBEH WYSLECHU ... mi zwani cosi o nekolikastupnowe posloupnosti INSPEKCE !!! ac wime ze TO MA BYT reseno IHNED, a na miste !!! ( mareni wysetrowani !!!! )        C.R. ..cilli ... CuRáKOW !!!!


    CHCEME JINOU ZEM !!! ZEMI PLNe-PRáWNÍ A MAX. SWOBODNOU !!! .. referendoom o tom : 


 1 ) E.U. .. tak jak je to ted ( žebrat dotace )

 2 ) E.U. .. ale bez dotací z E.U. ( ani do ní ) 

 3 ) CZEXIT ( restaurace do puwodní formy )

 4 ) Zmenit EWROPSKOU FASCIO ( SWAZ, UNIE ) na KONFEDERACI SPOJENÝCH STÁTU EWROPSKÝCH ( U.S.E. = jedna MALÁ ústawa.. + ..listina která BUDE PLATIT !!! spolecná mena, REC, armáda a humanitární fond. Tot wše !! ) 
  
   ( rec úrední, formální .. nawrhuji UNI-LENG .. založený na ENG ( slowícka bych zjednodušil a zachowal ) + ESP ( gramatiku ješte zjednodušil porownal s ENG ) + slowníku cizích slow ( graetština, rímština, aj. )

   ( jinak SAMOZREJMNE CO REGION - TO WLASTNÍ REC !! ...tedi DWJE reci bi každí obcan-mještan, ..OBIWATEL, owládal .. MATERŠTINU .. a UNI-LENG. Možno i postupne: anglicki a španelski a SCS ..a pak posléze .. UNI ) 
 
Muj ideál ??? REGION LIDÍ, ZCELA LIBERÁLNíCH A UTILITáRNíCH .. to jest NE! FÍZLI ( ani býwalí ) NE! SOUDCI ( ani býwalí ) NE! PIRáTI ( ani žádní jiní somri, fetko-smažky a krimináles ) !!!!!!!!!!!!!

             REGION W RáMCI EWROPSKÉHO SWAZU ( napr. EURO ANO ) .. 

             ALE BEZ DOTACÍ A JAKÉHOKOLI SMEšNÉHO WMEŠOWÁNÍ .. ( prý kriwé wokurki, pxe .. ) - ZA TO FUNKCNÍ A SPRAWEDLIWá !!! ( konec tírání detí a pedofilu ..)

	      UPRCHLÍCI - jen NE!MONOTEISTÉ a NE!DESPOTISTÉ ( = skutecne TRPíCÍ .. ) - I TAK BY JEJICH POLITICKÝ AZYL BYL JEN DOCASNÝ !!!!!! ( ..a podmínen prací .. )

             Bez techto stran : Kalousek a jeho KDU, ODS ( nedowedete si pRedstawit co WŠE WÁM ještE stále DLUŽÍM !! ), PIRáTI ( strana jenž má ÚTLAK A ZWERSTWA dokonce w názwu strany !! 

             A bez KOMOUŠu A HáKOŠu !!

	     TEDY ROZDELIT W REFERENDU RES-PUBLIKU NA .. PRESNe TOLIK DÍLu, KOLIK JE NáZORu A LIBID .. MEST JE DOST. 

            ( spolecná ústawa a listina, 20% ze zisku na spolecnou obranu a humanitarnI fond, JINAK DANE a ZÁKONY jak si zwolí kazda METROPOLIS sama .. ) 
skutecná Identita :
-------------------

     ? ? ? ? T???????F?K?????T???? ? ? ? ?
 
     Linda Đella Werde alias T?x??k?at?$ 
        Artifex Hypermegalomaniax


       www.TEXNOKRATEA.eu (web-site)
         TEXNOKRATEA.com (facebook)

         texnokratea@gmail.com  Sent from Mail for Windows 10


		

[ZPĚT]