Psáno pro ANO11, ODS, CSSD, SPD, TOP09, STAN, Evropské Demokraty, Soukromníky, Svobodné, Suverenitu, Piráty, Zelené, a Pravý Blok p. antikomunisti P. Cibulky.
Dále posíláno médiím: Respekt, Reflex, A2larm, Blesk, Deník, Ihned, Týden, C. Rozhlas, C. Televize, Barrandov, Nova, Prima.
A také nezávislým pozorovatelum: Novinárský Syndikát, Amnesty International, Anarchistická Federace, Extention Rebellion, 1.000.000.0000 chvilek pro demokracii,
A to „nejlepší“ nakonec : Vláda C.R.(kova), Kancelár Préesidenta C.R., Ministerstvo Spravedlnosti, Vnitra a .. Verejný Obhájce Práv (ombudsman.ky).----------------------------------
wnucené I.D. státu: 
********* OBET*REŽIMU **********

 František Vávru, 24.02.1978,
 Vanhalova 396/11, Brno, 623 00
 Datowá schránka: nvea8veTakže ..wítejte w Nowém Roce .. :_:)_) 

Newím jak krestanisté a jiné židowské sekty .. ale já mám rok 10.020 ( solárního cálendáre "")) 

Wšechny predem si dowoluji upozornit že neexistují jen RUDÍ ( mar-x-z ) a MODRÍ ( terra-ni ).. že ..ty debilní Fialíne ?!?!.. ale i TRETÍ ..ZELENÁ WENUS ( Resourses Unlimited ) !!!

To jest : toto je poslední jednotné psání WŠEM "liberálním" stranám .. !!! Nic z wás newzešlo ..a nikdy newzejde !!! Lepší Babiš a Zeman nežli ..: ZMRDI ...A MRDKY !!!!!!
Cím se wlastne liší RÉ-PUBLICCA od MON-ARCHIE ?!?! Jen tím že jednoho Jakeše wystrídalo stádo jemu zcela podobných Fialu, Kalousku a jiných ABSOLUTNÍCH sracek .... a srácu !!!!!!!!!
Owšem i DEMO-KRACIE ..jest pochybnou ..w zemi s prumerným IQ pod 100 ( normatiw i.r. je 120-140 ) .. a pologramotných !!!! ( je nás tu sotwa 10% ..na ulici wyjde sotwa 5% a bojeschopných nás tu je sotwa 10.000 !!!! Což je smutné .. ale toto oprawdu není Katalánsko, Hong-Kong, ci Lipsko. ..
TECHNOKRACIE SE OD DEMOKRACIE ( Rownost Hlasu ) LIŠÍ TÍM, ŽE WÝSLEDEK WŠELIDOWÉHO HLASOWáNÍ NENÍ ZÁWAZNÝ ( wládne Inteligence, jenž nenechá mne poprawit !! NAPR!!! Zwulí "lidu", diktaturou DAWU, tyrranií WeTŠINY !!!! ..a ne tedy WŠICHNI ..i debilowé ,, Kalouskowé, Fialowé, Babišowé, Wágneré .. pedofilowé, prcackári, zlodeji a WRAZI !!!)
ANARCHIE ..je krom Rownosti Hlasu i Rownost Platu ( Socializmus a Demokracie w jednom ..nikoli BEZWLÁDÍ - naopak WLáDNOU WšICHNI .. Ale na rowinu .. kdo ..krom anarchistu je TOHO SCHOPEN ?!?!
PROTO TEDY HLÁSÁM LIBERáLNE-UTILITÁRNÍ TECHNOKRACII ( referenda každý týden, mnoha-bodowá .. a wláda složená z Lektoru ROZHODNE s ohledem na WÝSLEDEK WOLEB .. Poslanci budou jen NAWRHOWAT ZáKONY, nikoli tedy jej schwalowat ci JEN ONI pro nej hlasowat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dále Jedna Ústawa a Jedna Listina ALE ZÁKONY KAŽDÝ MESTSKÝ STáT ...SWOJE WLAST-NÍ !!!!)

Takže pripijme SÓKRATISOWI ..a na to že prežil wládu 30 TYRRANu, peloponéské wálky i MOR,.. ABY BYL POPRAWEN DEMOKRATICKÝM SOUDEM 5000 (!!!!) SPOLUOBCANu !!!!!!!! ..jenž od jejich detstwí ZNAL a za NE ..bojowal.. !!!
Wy, že jste sedeli za totáce za to že jste mluwili PROTI ?!?! ..Já jsem sedel 3 roky we wašem PRÁWNÍM a SWOBODNÉ C.R.KOWE !!!! za to že mne loupežne prepadli wolici Hnít Brno ( podporowání Pirátskou stranou, jmenowite Michalem Wagnerem, jemuž jsmem NEDAL methamphetamin ..za jeho "poradenstwí" !!! A ani jsem newystrelil z plynowé pistole když mne ješte chteli tito hippies ZMLáTIT že se domáhám alespon batohu s notebookem - když šlehackowac ROZBILI !!!! TOLERANCE alá PIRÁTI !!! .... a HNED jsem to mel, (( we ZRYCHLENEM RIZENI, odwolani zamitnuto, stisnosti ZAMITNUTY, ... a jeste dnes nemam prawnika.. OMBUDSMAN na howno, prawni porawdny - paraziti !!! )) !!!!!!!!!!!!!!! NATWRDO, BEZ MOŽNOSTI NICEHO .. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kde je MuJ práwník ?!?!?!?! Proc CT jen žebrá poplatky ..ale ŽÁDNÝ ZÁJEM? o muj prípad ?!?! A to i ostatní ?!?! ..Asi chcete widet DEMONSTRACI.. co ?!?! ..prwne.. Hmm::)

((( Taky dobrý, "justice" C.R.kowa : owšem že ji NECHTEL ZABÍT, Lukáš Necesaný, - jen ji chtel obrat !!!!! A "soudy" c.r.kowa ?!:?!::?! 
NEJPRWE NESMYSLNÝ WÝROK O WRAŽDE a ted mu za dwa roky wezeni DAJÍ 40 miliónu !!!!!!!!!!!!!!!! (( a to se nebawíme o rozsudku manŽelky pornokrále !!!!!!! WY C.R.CI !!!!!!!!!!! ))
TAK MNE NAWALTE 60 miliónu, COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ?!?!?!? ..a to jsem já OBET úplná !!!!!!!!!!!!! ..takže by to melo býti POMERNE WÍC !!!!!!!! )))
Takže takto, wy .. "POLITICI" !!!!!!! ..:

ANO2011 > 
skoro bych ( zase ) jásal ..Jak pekne wítezíte .. Ale wzhledem k tomu, že jako sympatizant waší Akcie Nasraného Oligarchy jsem byl loupežne prepaden wolici Hnít Brno, a NEDOWOLAL JSEM se sprawedlnosti NIKDE .. ani u waše jezdce na arabu Polikánowy .. stejne jako widím, že wašimi dotacemi ( JENŽ OWŠEMŽE NAPSAL pro ODS-S Kalousek, welký to FYZICKÝ bojowník proti DETSKÉMU OPOZICI .. !!!! - jenže to je TED wedlejší !!!! ) jen likwidujete MALÉ PODNIKY !!!! Ceské podniky, wy imigrante - uprchlíku zo Zlowenska !!!! Zrowna u Mahenowy knihowny mely nejlepší uzené.. a ted je podnik prodáwající nikoli WAŠE OBRÍ MASOKOMBINáTNÍ wýrobky ..w háji. Také mne welice pobawili jediné akcní slewy w Tesco a Albert .. jen AGROŽERT.
Takže to že jste ted narkomanum uwolnily Methamfetamin mne jaksi-taksi NEZAJÍMÁ .. ( mne musíte uzemnit bud legální THC ...nebo Mambronem ..)
Jinak ale hodne zdaru ..nebot je jisté, ŽE NEDELÁTE NIC, ALE WuBEC NIC CO BY NEDELALI WLÁDY ODS-S a S-TOP09 ale i KDU-CSL a C-SS-D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takže : co je wašich 500 milionu , KTERÉ DÍKY zasranému monoteistowi Kalouskowy, jenž BYL LEGÁLNÍ jak za komancu tak i za S-HITLERA !!!! Ale i takrka w každé "porewolucní wláde"!!!
oproti: Diag Human 15 MILIARD !!!! Dílo smrdutých MODRÝCH KOMUNISTu !!!!!! ( celá "rewoluce" byla jen a jen priwatizací státu do rukou KOMUNISTu a to jak ""lewých"" TAK ""PRAWÝCH"" !!!!!! )

OD-SS >
TO JE WODA NA MLÝN !!!!! TY ZKURWYZMRDE !!!!!!!!! Ty jenž neumíš nic než KRÁST a žwanit wždy JEN proti ( ac ani newíš proti cemu !!!! - to je celá twá "opozitura" - WLASTNÍ NáZOR NEMÁŠ - UMÍŠ JEN ŠKODIT A KURWIT ZEMI .. ty bolšewický -modrý- ZKURWYZMRDE. ) Jsi nic NEŽ KOMUNISTA, owšem PREWLEcENÝ !!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Jen díky TOBE ..ty špíno nad špíny weškeré, já nejenže nemohu podáwat TRESTNÍ OZNáMENÍ na dealery drog ( nebot jsi za 30 let od pseudorewoluce NEZMENIL JEDINÝ ZáKON, nežli zrušení Rozkrádání Socialistického Wlastnictwí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) ale ani si SWOBODNe KOUPIT nic než ..f=ízlowo blejno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jsi absolutní winík !!!! JSI KOMUNISTA !!!!!!!!!!!!! A NAWÍC PREWLECENý !!!!!!!!!!!!!!!!! JSI NA PRWNÍM MíSTE MÉ HATE-PARáDY !!!!!!!!!!! ZRuDO !!!!!!!!!!!!! HOWNOFILE !!!!!!!!!!!
Namísto legalizace THC ( alespon ) - SWOBODA JEN ZLODEJu TWÉHO ( komoušského !!! ) TYPU !!!!! ( no ..co pak delal tatík za totáce ?!?!! ..no ?!?!?/! )
Namísto bezpecnosti a sprawedlnosti ÚPLATKY FÍZLOZMRDuM A MILIONOWÉ PLATY zcela zkurweným SOUDNÍM HOWNuM !!!!!!!!!!!!!!! ( a za to cekáš -a máš- BEZTRESTNOST .. ty HAJZLE totální !!!)
ABYS ALE HLAWNE NEZDECHL TY A KALOUS MOC BRZY ... POBAW MNE .. SWÝM NOBLESNÍM KONCEM ... ZKURWYZMRDE No.1 !!!!!!
Jen knucí Fialowý hnus .. béééé .. on ( Babiš ) mi žere MOJE DOTACEE ..bééé ( to melo bejt MOJE BÉ-EM-WÉ ) ,,,......knuc, knuc ..coklíku !!! Knuc už WECNE !!!! 


TOP09 > 
Hezký den. Pekné jak si leader nechá SRáT na hlawu od "otce" Kalouska ( jenž založil TOP09, jen proto ABY ŠPíNA jeho pro-OD-SS machinací NEPADLA na jeho milowanou monoteistickou stranu KDU-CSL !!!!!!!!!!!!!!!!!! ) . Podle ksichtu ( ac sebelíbiwejšího NEWOLíME !!!!!!! ..to wí už i Malácowá ...ale i zelení !!!!!!!!!! )
Leader, jenž si nechá DIKTOWAT welkým DETÍ-BIJCEM neo-jezuitou Kalouskem .. NENÍ ŽÁDNÝ LEADER !!!! ( nawíc jsem wás chtel jako Prezidentku C.R ..a ne pre-sideentu waší zkurwené strany .. )
A STEJNE TAK I ŽE SPOLUPRACOWAT - KOALICE - JEN S TEMI A TEMI ( stan a ods a kdu a kdesi cosi .. HAHAHAHA .. W dobe kdy meli WŠECHNY demokratické SÍLY držet pospolu !!!!!!!!!!!!! )
Jste jen a jen diwadlo !!!!!!!!!!!!!!! Wíte dobre Že piráti ( cocotte je francouzsky druh prostitutky,že ??? WÁM WYLÍŽOU NAPROSTO COKOLI !!!!!!!!!!!!!!! a skoro ZADARMO !!!!!!!!!!
..takže: PROC byste meli ríkat .. KOALICI SE WšEMY DEMOKRATICKÝMI STRANAMY .. když myslíte KONZERWATIWNÍ strany .. Beztak jen árijce a deti-bijce !!!!!!!!!!!!!!!!
NASEEER SIIIIII ... KUUUNDOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!


C-SS-D >
Nesnažte se mne opíjet WODOU !!! To už komouši jsou lepší s tou jejich wodkou !!!!!!!!! Sociální TERROR trwá !!!!!!!!!!!! Justicní TERROR trwá !!!!!!!!!!! 
Jste ZCELA zbytecní A UMíTE SE JEN PRETWAROWAT A KRáST !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zde, w Brno, Kohoutowice ..jak pekne si rozumí již 30 let !!!!!!!!! CSSD a ODS ..a to dokonce tak, že kreslo žiwotního prostredí nechali místo Zelené .. zastupiteli z ANO2011 ( a TENTO ZMRD z ano MÁ TU DRZOST wyzýwat lidi aby MU ŠLI poklidit kolem jeho paneláku .. Prý jestli jsme ZELENÍ DOSTI !!!!!!!!!!!!!!!!!
NE !!!!!!!!!!!!! JSME JEN ROZZLOBENÍ DOSTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Malácowá - hezké zlowenské jméno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Držíte tu místo místo OBETEM WáLKY wašim zlowenským piculienkám a curácikom ?!?! Nebo prímo LUNÍKuM ?!?! !!!!!!!!! ??
No wzhledem k tomu, že nic NEŽ DISKRIMINOWAT NEUMÍTE - jste asi neco extra - socky hogo-fogo !!!!!!!!!!!! DDDDDDDDDDDDDDD ...že wám nemužu ani napsat eMail. . a musít posílat specalní depeši..
TAKžE ODPOOOOOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty lewé kRídlo KSC !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( ods je PRAWÉ kríídlo ...jak dobre známo ..... )
TOTO JE POSLEDNÍ JEDNOTNÉ PSANÍ ( to bych mohl psát rownou KScM a nebo i hákošum ci homosexuálowy Valterowy, Satanova Sekta Brno, buzerantu PLNO !!!!!!!!!!! WAŠí ULHNÉ CHÁTRE !!!!!!!!
Ackoli musím uznat že master Fico se swým WÝROKEM WYTáHL .. a stejne tak i master PETRÍCEK mluwí pekne .. jenže to uŽ TU BYLO ( Rath, Sobotka, Gross ) !!!! A Fico? POZDE, HOCHU, POZDE !!!
DISKRIMINACE JAK PRASE - TO JEDINÉ ZOSOBNUJETE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rodicowský príspewek JEN NeKOMU ( nekomu KDO o wašem ÚMYSLU NEWEDEL !!!!!!!!!! )
Wozíte wezne pres CELOU REPUBLIKU !!!!!!!!!! Mají žrádla 2x-3x wíce nežli lidé NEPáCHAJÍCÍ !!!!!!!!!!!!! Hážete miliardy NEZISKOWKáM !!!!!!!!!!! ( jenž jsou absolutne NA HOWNO stejne jako WOMBUDSMAN A CELá JUSTICÍ STOLICE !!!!! oprawdu ..stolice.. dokonce to o sobe wedí !!!!!!!! )
SOBE PrIDáWáTE K?AZDOROCNE TISÍCE .. DeLNÍKuM STOWKY a ostaním háŽete ..kosti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NASRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO PASSARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŠPÍNO. SMRADLAWÁ. SMRDÍŠ DESNE. 


PIRÁTI! >
Nesnažte se mne opíjet waší ..MOCÍ !!!
Wy - ac se twáríte jako KDESI-COSI ..a skutecne byste meli být OPOZICÍ WšEM BOLšEWIKuM - tak místo toho wylížete jak ANÁL tak i špínu z prstu u nohou ..a TO KOMUKOLI .. kdo zaplatí .. !!!!
Hrajete diwadélko - ale jinak nic !!!!!!!
NEDOKáZALI JSTE JÍT DO STáWKY = ROZPUSTIT PARLAMENT - KDYŽ CHYBeLI POSRANÉ 4 HLASY ?!?!?'! .. XAXAXAXAXA... WY JSTE TO WÁŽNE ANI NEMYSLELI !!!!!!!!!!!!!!!!
Kde je muj práwník _!_!!_!' ???????????? 
Prepadat loupežne se wám líbí ?!?! ..PriwlastN?owat si mé napady se wám líbi ?!?! .. XCÁT NA ME BY SE WáM TAKÉ LÍBILO ?!?!
A co takhle místo zákazu nebezpecné pyrotechniky ZAKáZAT OHNOSTROJ ?!?!:?!
A pekne utopit 2 miliony za píííííííííííííííííííííííííííííííííííííííícowinu !!!!!!!!!!!!!!!!!!! nežli 250 tisíc za MNOHEM hezcí OHNOSTROJ ?!?!
NOOOOOOOOOOOOO PASSSSAAAAAAAAAAAAAAAAAAARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN !!!!!!!!!!!!!!!! Tyý špíno bolšewická !!!!!!!!!!!!!!!!!! ( stejne jako ANO jste dost wychcaní se k tomu nehlásit werejne - TO JE JEDINÁ ZMeNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
JINAK JSTE PRIPRAWENI KE KOLABORACI S KÝMKOLI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( duwod mého newolení Zelených byla práwe kolaborace s OD-SS ... )
A MYSLÍTE SI 'ŽE JSME SLEPÝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kde je muj práwník wy ...KURWY... ?!?! ..KURWY .. KURWY ..ZKURWENÉ ?!?! ... wy .. ..SEX s wámi ?!?! ANI OMYLEM !!!!!!! Necháš se prznit od Kalouska pedofila i buzeranta Fialy !!!!
Už zbýwá jen žrát howna .. ( nebo uŽ se to deje ?!?! ..jen o to m ješte newím ?!?! .. wšem TOTAILNÍM ZMRDuM = fízlum, soudum a jiným KOMUNISTuM a HÁKOŠuM !!!!!!!!!!
NAZI-PUNX FUCK OFF !!!!!!!!!!!!!! HIPPIES - PERWERZNÍ ZWERSTWO NEJWETŠÍ !!!!!!!!!!!!!!
KURWYYYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZKURWENÉEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! SMAŽKY POSRANÉEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ZELENÍ >
Místo automobilky Tesla a geo-termálních elektráren ( Tesla na splátky WŠEM, uhlí jen a jen do wýstawby alternatiwním zdroju !! ) .. diktatura infiltrátora Bursíka .. 
Že prý JEN elektro-auta w Praze ?!?! Hmm :) ..tak wy to urcite s Bursíkem WYHRAJETE !!!!! DDDDDDDDDDD
S wámi si budu muset jít ješte osobne popowídat .. 
TATO PLANETA TO MÁ SPOCÍTANÉ TAK JAKO TAK - NEBOT JE PRO 1 miliardu sotwa - A BUDE TO 10 miliard ..pak 20 miliard ..PAK konec :) 
jESTE ZE SE TOHO TEN BLB Z OD-SS ..Kubera nedožije """::.))))) ..A to ani Klaus""")))
ALE WY .. WY SE TOHO DOZIJETE .. KDY WZDUCH BUDE UPLNE ALE UPLNE WYDYCHANEJ ... 


OKAMURA >
No.. no nic .. 
No comment.
Ty sez zmenil, kamaráde .. } zhrdowatel's >>]
REFERENDUM O ROZDELENÍ ZEME NA MINIMáLNE TRI DÍLY NEWIDÍM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
( TEN MuJ BEZ KOMUNISTu, FÍZLu, SOUDCu ( jsou to furt ti samý držitelé bolšewických diplomu ci jejich žáci !!! ) A HIIPIESHITU !!!!!!!!!! )
REFERENDUM .. O ROZDeLENÍ ZEME !!!!! 
NA RUDÝ MARS ..MODROU TERRU A ..ZELENOU ( nebo promne za mne BÍLOU ) WENUŠI !!!!!!!!!!!!!
Já ..zustanu w E.U. ( ale odmítnu dotace !!!! Nechám kuli tomu wypsat referendum - bude lewné .. Wše pojede pRe INTERNET, jenž bude mít každý i s pocítacem ZDARMA !!!!!
MLUWIT ..WáM ŠLO .. ALE KDE JSOU CINY .. WY HLAWO ( ci hubo ) .. WY-WOLENÁ ??!!??
 

STAN, EU-DEM, SUWERENITA a ostatní.. >
..delejte jak chcete .. Stejne je to tady wšechno jedno .. NEJSTE MOC WIDET. Waše ..sice hezké .. politické programy JAKSI NETáHNOU ..nebo co .. Jdeli wám jen o kresla.. Pak wítezíte !PRAWÝ BLOK >
Nejlepší program politický !!! 
Tak proc wás nikdo newolí ?!?!
Už názew je mnoha lidem protiwný - nemohla to být PRÍMÁ DEMOKRACIE ( když už ne TECHNOKRACIE ??!! ::)
No je to waše wec .. stejne jako to siderické kywadélko - ŠKODA žE SE NEDIWÍME OcIMA DIWáKu ..alespoN treba w noci we snech .. To byste neco widel !! "DDDD
Také Fízlokracie je zcela GLOBÁLNÍ .. ti zmrdi nad zmrdy jsou stejní úplne WšUDE !!!! 
Každý je TROJITÝ AGENT ( ne jen tedy KGB ale rownou CIA a STB - jinak to totiž ani nejde ) ..Jinak by dopadli jako wy .. 
Takže je zbytecné proklínar RUSOFILI .. Podiwte co delali w Americe eco-aktiwistum, jemž bránili sekwojowé lesy !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zírám co delají demonstrantum proti fízlum DNES !!!!! Ty jejich gumowé streli wynalezli beztak oni stejne jako slzný PLYN !!! A to se nebawím o tom co delali w 60t´ch letech ZA ZWeRSTWA !!!

BOLŠEWIZMUZ, NACIZMUS .... STEJNÁ ŠPÍNA, JEDEN HNUS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

STEJNÝ AMERICKÝ ZKURWYFÍZL - JAKO FÍZLOZMRDNÝ RUS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

STEJNE C-SS-D JAKO OD-S - HRuZA, ŠPÍNA BES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EUROPSKÝ SWAZ - JEN JINÝ SOWeTSKÝ SWAZ, TOTALITA, JEN JINá JE TU ZAS !!!!!!!!

AT WŠECHNY ZMRDY ( FZLi, SOUDCE, POLITIKY ) WEZME UŽ KURWA ..DAS !!!!!!!!!

WOLIT NEJDU !!!!!!!!!!!!!!! ZBYTECNÁ CESTA SE JÍT POD-WOLIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( A TÍM LEGITIMIZOWAT JEJICH ZMRDANOSTI !!!! )
ZATO KDYKOLI - AŽ TO BUDE MOŽNÉ - S CHUTÍ A RÁD BUDU KANDIDOWAT ZA WÁŠ POLITICKÝ, ANTI-TOTALITARITNÍ PROGRAM, JEDINÝ SKUTECNE DEMOKRATICKÝ !!!!

WOLIT NEJDU !!!!!!!!!!!!!!! ZBYTECNÁ CESTA SE JÍT POD-WOLIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( A TÍM LEGITIMIZOWAT JEJICH ZMRDANOSTI !!!! )
ZATO KDYKOLI - AŽ TO BUDE MOŽNÉ - S CHUTÍ A RÁD BUDU KANDIDOWAT ZA WÁŠ POLITICKÝ, ANTI-TOTALITARITNÍ PROGRAM, JEDINÝ SKUTECNE DEMOKRATICKÝ !!!!

WOLIT NEJDU !!!!!!!!!!!!!!! ZBYTECNÁ CESTA SE JÍT POD-WOLIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( A TÍM LEGITIMIZOWAT JEJICH ZMRDANOSTI !!!! )
ZATO KDYKOLI - AŽ TO BUDE MOŽNÉ - S CHUTÍ A RÁD BUDU KANDIDOWAT ZA WÁŠ POLITICKÝ, ANTI-TOTALITARITNÍ PROGRAM, JEDINÝ SKUTECNE DEMOKRATICKÝ !!!!

WOLIT NEJDU !!!!!!!!!!!!!!! ZBYTECNÁ CESTA SE JÍT POD-WOLIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( A TÍM LEGITIMIZOWAT JEJICH ZMRDANOSTI !!!! )
ZATO KDYKOLI - AŽ TO BUDE MOŽNÉ - S CHUTÍ A RÁD BUDU KANDIDOWAT ZA WÁŠ POLITICKÝ, ANTI-TOTALITARITNÍ PROGRAM, JEDINÝ SKUTECNE DEMOKRATICKÝ !!!!

WOLIT NEJDU !!!!!!!!!!!!!!! ZBYTECNÁ CESTA SE JÍT POD-WOLIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( A TÍM LEGITIMIZOWAT JEJICH ZMRDANOSTI !!!! )
ZATO KDYKOLI - AŽ TO BUDE MOŽNÉ - S CHUTÍ A RÁD BUDU KANDIDOWAT ZA WÁŠ POLITICKÝ, ANTI-TOTALITARITNÍ PROGRAM, JEDINÝ SKUTECNE DEMOKRATICKÝ !!!!

WOLIT NEJDU !!!!!!!!!!!!!!! ZBYTECNÁ CESTA SE JÍT POD-WOLIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( A TÍM LEGITIMIZOWAT JEJICH ZMRDANOSTI !!!! )
ZATO KDYKOLI - AŽ TO BUDE MOŽNÉ - S CHUTÍ A RÁD BUDU KANDIDOWAT ZA WÁŠ POLITICKÝ, ANTI-TOTALITARITNÍ PROGRAM, JEDINÝ SKUTECNE DEMOKRATICKÝ !!!!

WOLIT NEJDU !!!!!!!!!!!!!!! ZBYTECNÁ CESTA SE JÍT POD-WOLIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( A TÍM LEGITIMIZOWAT JEJICH ZMRDANOSTI !!!! )
ZATO KDYKOLI - AŽ TO BUDE MOŽNÉ - S CHUTÍ A RÁD BUDU KANDIDOWAT ZA WÁŠ POLITICKÝ, ANTI-TOTALITARITNÍ PROGRAM, JEDINÝ SKUTECNE DEMOKRATICKÝ !!!!

WOLIT NEJDU !!!!!!!!!!!!!!! ZBYTECNÁ CESTA SE JÍT POD-WOLIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( A TÍM LEGITIMIZOWAT JEJICH ZMRDANOSTI !!!! )
ZATO KDYKOLI - AŽ TO BUDE MOŽNÉ - S CHUTÍ A RÁD BUDU KANDIDOWAT ZA WÁŠ POLITICKÝ, ANTI-TOTALITARITNÍ PROGRAM, JEDINÝ SKUTECNE DEMOKRATICKÝ !!!!


AUTOR, tedy já >
Proc jsme my dwa wlastne TADY ?!?! ..Proc už dáwno nejsme we ŠWýCARSKU ?!?!?! DO PICE UŽ I SE MNOU ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Proc jsme my dwa wlastne TADY ?!?! ..Proc už dáwno nejsme we ŠWýCARSKU ?!?!?! DO PICE UŽ I SE MNOU ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Proc jsme my dwa wlastne TADY ?!?! ..Proc už dáwno nejsme we ŠWýCARSKU ?!?!?! DO PICE UŽ I SE MNOU ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Proc jsme my dwa wlastne TADY ?!?! ..Proc už dáwno nejsme we ŠWýCARSKU ?!?!?! DO PICE UŽ I SE MNOU ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Proc jsme my dwa wlastne TADY ?!?! ..Proc už dáwno nejsme we ŠWýCARSKU ?!?!?! DO PICE UŽ I SE MNOU ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Proc jsme my dwa wlastne TADY ?!?! ..Proc už dáwno nejsme we ŠWýCARSKU ?!?!?! DO PICE UŽ I SE MNOU ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Proc jsme my dwa wlastne TADY ?!?! ..Proc už dáwno nejsme we ŠWýCARSKU ?!?!?! DO PICE UŽ I SE MNOU ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >]


-----------------------------
skutecná Identita :

 ? ? ? ? T???????F?K?????T???? ? ? ? ?
 
 Linda Đella Werde alias T?x??k?at?$ 
   Artifex Hypermegalomaniax


 www.TEXNOKRATEA.eu (web-site)
    TEXNOKRATEA.com (facebook)

     texnokratea@gmail.com  

		

[ZPĚT]