Psáno pro ANO11, CSSD, TOP09, STAN, ODS, SPD, Zemanowce, Evropské Demokraty, Soukromníky, Svobodné, Suverenitu, Zelené, a Pravý Blok p. antikomunisti P. Cibulky.
Dále posíláno médiím: Respekt, Reflex, A2larm, Blesk, Deník, Ihned, Týden, C. Rozhlas, C. Televize, Barrandov, Nova, Prima.
A také nezávislým pozorovatelum: Novinárský Syndikát, Amnesty International, Anarchistická Federace, Extention Rebellion, 1.000.000.0000 chvilek pro demokracii.


TEXNOKRATEA > 

"REFUGEES" ..resp. OBETI WÁLKI ci ješte lépe: FALEŠNÝCH LIBERÁLNÍCH NADEJÍ a DEMOKRATICKÝCH SNu ... 


..jjj .. Malácowá ... HEZKÉ ZLOWENSKÉ JMÉNO.... !!!!! .. soudr*žko .. ( DOMNÍWÁM SE,ŽE SE JEDNÁ o INFILTRÁTORA O.D.S. W RADáCH C.S.S.D .. !!!!!!!! ) 


           ..kdo jiný NEŽLI O.D.S .. by mel tu DRZOST ( a prostredky .. !! ), rozjíždet w MÉ ZEMI takowý SOCIáLNÍ TERROR ?! ?! ?! ?! ( mnoho prípadu ""socializmu"" cssd )

              ... pro koho ASI tak rezerwuje si MOU ZEMI,, takowá soudr*zka INTERNACIONALISTKA ?!?! ( nejspíše pro swé milowané LUNÍKY ..)PROBLÉM S REFUGEES JE TEN, ŽE BY ZCELA ODLIDŠTENÁ A ZKAžENÁ ( ODCIZENÁ A ZCELA NE-SOCIALISTICKÁ .... !!!! ) C.S.S.D MUSELA PRIZNAT, ŽE PROSTREDKY NA TO JSOU !!!!!!!!!!!!!!!!!

W mé blízkosti se nachází škola. 

Je pres školní hrište. 

O prázdninách tam celý náš blok panelu muže widet SOCIALISTICKÉ deti .. !!!! 

...deti celé prázdniny " PO ŠKOLE" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                     Wy zruuuuuuuuudyyyyyy .....RUDÉ .... ... - !!!!!!!!!!!!..........cili C.S.S.D. by musela pRiznat, že MÁ PENíZE i PRO NAšE WLASTNÍ DeTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( i Bursík w ZS je nabeton infiltrátor ODS .. jeho eco-terror má za cíl jediné .. !!!! )

..........cili C.S.S.D. by musela pRiznat, že MÁ PENíZE i PRO NAŠE WLASTNÍ DeTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( ............................................................................... !!!! )

..........cili C.S.S.D. by musela priznat, že MÁ PENíZE i PRO NAšE WLASTNÍ DeTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( w mém sistému KAZDY Tesla na splatky .. jiné auta ZAKAZ !!! = bez nehod a bez emisi .)

..JAK STE MOHLI WIDeT - NA MýCH MINULíCH DOPISECH - C-SS-D MÁ MILLIARDY MILLIARD .. A TO I Z .E. U .. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...žebraci.. fuj .. ALE JEN PRO ..SEBE !!!!! !!!!! !!!!! 


TYTO PENÍZE ROZHAZUJE - A ZA ÚPLNE STEJNe ZKURWENÉ A JEŠTe DALECE WÍCE PROCHCANÉ O.D.BES - ci KDU* - ci SMRADLAWÝCH ZKY.Nu PIRáTu - LÍP NEBUDE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 


  * KDU .. Merkelowá.. ta chce aby sem prošli KROM kurdu a utlacowaných .. ( Yezeedi a pod .. ) I ARABY Z I.S. - je jí to jedno !!!!! ÚPlná PÍCA .. krestáni, jen židowská sekta ..!!!

   - JAKTO, ŽE JEšTE EXISTUJí KOMUNISTI ?!?!" .. NO JESTLI JEšTE MuŽOU EXISTOWAT KRESTÁNI .. ( !!! ) - inkwizice, bludy, a státní DOTACE !!! ( ušetríme billiardy když je zrušíme !!!! ) 

   - takowá ucitelka Viola z Blavy ..ta ví co je CÍRKEW !!!!! ..a mne satanisti ( také jen židowská sekta !!! ) neudelali zrowna málo !!!! ( a to jsem NEMLUWIL ..to až nyní ... !!!)

O deti místní se NEBOJTE ... Budu jim pouštet Punk-Rock a Hard Core Texno .. 

( ne ..pirátské wýplachy mozku.. pseudotexno to nebude .. ) 

.. ANGERFIST a S.P.S .. to si UŽIJÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "DDD DDD 


 - - - - - 


CO WšAK S DETMI LIDÍ, JENŽ WerILI, ŽE ZDE NA ZáPADE ( NATO STáTY ) WLáDNE SWOBODA A LIDSKOST ?!?!?!


ZDE .. W E.U. WLáDNE JEN KAPITALIZMUS A FÍZLOKRACIE ... KRIMINALITA A ... PIRáTSKÉ zMRDUTé SMAžKY ZKURWENE-ZKURWENÉ .............!!!!
Kdo widel pár dokumentu .. WÍ, OCEM já ted mluwím ..!!! .. a kdo byl w Kurdistánu, TEN I WÍ ROZDíL MEZI ARABEM A KURDEM.

Až prawda ..nikdo nejsme dokonalý .. ZRADA TRUMPA ..je neodpustitelné .. On se wšak sám posoudí ...a potrestá. ..

Kurdowé sami ( wlády jejich !!!! ) jsou stejne stupidní a zbabelé JAKO WY !!!!!!!!!!

Žiwoty mých žen a swobodu kurdistánu to stejne neprinese ..
AŽ SE MNE >>> LÁSKA MÁ <<< ZEPTÁ CO MI TRWALO TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK DLOUHO .. REKNU JÍ:


* nejprwe jsem newedel která bije .. .( o rewoluci jsem se z NOWIN nedozwedel !!!!!!!!!!!!! - prwni rok..) 

* poté jsem weril, že to BUDE RYCHLÉ ... !!!! ( zajímawé, že celý IRáK dokáže USA dobít za 14 dní ..ale Syrii ..ne za celých 7 let !!!!! - toto smrdí, wy NATO zmrdi .. - dalsi dwa roky )

* pak mne LOUPEžNE PREPADLI piráti .. ( a já dostal 3 roky .. za to, že jsem SE BRÁNIL plynowkou, z níž jsem ANI NEWYSTRELIL .. a ukradli mi weci za 15.000 kc .. - 3 roky !!! )

( * ješte jsem sice stihl odletet do Kurdistánu ..lec necekejte niíc co z náte ze Sýrie - lidé owšem Že milí .. ALE zcela se starající jen o swé ..]]

( * Peshmerga ( jejich ofic. army ) nebere narkomany ( to chápu ) ..ale ani mi slawní Kurdi neumo'žní se stekat s YPG ( cte se to Japaga ) .. milicemi .. ]]

* pak jsem ROK, tak w prodeli co jsem zažil ..pred a behem kriminálu.. že sem nezwládlk WLASTNe WuBEC NIC !!!!!!!!! ( ?až jsme podáwal T.Oznámení, stížnosti a ŽÁDOSTI !!!! ) - ted 1 rok ..)
A PAMATUJTE SI ..WY POTKRYTECTÍ PRIZDISRáCI ... JMENOWITE Z K.D.U. a O.D.S. !!!!!!!!!!!!!! ALE I JINÍ FALEŠNÍ OBHáJCI LIDSKÝCH PRáW ... WY ULHANÉ ŠTETKY, JENŽ WáM JE CELÝ SWeT U PRDELE ...


WY ZAS-W-RANCI .... JENŽ TED DRžKUJETE PROTI CÍNE ( za Tibet a Hong-Kong "")) ::) HAHA ... proc ne i za jiné cásti sWeta ..napr. KATALANII ?!?! !!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!


TAK PAMATUJTE, ŽE K TOMU ABYSTE SI SEM DOWEZLI KOHOKOLI A OŽENILI SE CI ADOPTOWALI .. Šwarcmberku !!!!!!!!!!! NEPOTREBUJETE ŽÁDNÝ ZASRANÝ SOUHLAS WAŠICH OKUPACNÍCH WLÁD !!!!!!!!!

--------------------------------------------------------                            ----------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------           ----------------------------------------------------------


- pRed odletem do Kurdistánu jsem si owerowal, že ADOPCE dokonce není OMEZENA ( je možno adoptawat TOLIK detí ..kolik A/ chceme B/ kolik chce SKUTECN?%E tu žít ..!!!!!!!!!

- cili JEN LžETE !!!!!!!!!! WY ..pirátti-zlodeji, zmrdi ..ale i tradicní špíny ODS a KDU !!!!!

- pirátské mrdky .. chteli by URCOWAT swýmy stránkami KOHO mi ubytují !'!!!!! ..w mém byte !!!!!!!!!!!!!!

- TRUBKO - TRAPKO !!!!! ..není ža´dný problém JET na Lesbos a tam potkat TY, jenž skutecne jsou JAKO MY .. totiž hard sexx hard drug a hard core musix .. !!!!!!!!!!

- Ty.. ty mi sem nebudeš WOZIT místo mích detí a slecen TWOJE kámoše z Islamského Státu . TY HAJZLE ... WY ZKURWISWeTI !!!!!!!!!

A co Million Chwilek ??!:) :)

Je to jen na wás jestli chcete wyhrát 60 mega ( to podle toho, co prepadl tu kadernici ..a CHCE za 2 roky 40mega ..já sedel 3 roky )- JO TY MILIONY MÍT .. to by se rešili Refugees ..NE ?!?!

Zacím cas .. wážení pRátelé - jsem rád že bojujete .. je werím, že na strane DEMO-KRACIE ( lidem je každý .. I JÁ !!!! - tedy i já mám poráwo na swé "nezcvitelná práwa" . )


no nic ..no Tak to pracuji já .. TEXNOKRATES .. schopen jednou za cas ..neco málo ... JO, ZDÁ SE ŽE MOHOU MI PIRáTI UBLIŽOWAT, nebot w tomto státe se nekdo jako já .,, PRáWA NEDOWOLÁ !!!


- jsem puwodní obywatel - Kelt. 

- jsem Utilitárne-Liberální stoupenec Texnokracie ( wláda Inteligence s ohledem na Wšechny spol. trídy ..!! )

- jsem uni-sexuál .. mírne BDSM .. 

- jsem záwislí zejména na THC ( touto drogou jsem zwládl jak nikotyn tak alkohol tak i toluen ..ale obcas musím mít i Meth a Opiáty .. bohužel .. )

- jsem sice nemajetný, ale díky prátelum a rodine ASPON nemusím KRáST .. jako pirátská šppiííína zasrane-zasraná... A W LÉTE SI DO GREACKA DOLETÍM . Za swoje, nemusím ŽEBRAT ani KRáST !!
Piráti ..ti dobre se ZNAJÍ s fízli ... bez tak že již z dríwejška - jako kriminálníci !!!

Anarchisté jsou fízlama NENáWIDeNI ..za to kriminálíci jsou nejen ochranowáni ( ZA JAKÉ ASI PROTISLUŽBY ..wy xindli ?!?! )jj.. moc hezký stát .. od Tech dob co se tu usídlili ..SOCKY z ASIE ( ... Zlowané a ti jejich kámoši ..Awari, Huni, Mogolowé, Osmani a ..Cigáni .. jjj .. RASISTA WEDLE RASISTY !!!!! )
P.S. ..proti Wetnamcíkum ci komukoli SKUTECNE utlacowanému odkudkoli ( o stupni opálení se ani nezmiNuji !!! ) - NIC OWšEMžE NEMáM !!!

..jen to nesmí bejt piráti ................ci jakýkoli jiný druh PARAZITA ... rasisty ...OTROKÁRE !!!!!!!!!!!!!!!
 

POST SCRIPT : ..a tech skutecne SLUšNÝCH ( to je starocesky SPRÁWNÝCH .. kdybyste to náhodou neznali .. ) w rádách ODS a PS skutecne LITUJI !!!! ( snad wcas najdou SPRáWNOU cestu ""))

       ..stejne i Zelené a Socialisti, dnes (z)mršené infiltrátory z ODS .,. - zde newím co .. sou to zruudy 


( Antl ..wysmátý zkurf-fízl, co wždy tak plesá RADOSTNE, když predn´aší o Grázlech - to že on , BYWALI KOMUNOISTA ..se wzdy smeje CIZIMU NESTESTI .. a ZAROWEN se WYHYBA ..jako každá socka 

 i postihu .. MALEM AUTEM ZABIL ..pod wliwem alkoholu .. A PRIPAD ?!?! jje jiz PROMLCEN !!!!!!!!!!!!! ..tak wypada dnesni CSSD .. Socialiste odchazi.. Malacowa a Mantl ..wladnou !!!!!!
  ? ? ? T???????F?K?????T???? ? ? ? ?
 
     Linda Đella Werde alias T?x??k?at?$ 
        Artifex Hypermegalomaniax


     www.TEXNOKRATEA.eu (web-site)
          TEXNOKRATEA.com (facebook)

          texnokratea@gmail.com  

		

[ZPĚT]