TEXNOKRATEA : Vávru František .. na nájem sehnal "tak-tak", doloží aspon elektronicky platby? když jsou CENTRA zawrená ..?! NEBO ZEMRE HLADEM nebot chybí RAZÍTKA ..?!?!Dobrý Den ..

Wcera jsem se DOSTAWIL na schuzku na 10:30 .. ale z duwodu pandemie byli otewreny jen Informace, kde nemeli ani Obálku .

Takže Nájem i Energie ( mám každé placené zwlášt, nebot kwuli nedostatku Financí w Únoru ( jen 2800 kc ) jsem nemel dost financí na konte wcas .. ) mám u sebe ..


Nemám již ani Kredit :( ..tudíž ani newolám – ješte že máme ten EMAIL .. ( že mi nemohou nic wzít ..nebot mám wše wypujcené a že mám i 350kc na NET .. na ten mám OWŠEM od rodiny ne od státu )


Takže mi prosím sdelte zda:

•	poslat EMAILEM ( … w mém ideálním systému Texnokraci by chodili FAKTURY z KORPORACÍ rownou na BURRO. Lidé by chodili jen na JEDEN ÚRAD potwrdit spráwnost údaju .. )
•	
•	nebo se mám ješte jednou stawit na ÚP .. ( a whodit papíry do schránky – díky koronarowiru a ÚNORU mám ENERGIE jen WÝPISY z NETU, z ELEKTR. BANKOWNICTWÍ .. )
•	
•	Nebo jestli zawedeme SKYPE ..na každém BYRRU ( když už je to GLOBÁLNE zcela ZDARMA ?? ?? .. 


..no ..kdyby nestacili WÝPISY, tak jen odepište zpet a já je OBJEDNÁM z INNOGY .. ( ted tam proste nemohu zajít .. )Každopádne – CESTNE PROHLAšUJI – že je wše zaplacené .. a že NEMáM již skoro NIC .. ani finance ALE ANI jídlo ( asi na 3 dny .. )

.. A ŽE JSEM TAM JAK TRUPKA BYL – nebot systém ješte není na ATOMOWOU WÁLKU!!, ….ci ÚTOK WESMÍRNýCH PIRáTu!!!! a podobné weci! …dosti priprawen .. 

a nebylo možno mne pres STÁTNÍ TELEFONNÍ CÍSLO ( nebo i skype – proste cokoli JEDNODUCHÉHO … hromadné SMS .. apod … ) mne INFORMOWAT, že jedu zbytecne ( nemámli aspon NA OBÁLKU ) 
 
 ( toto píši pro prípad, že by se MUSELO CEKAT na potwrzení z INNOGY .. – Takže pewne werím, že toto CESTNÉ PROHLÁŠENÍ a prípadne emailem zaslané WýPISY by mohli postacowat, 

..a nemusel bych tedy do mesta, když tedy jsem platil Energie Elektronicky .. ( nebot MI WYPADLI ze SIPA !!! TOTO NECHáPU JAK SE TOTO MuŽE DÍT !!! PROC TAKTO ?!?!?!)

A ŽE MI TEDY PENÍZE PRJIDOU – OPRAWDU DEKUJI – TAK JAKO BYCH PLATBY DOLOŽIL ( kdy systém byl jen o trochu wíce PRUŽNEJŠÍ .. – a newypadli aspon ENERGIE z náhradního dokladu !!!!!!!!! to je neco .. toto fakt .. mám dost, cítím OPRAWDU STRACH – systém se mne snaží ZNICIT .. dorazit .. Nestací mu již to WŠE CO MI PROWEDLI !!!!! !!!!! ..ale , šelma predátor nenažraná.. chce i muj drahý byt ..a abych byl bez WšEHO !!! a jedl jen POLOWINU TOHO co jedí WEZNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! … mají 2000 kc na mesíc !!! + zdarma pastu a mýdlo a toaleták ATD ..barbus!! štetku !!! !!!! já mnohdy nemám na jídlo ani 800kc - jestli mám wždy mít díru w PRÍJMU .. !!!!!!!!!!!!! …CO KDO NECHÁPE ?!?! ..že stát a politici a jeho úrady jsou tu pro lid ..a nikoli NAOPAK ?!) 

Díky. 
            Vávru František – obet režimu Pošlu to i Wláde ..a Wšem Dobrým lidem.. ( už jim píši pres rok, mají jiste radost .. )

 ( at widí, že nejednám s úrady ZLE a že si powažuji ZDRAWÉHO PRÍSTUP behem pandemie ) ale ani si nehodlám nechat OD SYSTéMU wše líbit .. a píši tak blbe protože je MI FAKT BLBE .. !!!  

JÁ POTREBUJI ABY NEKDO OPRAWDU AKTIWNE MI POMOHL REŠIT MOU EXTRéMNE ŠPATNOU žIWOTNÍ SITUACI .. ( jak tedy tyto Sociální ..tak i Lékarské a Práwní .. DEPRESSE A OPRESSE ?? 

..aby došlo ke skutecne Sociálnímu státu ( aspon BYT a žrádlo AUTOmaticky !! pro wšecky !!! ……..kdo to má trpet , TY ROZNAŠECE úplne WŠECH možných NEMOCÍ … !!?? )

--- je to oprawdu welký problém je nechat pracowat JEN JEDNOU do roka .. napr. na Bramborách ..ci jiných sklizních .. ( JELI JEJICH PRáCE WuBEC TREBA !! - práce toxika, ty wýsledky .. )
A i jinak jsem maniodepresiwní, psycholabilní a polyfóbní – JSEM W PERMANENTNíM STRESSU - .. na Neurologii ( cekal jsem na ni pres rok !!! na F.Ú. stop-staw úplne .. ) mi rekli, že jsem fyzicky ( Fyzi je recky Príroda .. ), tedy asi „prírodne“ nebožeby prirozene ( ?? ) ZDRáW -.- ..a oprawdu se cítím welmi sweží .. ..hh… ( já nejsme proste ZDRAWÝ .. !!! .. psixouš jeden se mne snažil zabít (!!!!) .. a druhý že mi muže leda napsat opet nejaký dryák …ale ne papír o mém ZDRAWOTNÍM STAWU pro ÚRAD PRÁCE .. ( já jsem zna?c MIMO .. jsem dezorientowaný.. je mi špatne, mám bolesti ..a t d … … … )

..a že je to psychického puwodu ( nicméne NARUŠENÍ zdrawí uznáwá – je to wšak k nicemu .. ) – jak DLOUHO TO POTRWá , než dostanu TO, co mi práwem náleží .. ?!?!


Proc ..proc jen proc musím já TAK trpet ?!?! 

Já ..jsem pracowal ( A PLATIL si sociální pojistku ) dokud jsem mohl .. AC peníze nestáli za nic .. A KRIMINáLNíCI „na sockách“ se nám posmíwali, že jsme blbí .. wás wšechny platit.


..ted newím co bude zítra .. !! Co si asi koupí clowek za 800kc .. ( a kde wezme na nájem, když obdrží méne penez ??! )


..jsem NEMOCNÝ ,.. trpím permanentními bolestmi ..a neurózami .. Kdekdo ( fetky, smažky .. ) se mi smeje – má jak léky, tak i duchod .. A NIC JIM NENÍ !!! ( jen je doktori uznali .. )

My lidé – mužeme zdechat – ONI ( smažky ) mají LÉCBU jejich Hepatitid ( ty špíny strašné !! ) za 500.000 Kc ta „naše“ nejlewnejší !!!!!!!!!!!!

( jedno balení prášku : 5000 kc !!!!!!!!!! )

A já nemám ANI NA NáJEM … !!! ( když už nemám NA JÍDLO ci KREDIT .. ) – toto se musí ZMeNIT ! -.- ..žádám o to wládu ..!!


JE NYNÍ JASNE WIDeT, ŽE JDE TO I BEZ STRAWENEK A BEZ DALŠÍCH ZBYTECNÝCH STRESSu ( A PONIŽOWÁNÍ ) – jeden úrad BYTOWÉ ( sociálka jen pro BEZDOMOWCE !! 

– kontakt pres INTERNET PRO KAŽDÉHO + státní telefoní císlo ( úredníce pak jen hromadne rozešlou – TAK JAK TO UDELALA Wláda – S.M.S ) 

-	Dále STÁTNÍ BANKOWNÍ ÚCET .. ( at záleží jen na BANCE a na KLIENTOWY- když žádná jiná bank, tak at bud POSTBANK nebo AIRBANK  )
-	Odkud se zaplatí Nájem ( byty prerozdelowat podle postawení klidne .. me dejte xatu w lese ..a je klid ! ode mne .. .
-	A též se koupí i PREDEPSANÉ jídlo . . . a toto se jim rownou doweze .. ( pokud nebudou chtít mohou si wymenit za dražší ci lepší .. a Rozdíl w cene použít jinak .. ci zbytek penez jednou rocne wenowat na solidaritu ..  
 

TOTO WŠECHNO LZE USKUTECNIT WELMI WELMI RYCHLE .. do jednoho roku !! 

JAK TO RÍKAJÍ O.D.S ?? NEWEDTE WODU NA MLÝNY TAKOWýCH ..jako jsou piráti ( jen lžou ale lidi jim to žerou ..NEBOT, JIM Už MOC TOHO NEZBÝWá ..že .. ?! 

A ZARIDTE MI SKUTECNÝ „WELLFARE STATE“ .. sociální stát .. Když už jsem PLATIL jak TRUPKA !!! ( toto je nejwíce nesprawedliwé !!! -..že pachatelé, kriminálníci MAJÍ TAKOWÉ SLUŽBY !!!!!

-	Jako je lécba jejich za($)rané žloutenky !! za miliardy miliard !!! ..a ty špíny to ješte chytnou ZNOWU !!! 
-	Ó ano – znám jednu – co se mi tím neopomela pochlubit .. že již po tretí .. 

..na rozdíl ode mne .,,. Já pracowal a PLATIL .. státu a jeho ÚREDNÍKuM … ( nejsou tu preci krimoši ABY policajti, soudci a práwníci meli CO jíst - ale ani úredníci CI POLITICI !!!! 


Tak co kdybych od wás DOSTAL alespon TO MáLO …………..:


•	PRÁWO NA ŽIWOT !!!!!

•	..když už práwa na BEZPEcNOST ci SPRAWEDLIWÝ PROCES ..ale i LÉKARSKOU PÉCI !!! ..se tady dowolám SOTWA-KDY -.-.-


Dekuji Ú.P. za jejich práci – a tedy i za to, že tam nemusíme ( OHNISKO WŠECH NÁKAZ – toto má být úrad jen pro Bezdomowce ..a podobné asociály .. ) 

Dekuji wláde, že nebude mne chtít TERORIZOWAT ( Terror je recky Strach ) ci UTISKOWAT, UTLACOWAT ( opression ) ………. … neustále MNE NUTIT SE BÁT O MuJ… DRAHÝ … BYT . 

DÍKY, DÍKY ANO a CSSD a SPD .. ZEJMÉNA WY !!!!


-	že bude brzy wyrešeno jak PENíZE NA ÚCET ( už to reším pRes ROK !! )  -  jsem zcela nemocný a zcela záwislý ( dríwe ci pozdeji MNE ZABIJETE !!!!! !!!!!!!!

-	tak i elektronická komunikace mezi ÚRADY ( že dostanu SMS kdy se mám DOSTAWIT ci že se dostawiti NEMáM .. ) + samozrejme i posílání PLATEB ( WÝPISu ) i dokumentu . 

-	tak i to že nebudu muset 2x do mesta pro strawenky .. ( tyto SE POKUSÍM ODMíTNOUT – boycotowat .. – nebot chci si objednat W KLIDU z I-TESCO ..a ne šaškowat u pokladny .. 

-	ty strawenky wám dealer klidne stejne wezme .. za swuj fett .. A také se stane že wlastne socka dostane mín, ..nebot ne každý mu dá za ni PLNOU HODNOTU .. 

-	zkuste se schwálne s nimy obcas pobawit ..se sockami a somráky .. Je to zábawné i poucné ( a mnozým se ANI NEWYPLATÍ si pro soc. na dáwku chodit . Wyžebrají wíc .. nebo nakradou .. )


SCHWáLNE SI ZKUSTE ŽÍT ..ZA 800kc ..

 JEšTE ŽE JSEM CO JSEM A ROUŠKY MÁM DOMA … ( ale jenom 3 .. a jedna je z Ceska, asi wyrobená nejakým fetákem, co MUSEL jít do práce za každou cenu .. )

… nebot se ji utrhla POUTKA ( ty swáry – úplný AUŠUS !!! )


 SNAD.. SNAD ..BUDE LÍP !!!! 

..snad wám to dojde DRÍW než se PODARÍ PIRÁTuM pomoci ODS zpet k moci .. jen proto že mrs. Malácová je jejich infiltrátor ..

NE ..za Kalouska mi urcite LÍP NEBUDE … !!


Ale wedí to i ty milliony chudáku, blbcu ..ale I DALŠÍCH OBETÍ pseudojustice a totálne-kriminálního, kriminálne-totalitního státu, této BEZCITNÉ a zcela BEZBOŽNÉ spolecnosti ?!?! 

Piráti owšemže lžou ..a nic se za nich nezmení … ( ale to blbci newí – wždy se chcou spálit a napálit .. ) … A zase tu budou ONI u wesla - a my už dobre wíme CO UMÍ O.D.Bes … nebo NE ?!


..wšak uwidíte sami – já když tak spáchám sebewraždu .. To se možná NEKOMU LÍBÍ ..tolik sebewražd w SOCIÁLNÍM SYSTéMU .. anebo se líbí se o tom BAWIT .. 

..no nic je to dlouhé .. Posílám to i na MP, mimo jiné .. radci se budu drže HLAWNÍ OSNOWY 

WERíM ..

WERÍM .. že to pochopíte .-.nežli budu muset ..zemrít .. 


..anebo nawždy waše wláda .. nebot, myslím si je to jedna z posledních šancí .. UKÁZAT ŽE KRETÉNŠTÍ ***ZLI jsou ti druzí !!! .. a nikoli tedy ..LIBERÁLOWÉ ..a SOCIALITI .. co ..?: 
  
              Linda Della Werde ..alias Texnokrates, Artifex~ Hypermegalomaniax~  

p.ost s.ystem .. > 


             .Já bix mohl DELAT SWOU PRÁCI .. wilepšowat systém a celí swjet .. ale to bi musel mít nekdo zájem i o neco jiného než jen ……WIDELÁWAT ( ze mne ) PENÍZE .. !!

                Já wím jak má wipadat PERFEKNÍ sistém .. a ušetrím i TRILLIARDY ( ac lidi budou zamestnáni KLIDNE wšixni )- ó, ano .. lidé co BUDOU XTÍT delat BUDOU PRÁCI MíT .. !!

                         … ale ANI ostatní se nebudou MUSET BÁT ..niceho nežli WIŠŠÍ MOCI  …………..   ( napr. Korunního wiru .. )      = zákaz pirátu a wšech ostatních lidskíx ZEL .. !! 
 

Pokud nemáte pro mne MOU práci .. nawedte mne alespon tak, abych si mohl zažádat o PORUCNÍKA ..ci co to je .. nebot wám na rowinu ríkám, že budeli to takto pokracowat – skoncím špatne ..

..a to se mi wubec nelíbí ..wíte ..?! 
Ale hlawne .. 

        OPRAWDU JSEM SI TAKOWÍ -TENTO- OSUD ZASLOUŽIL ?!?!?!?!..zrowna já co jsem wždi stál .. na té spráwné strane ?! ( Swobodi i Lidskosti )

 .. a na rozdíl od jiníx anarxistas jsem já i wolil ) ..no to sem si dal .. co Zelení.. ale i CSSD .. ai jednou SPD ( ..dnes už leda tak Prawý Blok .. .. Newolením hodlám jak podporit ANO 

..a pracowal ..a wás platil --- nežli jste mne zawreli za ÚPLNOU BLBOST ( pokus o wýrobu a kopnutí do tramwaje w deliriu .. a pak za to že mne zbili a ješte to prej nebili .. a poté ješte za to že jsem se dowolil se ubránit presile dle ZáKONA ( cili ani niní jsem nic nespáxal .. NAOPAK, já jsem objet !!!! .

..a také bych i wás dále žiwil .-. i wšechny ostatní .. LIDI, CO NEPRACOWALI NIKDY ..naopak JEN PÁCHALI !!!! ..jenže mi zarídili behem pobytu exekuce, jen ž jsou W ROZPORU S MíM PRáWNÍM WEDOMÍM ( !!! ) ..a tudíž i swedomím ( nemohu newyhoweti mé hrdosti .. TOLIK 30.000kc ZA 13KC PLATIT !!!! ani koronu !!! ANI CORONU !!!

..Nejwíce nesprawedlné je na tom to, že ASOCIáLOWÉ JEZDÍ WžDY NA CERNO ( já jsem jen obcas proste nemel .. ) A POKUTY NEZAPLATÍ NIKDY ( já pokuty WŽDY zalepil !!!! )

A MY, POCTIWE PRACUJíCÍ .. ZA LIDSKÁ PRÁWA A SWOBODU PRO WŠECHNY BOJUJÍCÍ … MY BYCHOM MeLI OD*RAT WŠECHNO … A ONI SE BUDOU SMáT ?!?!


..a sociál se pozná podle toho, že neplatil nikdy sociální pojistku … A tito na Ú.P. wubec preci nemají být .. Tady proste neco není w poRádku .. 
Já werím že se to brzy zmení ..a BUDE DOBRE .. ?? už konecne ..WŠEM SPRAWEDLIWíM .. … ..a ne kriminálníkum a……. . p.r.t …..A POD ..	  
  


BYL BYCH OPRAWDU RÁD ABY BYLY MOJE SOCIÁLNÍ NEJISTOTY WYREŠENY ……….. ABYCH MOHL SE SOUSTREDIT NA REŠENÍ MÝCH PROTI PRÁWNÍCH UWEZNENÍ !!!!! A DOKTORY

		

[ZPĚT]