Psáno pro ANO11, CSSD, TOP09, STAN, ODS, SPD, Evropské Demokraty, Soukromníky, Svobodné, Suverenitu, Zelené, a Pravý Blok p. antikomunisti P. Cibulky.
Dále posíláno médiím: Respekt, Reflex, A2larm, Blesk, Deník, Ihned, Týden, C. Rozhlas, C. Televize, Barrandov, Nova, Prima.
A také nezávislým pozorovatelum: Novinárský Syndikát, Amnesty International, Anarchistická Federace, Extention Rebellion, 1.000.000.0000 chvilek pro demokracii,


Tak Babiš dal 500.000 kc na dezinfekci ?!?! ... no tak to aspon neco .. NEBOT KALOUSEK by nejenže NIC nedal,ale ješte by ASPON 500.000kc UKRADL !!!! :D :D :D..že za nepriprawenost nemuže liberální strana je jisté .. za Kalouska a ODS by nawíc ODEšLI WŠECHNY naše respirátory na pomoc humanitární, nejakým muslímum.. ! :(


... TO, ŽE CHYBÍ HLÁSICE POŽÁRU, ÚNIKU PLYNU, HASÍCÍ PRÍSTROJE .. A PLYNOWÉ MASKY MODERNÍHO TYPU .. ( swou anarchistickou plynowou masaku z Army nehodlám nosit DDDD :) )


 ...za to mužou ale oprawdu jen a jen PREDCHOZÍ WLÁDY ( !!!!!!!!!!! ) -- A TÉŽ I WOMBUCMANNI TYPU MOTEJL !!!!!!!!!!!!!!


            .. že PRÝ to není w zájmu OBCANu .. prawil tehdy Motej ( ten ex-offo Škutiny !!! §-) .. když sme se snažili wybawit byty ASPON hlásici požáru !!!!!

  - úplne zbytecná SEKTA.. ten WOMBUCMANN - to jak mne rízli exekutor do predloktí .. prý TWRZENÍ PROTI TWRZENÍ !!!! - úplne smešné TENTO "stát", dílo ODS a ..CSSD .. ( ex-KSC oba !!) ------------------------------------------------------------------------------------------------

OTÁZKA PRO BABIŠE JE TEDY JASNÁ : Jaké utilitárne-liberální ( texnokratické ::) páky bychom mi - LIBERáLOWÉ - meli použíwat, 
 
chceme li neceho u Babiše dosáhnout ( aby stát fungowal jak má :D ) - ..nebo aby šel rídit stát jako REDITEL ( = z ústraní! NEJSEM TOTIŽ OTROK a z tohoto "státu" nemohu dát WYPOWED !!!!! )

- mi newadí Že wlastní pul republiky, i ty malé firmicky co zmassacrowal já rozdýchám.. ALE, TY 3 ROKY A zpusobené škody NIKOLI ..sry .. CHCI ODšKODNIT !!!! A WYPADNOUT !!!! JASNÉ -DÍKY !!!

- NEBO ASPON chci WIDET konec FIZLOKRACIE ( konec ODS, Kalouska a Špínácké strany mrdek a zmrdu .. ) ´= REFERENDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- REFERENDA !!!!!!!!!! - a protože tu máme WIRUSEK :) .. tak už mužeme premýšlet nad ELEKTRONICKOU PDOBOU WOLEB !!! ..a internetu pro WŠECHNY !!!!! ( obywatele, ne bezdáky .. )
OTÁZKA PRO MILLION : kde je aspon KAMERA a SWEDCI ?!?! ..když už nemáte pro mne PRáWNÍ POMOC ..úcinnou ?!?! 

jestli ohríwáte jen swé políwcicki .. ok .. DEJTE TO CELÉ ZEMI WEDeT WCAS !!!!! ( = to bude znamenat že wás krmí Šwára .. proti nemu nic ..ale ani PRO NEJ !!! ) 

jestli na mne chcete JEN žwanit z podia .. tak na to tu je buzerantu uz dost !""""" !! wemte si aspon KYTARY !!!!!

priprawte se že se ROZDELIT ZEM .. když Neprojdou TY G.P.S a kamery bezpecnosti - u "lidu" w REFERENDU !!!!!,

= referendum o STRETU ZAJMU, referendum o GPS ... a když NIC ..tak referendum o rozdeleni ZEME na 3 dily !!!! ( jak snadno a BEZ referenda TI "DEMOKRATI" rozdelili CSFR , ne ?!?! )

COOOOOOOOOOOOOOOOOOO ?!

-------------------------------------------------------POŽADUJI REFERENDUM O G:P:S a KAMERáCH !!!!!!!!!!!!!!!!! - pokud ne .. ROZDELME ZEMI !!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Kdo se bojí GPS ____ ???? ...jen ODS a ..PIRÁTI .. 

( jedni kradou we welkém - úplatky - a druzí prodáwají drogy detem pod 15 let na Petrove .. a policie ..ale i jiní práwníci mi ríkají pozor pozor .. 

SáM BUDEš za SPLNeNÍ OZNAMOWACÍ POWINNOSTI ( !!!! ) OBWINeN !DDDD ..jeden z wombucmannu mi ríká dokonce : že prý kupowat si THC je jako kupowat KALAšNIKOW ( mám to nahrané !!! )

ALE JAK TO ??!!!!??? já preci nic neschánel - MNE, stejne jako 14-letým cigánum, BYLY DROGY NABÍZENY !!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
..jenže : zákony ODS a TOP .. budou-li pachatelé twrdit neco jiného a budfe jich wíce nez JÁ, jeden jediný JEDINEC !!!!!!!!!!!! - budou oni W PRAWU !!!!!!!!!!!!!!!! ( to je.. KOMUNIZMUSS !!)

...jenže : KAMERA, kterou pouŽíwám , prý NENí DUKAZ !!DD :D :D :D XQAXAXAXAXAX A!!!

- toto že je prawní STAT . to je bordel, kde MRDAJÍ ODS a KALOUSEK .. a mají i swé "rozkurowacky" .. z PS... Pirátské Špíny .. !

JJJ ... mužou za SITUACI totální fízlokracie A SOBECTWÍ NEWíDANÝCH ROZMeRu sice mužou ODeSss a S-TOP( toho co nejwíc, dokud mužeš .. )-09 ...ba i jejich MATERSKE STRANY .. ( KDU a KSC !!!! )


...ale otázka ZNÍ jinak ..: mr. Babiš .. ted mi NAPIŠTE ... JAKÉ PáKY ( utilitárne - liberální !!! ) si od nás prejete widet ABY SE WeCI ZA'cALI MENIT !!!!

..hlawne ( HLAWNE laserowé ... wy smrdutí, DUTÍ, a zmrdutí ""piráti"" .. wy smažky bezcenné, jen kriminalitu UMíCÍ .. a líízat cokoli co si Kalousek a pod. pedofilowé ZAPLATÍ .. ) 


..HLAWNE tedy mne zajímá .. JAK OPRAWDU REŠIT KORUPCI FÍZLu, SOUDCu A ...KALOUSKu !!!! ( jak w krimu plácou, když tam skoncí !!! newerí stejne jako my, že toto ješte EXISTUJE w E.U !!!! )


jestli bude mít každý GPS a KAMERU ...anebo SE ROZDeLí RE-PUBLICCA na 3 ( !!!!! ) DÍLY, 

....modrý pro Židy a jejich sekty - kapitalizmus, monarchie, MONOTEIZMUS .. a t d

... rudý pro Rusy a jejich sekty - komunizmus, socializmus, PIRáTRY ... a t d 

... A ZELENÝ PRO NáS - texnokraty, demokraty, anarchisty ... PROSTe LIBERáLY a UTILITARISTY !!!! ( = bez FÍZLu a bez ..PIRáTu !!!! ..žádní hippies a podobná "C" wirusy !!!!!!!! ) cili.. u nás REFERENDA týdne .. wšichni SWOU ZEM.PuDU !!!! kaŽdý kdo bude chtít bude w ARMADE a kdo nebude cht?i´t nEBUDE .. ale wšichni aspon GPS .

 ( aby te Kalousek nebo Pira´ti ..nemohli ZNáSILNIT alespoN ne beztresne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

 


-------------- proc ještec existuje KOMUNISTICKA PARTIJA ...?!?! ... no když ješte existují KRESTÁNI ?!?M!?! ( obeti jejich wetší než komunistu a hákošu DOHROMADY ) !!!!!!!!!!!!!!!
---
------ ale stále jsou LEGáLNÍ !!!! ..i za sHilera a KOMANCu !!!!!!!!!!!!!!! .... neplatí DANE !!!!!!!!!!!! Kalouskowi "bratri, sestry, otcowé" .. MATKU ZAPrELI !!! "
----
-------- a je´šte jdou MILLIARDOWÉ PLATY NA žWáSTY ZRuD .. KÁZAT COKOLI WE SWÝCH KASTELLÍCH ( Kostell je stejného puwodu jako CASTILLO .. hrad, .. CATHEDRA ..je TRuN .. - je jasné, 
---
že "CÍRKWE" nejsou a NEBYLI nic než alternatiwní MONARCHIÍ .-.. ( ...... DESPOTICKéHO TYPU !!!!!!!!!!!!!!!! ) - - - - - - koho tak dnes UPALIT, co mr.Kalkousek ____???!!!! když muže existowat pedofil Valtr ( satanowa církew ) a Kalousek .. tak už mužou existowat i terroristi a prížiwníci jakýchkoli forem .. No a kdybychom TY PáKY nenašli ... jak na wás .. 


..tak ty wole "DD :D ..tak TED newím.. .


PRAWDA JE TA, ŽE WLáDA BABIŠOWA JE NEJLEPŠÍ WLÁDA OD DOBY CO NáS DOBYLY MARKOMANI .. .

...ALE TO NESTACÍ . 

POTREBUJI WYREŠIT TO, JAK MNE STOUPENCI PIRáTu ( Dušek, Fejt, Doležal, Klusáková, Mužík, LOUPEžNE PrEPADLI, CHTeLI ZBÍT ( na zmrdowi Michálkowy je dosti widet že u pirátu JE NáSILí BEžNÉ !!!!!!! )


..takŽe se prestante Wšichi schowáwat za Kauzi s DOTACEMI A WIROWÉ epidemie .. a TENTO CAS PREMÍšLEJTE, CO UDeLáTE OPRAWDU ....
- jestli totiž chtejí MILLION CHWILEK, JEN ŽWANIT Z PODIA ... tak je upozornuji, že .. JEN POSLOUCHAT WáS NÁS ( PUNX ) NEBAWÍ !!!'! - to si wem k tomu aspon kytaru ..ty CÍCO ...!!!!

Píše mi to špatne .- jsem záwislí, nemocný ( po težké toxické psychóze .. ) - PROTO SWé SLUŽBY ( sanitární kurz ) ani nenabízím ..), jsem nemajetný a ..SáM !!!!!! a SáM !!!!!!! 

JAK WIDITE ... ONI OPRAWDU TAKOWÉ LIDI OLUPOWAT A MLÁTIT MOHOU, zde w C.R !!!! ... PIRÁTI A FIZLI ... ( jak wubec ješte mužou existowat PIRATI ..w roce 10.020 ?!?! :((((      A NYNÍ MAJÍ I IMUNITNÍ MANDáT !!!!


No ..je otázka ..co uDelat .. ALE JAK NEBUDU MÍT DO 6 LET SWÝCH 60 millionu ..a SWÉ ASPOn JEDNO MeSTO .. tak to radci nechci widet DDDDD ..už ted skoro neznám bratra ..Je jasné, že w C.R. se práwa nedowolám ( 4 swedci umející pirátštinu - LHAT - a fízli, jenž sou WŽDY newinní .. - ale možná bych wyhrál w E.U.,. tech prípadu mám totiž asi 20 !!! )OTÁZKA PRO BABIŠE JE TEDY JASNÁ : Jaké utilitárne-liberální ( texnokratické ::) páky bychom mi - LIBERáLOWÉ - meli použíwat, 
 
chceme li neceho u Babiše dosáhnout ( aby stát fungowal jak má :D ) - ..nebo aby šel rídit stát jako REDITEL ( = z ústraní! NEJSEM TOTIŽ OTROK a z tohoto "státu" nemohu dát WYPOWED !!!!! )

 

OTÁZKA PRO MILLION : kde je aspon KAMERA a SWEDCI ?!?! ..když už nemáte pro mne PRáWNÍ POMOC ..úcinnou ?!?! 

jestli ohríwáte jen swé políwcicki .. ok .. DEJTE TO CELÉ ZEMI WEDeT WCAS !!!!! ( = to bude znamenat že wás krmí Šwára .. proti nemu nic ..ale ani PRO NEJ !!! ) 

jestli na mne chcete JEN žwanit z podia .. tak na to tu je buzerantu uz dost !""""" !! wemte si aspon KYTARY !!!!!

priprawte se že se ROZDELIT ZEM .. když Neprojdou TY G.P.S a kamery bezpecnosti - u "lidu" w REFERENDU !!!!!,

= referendum o STRETU ZAJMU, referendum o GPS ... a když NIC ..tak referendum o rozdeleni ZEME na 3 dily !!!! ( jak snadno a BEZ referenda TI "DEMOKRATI" rozdelili CSFR , ne ?!?! )

COOOOOOOOOOOOOOOOOOO ?!

 ? ? ? ? T???????F?K?????T???? ? ? ? ?
 
     Linda Đella Werde alias T?x??k?at?$ 
        Artifex Hypermegalomaniax


     www.TEXNOKRATEA.eu (web-site)
          TEXNOKRATEA.com (facebook)

          texnokratea@gmail.com  

		

[ZPĚT]