TEXNOKRATEA> S.P.D... a EXODUS z E.U. ( HLAS CHCI ZPET ..ALE NECHCI ŽÍT S WÁMI W JEDNOM STÁTE .. ZA ZLO NEMUŽE e.u.. ALE Wy !!!! c.r.ci !!!!! = NECAS, KALOUSEK, ..A PIRATSKé FETKO-SMAŽKY .. )

Psáno pro SPD a WLÁDU C.R. 
Posíláno wšem Médiím w dosahu a nekterým Lidsko-Práwním Aktiwistum ..Už máte TEN MuJ referendální SERVER , mr. OKAMURA ?!?!?!

http://followers.thcnet.cz/CyberNet/XaosOrganizations/x.ol4/000.REFERENDUMoREFERENDECH.htm

..že JIŽ wystupujete z E.U .?!?!?!


TAKTO SI TO PREDSTAWUJI JA: min. 4-bodowé REFERENDOOM ..ale z domu !!!! Z NETU !!!! ..jinak se bojím o swúj HLAS !!!! Nebo jste nám sem prišel také JEN WLáDNOUT, Mr. Okamura ???


REFERENDUM o E.U.. 

1) bez dotací               ( = moje wolba )

2) exit (Czexit “”)) )

3) dotace jen pro SILNÉ a MOCNÉ a BOHATÉ 

4) dotace jen pro UTISKOWANÉ ci BEZMOCNÉ ci NEMOCNÉ ..  
JE JISTÉ , ŽE EWROPANY JEN OKRÁDáME !!! NÁRODY ŽEBRáKu A ZLODEJu …. 

JE JISTÉ I TO, ŽE E.U. NENí TO CÍM BY BÝTI MeLA … NENÍ ZDE SWOBODY, SOLIDARITY, ..ALE WuBEC NE BEZPEcNO !!!! A ANI SPRAWEDLIWO !!!! Je o tom potreba DISKUTOWAT .. ( = pluralita – DEMOKRATEA ) - ------- --- ------ ---- ---- - ------- -- já bych tam RÁD widel I wícve bodu ( Autonomie ci I S územím napr .. pod Šwícarskou wládu .. )  !!!!!

Rozdelme ZEMI .. Bohemii .. dRíwe než WY odletíte DOMu .. Mám z was stejnE neprííjemný pocit jak oz PIRáTu …. Cítím, že chcete jen WYSTYOUPIT…

… a ponechat NADWLáDU ZLOWANu A MARKOMANu ( ..jo a jiných asijcu .. )´…nad námy, PuWODNÍMY OBYWATELI8 této KELTSKÉ zeme …… !!


Cili :

Je jasné, že CHCEME souCastnou E.U ….ROZBÍT !!!! …ale já a mne podobní JI CHCEME STAWET TÉž ZNOWU !!!


Také .. 

Je jasné, že C.R.kow ..a c.r.ci zde se wyskytující .. HEZKÁ INWAZE AWARu ..a jejich kámošu ..ZLOWANu … ( skutecne ZDE nejste WíTáNi !!!! Mongoli, awari, huni, osmani. bulgari .. ceši.. = TARTARI !!!
 

ZA MuJ HLAS PRO …. PRO … PRO E.U.. jsem newidel NIC .,.jen TO ŽE JSEM NAPADáM FETÁKI ( piráty ) ..a FÍZLI wždy jsou na JEJICH STRANe !!!!!


OD DOBY CO JSME W E.U. TO JE JEN A JEN HORŠÍ … ale líp nebude když jen WYSTOUPÍME !!!! ( at si každý muze WYBRAT ..kde chce ŽÍT ……….!!!!E.U. … co jsem pro ni hlasowal.. widím JEN ZLO a Š´PINY …. Fízlokracie ( FZL a soudy UŽ NEMAJí ZáBRANY !!!! … a to jin zkurwená ODSS ješte pRidáwá million k platu !!!! )
Muj HLAS chci ZPeT !!!!

TO ANO !!!! 

Ale KAM ?!?! ..já chci ODTRHNOUT REGION TEXNOKRACIE od C.R.kowa … a zustat ( ALE BEZ DOTACÍ, wy žebráci zlodejstí !!!! ) w U.S.E. !!!!Takhle to wypadá, že wíce nežli DEMOKRACIE – rownost hlasu WšECH obywatel = wšechny zákony a dane !!!! ( u mne co mesto – to jiný RÁD .. jen protocol codexu by zustal stejný ale ne SANKCEza T.C. 

Chcete jenom nahrát NACIONALISTuM .. ( sex byl dobrý jo ??? .. no .. kdyby byl kazdodenní TAKÉ bych se NECHAL umluwit “DDDDDDS )


REFERENDOOM !!! !!! 

Ano ..ale nejprwe TEN SERVER … co chcete se mnou NA NEM spolupracowat … !?


          Linda della Werde alias TEXNOKRATES 

                 Artifex~ Hypemeganiax~
p.OST s.ISTEM : 

..a wšem TOTATLITNÍM a TOTALITáRNÍM Zrudám ZMAR !!!! … = Zákaz Komoušu, Hákošu, Pedofilu, .. a wšech NETOLERANTNÍCH ŽIDOWSKÝCH SEKT : judaistu, muslimistu, JEZUISTu a ..SATANISTu … 


S jedním kufrem w ruce poletíte ..DOMu !!!!! 

Fízli, soudci, politici .. ceši, slowáci, rusáci… - W MÉ ZEMI NEBUDETE !!!  chci swou WLAST-NÍ zem BEZ fízlu a pirátu .. ( ci li bez wšech ZKURWIZMRDu TOTAL !!! )

PERWERZNÍ A ZKORUMPOWANÍ ZLOCINCI 1.KATEGORIE !!!!!

 ? ? ? ? T???????F?K?????T???? ? ? ? ?
 
     Linda Đella Werde alias T?x??k?at?$ 
        Artifex Hypermegalomaniax


     www.TEXNOKRATEA.eu (web-site)
          TEXNOKRATEA.com (facebook)

          texnokratea@gmail.com  


		

[ZPĚT]