Written ..to the Stars .. For Goddess of Justice and Defensive War ATHENÉ NÍKÉFÓROS .. !!

European Paralament - European Courtyard for Human Rights - Organization of United Nations
Government of C.R.(kow) - Ministerstvo Sprawedlinosti - Ministerstwo Vnitra - Ministerstvo Zdravotnictví 
Anarchists Federation Int., Amnesty International, Extintion Rebellion, .. a dále nekterým politických uskupením a médiím.. 
  

 
Prosím wás .. já si nemyslím, že jsem SÁM schopen REšIT problémy: jenž mi zawinily wíce jiní nežli já sám !! ) .. : 


Problémy : 

-	Sociální ( potrebují PENíZE na úcet , jsem NE zcela PRÍCETNÝ schizofrenik, psycholabilik, neurotik .. dále I záwislý – CHCE TO NEJLÉPE DuCHOD WYRÍDIT . .)

-	Zdrawotní ( jak tedy ríkám – nikdo nic nechce mi POMOCI .. diskriminují mne … Sám jsem znažne mimo ..a hlawne BEZ ENERGIE a PROSTrEDKu … ) 

-	Práwní  ( trestní oznámení , udání podezrení wražd, stížnosti NEMOHU MLUWIT !!!! UŽ MNE ZESNáLI S TÍM CO ZOSOBNUJÍ !!!! C.R.CI !!!!! FZLi a pro-kur*** a STOLICE !!!! ) 

Komplex problému – já sám jsem samouk - ale hlawne DUŠEWNe NEMOCEN ( pro predáwkowání – schizofrenie, neurózy, psychózy, PSYCHOLABILITA, rozpad osobnosti ( BEZ SEbEWEDOMÍ a ENERGIE ) – kdo nezažil .. ten nepochopí ) MI NEUMOŽnUJE mé znalosti a CHARIZMA ( totálne mne oddelali !!!! ) k úcinnému cELENí jejich totálne–kriminální NAZI-ŠPÍNE .. a …SATANIZMU !!!!!!!! jo. .C.R. ..

EXTRéMNE šPATNÉ ZKUŠENOSTI JAK S : FZLi … tak i PRÁWNIKY … ale i „lekari-NEUROLOGII“ ( spíše NEUROTIKY ) ..a urady také takowe ..jakesi.. Oni delaji ..ale JA POTREBUJI … WYSLEDKY .
Rešení a podmínky :

-	Asistentku ( asistenta ) psychologickou ci rownou SOCIOLOGICKOU ( a nejlépe by bylo jest wzdelání PRáWNÍ – aby mne nemohly DOBeHNOUT „adwokáti“ a „byrrokrati“ !!!! 

-	Média - POŽADUJI WŠE NAHRáWAT !!! TO JE MOJE PODMÍNKA DáNA EXTRéMNÍ OTRESNOU DISKRIMINACÍ rasou ..rassistickou .. Zlowany a jejich REGIMES ENCIENTEES !!!!

-	Pak wše wyrídit SPOLU ( nebot na to z duwodu MÉ CHRONICKÉ PSYCHOSOMATICKÉ INJDISPOZICE . wiz wíše ) + TOTáLNÍ BÍDA !!! + TRAMATICKÉ STAVY = NEMáM !!! NEMáM !!!!


Jako’že musí to být dobrowolne – zadarmo nikoho nutit nebudu nic delat – ale CHCI TO .. a též i NAHRÁWAT. WERÍM, žE JSEM PLNE W PRÁWU !!!!! ale nedokáŽi jiŽ TADY nikomu WERIT. TRAUMA..

ŽáDÁM PROSTE POTRESTáNÍ ! a ODŠKODNENÍ wšeho co na mé osobitosti NAPáCHALI !!!  Jak ríkám – JE JICH PRÍLIŠ PRESILA .. !!!!! ..na jednoho DeBilla !!!!!!!! !!!!!!  Jménem Pantheonu ..!!!!

Finance ci dotace :

-	Hlawní „wýhra“ we „STOLICNÉ“ lotérii .. 60 millionu aspon .. ( delit lze JEN rownými díly MEZI wšechny AKTIWNE zapojené : SMLOUWA o POMOCI w KRIZI ..)

-	Dále newím, newím .. LZE I ZAŽáDAT O DOTACE .. pro mé práce ( internetowé knihowny a knihy .. ) – to owšem NEUMíM ..

-	Dále se mohu delit jen o swou Sociální NA!DáWKU !! ( 3 x míN žrádla než jsem mel jako obet REžIMU w kriminále !!!!! )  

  ALE NEMEL BY STáT SNAD DOHLéDNOUT ZDARMA ( PLATÍM NEBO NE??? ) ZDA-LI JEHO ZáKONY PLATÍ ?!?!

A TO I W PRÍPADe ..JINÉ RASY ????...... ci dušewní nemoci ??? … NEBO JE JEN TAK WYDÁWáTE ??? ..a nemusí tedy plati .. ( pro FZLi ..PiRaTi … BEZSOUDNÍ STOLICE ..a t d ) ????? !!!!! ?????
SHRNUTÍ :

-	No widím, že POTrEBUJI CURATORA !!!! 

-	toto z rímského práwa ..ne toho wašeho ..CO TADY JEN MLUWÍ …!!!!!

-	Já su fakty .,.w … .. y …r … i ….z,.,.e …n … A TO JIZ 13 LET !!!!!!!!

-	A ješte jim to co mi satanista Valtr ..ten pedofil !!!!! prowedl !!!! WYHOHUJE !!! … = rasa rasistická !!!! = režim KRYPTO-TOTALITNÍ !!!!
 ? ? ? ? T???????F?K?????T???? ? ? ? ?
 
 Linda Đella Werde alias T?x??k?at?$ 
   Artifex Hypermegalomaniax


     www.texnokratea.eu
      
      texnokratea.com ( facebook )

     texnokratea@gmail.com

		

[ZPĚT]