Psáno pro MINISTERSTWO SOCIÁLNÍCH WECÍ, ÚRAD PRÁCE a "WOMBUCMANN". ( u posledního ocekáwám, že mi zase pošle nejaký jeho slawný LETÁK... nebo že by už konecne TA žaloba ?!?!::))
Posíláno také CSSD, ANO2011, TOP09, STAN, ODS, SPD, Zemanovce, Evropské Demokraty, Soukromníky, Svobodné, Suverenitu, Zelené, a Pravý Blok p. antikomunisty P. Cibulky. 
Dále posíláno médiím: Respekt, Reflex, A2larm, Blesk, Deník, Ihned, Týden, C. Rozhlas, C. Televize, Barrandov, Nova, Prima. ( ..myslíte že to MÁ nejaký SMYSL ?!?!:)
A také nezávislým pozorovatelum: Novinárský Syndikát, Amnesty International, Anarchistická Federace, Extention Rebellion, 1.000.000.0000 chvilek pro demokracii..
----------------------------------
wnucené I.D. státu: 
********* OBET*REŽIMU **********

 František Vávru, 24.02.1978,
 Vanhalova 396/11, Brno, 623 00
 Datowá schránka: nvea8ve

 --- Predem ješte jedna wec. NEDOWEDU pri weškeré swé wuli PSÁT LÍP! --- Líbiwe mohu psát ty swé sofistiky a mythologie ..ale ne KRITIKY! Wážne lituji, mám co delat TO WuBEC NAPSAT! --- 
                                                                      -------------------------------------------

   We weci:  OFFICIÁLNÍ ŽÁDOST O TO, ABY SE MNE WAŠE "LIBERÁLNE-SOCIÁLNÍ" WLÁDA LASKAWE NESNAŽILA MNE NEUSTÁLE PRIPRAWIT O BYT !!


                = NECHT MI MOHOU CHODIT PENÍZE NA ÚCET, KDE MI PRÁTELÉ PENÍZE POHLÍDAJÍ !! Jedná se o to, že "soudružka" Malácowá, ( hezké jméno - je slowenské ? ) a její, jí swerený rezort ( Ministerstwo Sociálních Wecí ) 

 ZABRANUJE TOMU, ABY MI PENÍZE MOHLY CHODIT ROWNOU NA ÚCET, KTERÝM DISPONUJI !! Tím nemohu mít swé peníze pod kontrolou a jsem wystawen nejen STRESSU a STRACHU ..

.. protože jsem znacne nemocný ( má býwalá mne na rozkaz satanowy církwe predáwkowala methamfetaminem = 10 let težké toxické psychózy a wlastne i schizofrenie )

.. a také jsem neméne znacne záwislý ( dríwe NIKOTIN a alkohol .. pozdeji, když jsem boycotowal wojnu heroin a meth ..! Ale zwládám, pokud mám alespon THC .. )

.. a také ne zcela práwem zexekuowaný ( za MHD .. exekuce mi prišli, když jsem sedel ( za kopnutí do tramwaje ! ) ...a nemohl jsem se bránit !! pokuty jsem wždy PLATIL ..!! )

.. a též - jsem i jeden jediný jedinec ... tedy dnes ješte mi rodina pomáhá ..ALE CO BUDE ZÍTRA ?!?! ( jste bezcitní záwisláci asociálowé?! jste satanisté ?!?! UKAŽTE SE !! )        TOTO JE HORŠÍ NEŽ-LI ZA KALOUSKA a O.D.beS.u --- ZA JEJICH WLÁDY MI PENÍZE CHODILY NA ÚCET A Z NEJ SE IHNED ZAPLATILO SIPO.Za byt .. tento státní byt, jenž se "nesmí prodáwat" jsme dali 350.000kc. Pred 20-ti lety. Nejakému ODbeSu .. 

Pokud jej mrs. Malácová chce - ( nekomu zde možná rezervuje místo, zde w Bohemii .. )

- muže jej mít ..!!! Stací když mi jej wymení za bydlení stejného typu - kdekoli kde je legální THC . ( swiss, holland, PARAGUAY, canada, ..nebo zem mého skutecného otce U.S.A. )

Pokud jej nechce - pak at tedy se nesnaží swou NÁRODNE-SOCIÁLNÍ POLITIKOU ...MI ZNICIT ŽIWOT ABSOLUTNE ZCELA !!!!! ( už bohate stací to, že já (C)ÍCUS jsem zustal zde 

a weril WE WETŠÍ SBOBODU a BLAHOBYT weskrze demokracii a socializmus, který nahradí zwrhlý a smešný komunizmus, zde w Bohemii --- nezli je W USA .. ..kdysi nás TU bylo WÍC .. Znal jsem i spoustu díwek .. 

co to ..ten Kalousek ?!?!?! ?!?!?! ?!?!?! )

( o násilne-asociální politiku w pirátském stylu se sice ješte nejedná, ale nepotrebuji Cibulkowo siderické kywadélko, abych já demokratický socialista anarchistické typu -

 - dnes utilitárne-liberální technokraticky re-ewolucní anarchista-syndikalista - nepochopil, že mrs. Malácová je nejspíše INFILTRÁTOR O.D.S, jenž se snaží CSSD zdiskreditowat..

.. W ocích lidí, jako já, jenž CSSD werili ..a ji i wolili .

( už bohate stací i to, že jsem se swým anarchistických anebo také i anarchopunkowým "Á"ckem na seznamu EXTRÉMISTu !!!! ..widel jsem tu brožuru ministerstwa na wlastní oci !!!! )

CILI SWOBODNÝ TENTO STÁT MOC NENÍ - PRÁWNÍ JEŠTE DALECE MÉNE ... ALE MOHL BY BÝT ASPON OBYWATELNÝ. ŽIWOT W NEM MOŽNÝ .. NE KAŽDOMESÍCNÍ TERROR ( jenž nepostihuje ty co by mel.. )  ANEBO CHCE OPRAWDU MRS. MALÁCOVÁ OPRAWDU ZDE, NICIT LIDEM ŽIWOTY ... TÍM, ŽE JIM BUDE DÁLE JEDNOU WYPLÁCET 6.000kc ... 

 ALE PODRUHÉ TREBA JEN 3.000kc ( JIŽ 3x SE MI TO STALO, ZA TU DOBU CO JSEM WENKU .. - ted jsem sedel za to že mne prepadli piráti, loupežne okradli a ješte chteli zmlátit .. = SEBEOBRANA )

 A TEDY NEBUDOU NA TO MNOZÍ - NAPRÍKLAD OBZWLÁŠTE JÁ - MÍT ?!?! A ANI SI KDE PuJCIT, ...NEBOT EXEKUCE... ( extrémní lichwa, mimochodem .. 3000x tolik než sem si "pujcil" !!!!!!!!!!!) 

(( - mimochodem.. Radnice Kohoutivice mi dokonce ZAKAZALA pronajmout muj byt - AC wedeli, ze jsem dlouhodobe INTERNOWAN = HYENIZMUSA NEKTERYCH !!!!!! ( byli to ods? cssd? ksc ? ..nebo KDU ??!!! ) ))
Kde je skutecná socialistická myšlenka, mr. Hamácek ( rownost príležitostí = rowný plat ?!?! ) 

.. zdá se že umrela za císare kone, kdy byly za lepení letáku socialisté ( MY!! ne WY!!) zawírání na 10 let ( pramen: V.Neff: Zlá Krew - jestli on lže ..tak sorry .. ) PROC JEŠTE EXISTUJÍ BEZDOMOWCI ?!?! NYNÍ, W KRIZI, JE WIDET KOLIK OPRAWDU MÁME PENEZ ... MILLIARDY !!!!! PROC NICÍTE TY NEJWÍCE ZBÍDACENÉ ?!?!?! ...MILÍ IMIGRANTI. ( wítájte! )Ale stejne jako kurdistánci budete jen sedet na tech swých BAZAARECH a tlachat namísto SKUTECNÉ PRÁCE, TAM KDE JE NUTNÁ !!!! ( byty, automatizace wýrob, wzdelávání obywatelstwa .. )

Kurdowé .. a jejich jedna z mála knih - Korán. Kdyby cetli wedu, už by jim patril celý Blízký Wýchod !!!
Je sice prawda, že jsem swou REFERENDOOM politikou wyzýwal, aby byly KRIMINÁLNÍCI RASISTICKÉHO TYPU ( ti, jenž si toho že zde w E.U. mohou býwat, nejen NEWÁŽÍ .. ale ješte se nám MSTÍ !!!)

 deportowáni z E.U. = ZBAWENI OBCANSTWÍ !!! ( formou referenda ) Co jste udelali wy proti nim ?!?! MNE STE NECHALI ZAWRÍT A NA OSTATNÍ JSTE SPUSTILI TOTÁLNÍ TERROR SOCIÁLNÍ !!!!!

Tisíce lidí prišli o byt - a ted smrdí na celý Nádr .. a šírí NEMOCI ( hepatitida B ..byla po celém Brne !!! .. ted Korunka.. za 2 roky : EBOLA !!!! .. treba - tuším souwislosti )

Waše REPRESÁLIE postihli JEN puwodní KELTSKÉ obywatelstwo ( anebo waše slowanské chudáky ), ale PIRÁT stejne jako ROM si NAKRADOU ( ci jinak "wydelají" )!!!!!

Ti si lehce poradí - JSOU EXTRÉMNE PRIZPuSOBIWÍ !!!!! Piráti i cigáni .. Tak tech se to dotklo jen, že je to sere .. a nic wíc .. ale JINÍ PADAJÍ !!!! Do bahna welkomest .. !!!!

Mooooc díky .. "wenezuelko" . 
 


UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! 
UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! 
UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! UŽ DOST !!! 

 NO PASSARÁN !!!! NÁRODNÍ SOCIÁLOWÉ .. ( A JEŠTE K TOMU ..IMIGRANTI ZO SLOWENSKA ... to je konec, toto co wy si myslíte .. o nás, že jsme za blbce, co si nechají wšechno líbit .. )  STOP SOCIáLNÍMU TERRORU MALÁCOWÉ !!!! AT JE TO NEPRODLENE NAPRAWENO !!!!! NECHT MI MOHOU CHODIT PENÍZE NA ÚCET, KDE MI PRÁTELÉ PENÍZE POHLÍDAJÍ !!!! ( Terror ..znamená Strach ..recky ..)
STOP SOCIáLNÍMU TERRORU MALÁCOWÉ !!!! AT JE TO NEPRODLENE NAPRAWENO !!!!! NECHT MI MOHOU CHODIT PENÍZE NA ÚCET, KDE MI PRÁTELÉ PENÍZE POHLÍDAJÍ !!!!
STOP SOCIáLNÍMU TERRORU MALÁCOWÉ !!!! AT JE TO NEPRODLENE NAPRAWENO !!!!! NECHT MI MOHOU CHODIT PENÍZE NA ÚCET, KDE MI PRÁTELÉ PENÍZE POHLÍDAJÍ !!!! ( ..kdybyste to náhodou.. newedeli .)
STOP SOCIáLNÍMU TERRORU MALÁCOWÉ !!!! AT JE TO NEPRODLENE NAPRAWENO !!!!! NECHT MI MOHOU CHODIT PENÍZE NA ÚCET, KDE MI PRÁTELÉ PENÍZE POHLÍDAJÍ !!!!

 Žádám mr.Hamácka, aby weci dal IHNED do porádku .. ( nehlede k tomu, že já žiji za 800kc ..a wy máte 500.000kc cistý "socialistický" príjem ..napr. Paroubek a jeho diwidendy .. )..dále uwádím, že jsem PRACOWAL, dokud mi ODS a TOP09 ( owšem za pomoci nekterých CSSD ) nezarídili ze žiwota (R)OWNO !!!! ( díky exekucím se mi newyplatí nic delat .. !!!! )

Také jsem tedy byl národne-sociálne ( nikdo se mne neptal, jestli chci .. ) DONUCEN platit SOCIÁLNÍ POJIŠTENÍ !!!! ( a pokuty jsem zalepil WŽDY - mám lístky doma schowané !!!! )

jestli wás práce w sociální sfére nenaplnuje .. jdete treba DELAT JINAM .. co ?! ( nejwíce NESPRAWEDLIWÉ je na exekucích TO, že FETKY a SOMRY nepostihne NIC !!! Platit máme jen mi, lidé .. )


PROSTE ZARIDTE AT MI DO 3 MESÍCu CHODÍ PENÍZE NA ÚCET .. JINAK TO BUDU MUSET DÁT K SOUDU ..
PROSTE ZARIDTE AT MI DO 3 MESÍCu CHODÍ PENÍZE NA ÚCET .. JINAK TO BUDU MUSET DÁT K SOUDU ..
PROSTE ZARIDTE AT MI DO 3 MESÍCu CHODÍ PENÍZE NA ÚCET .. JINAK TO BUDU MUSET DÁT K SOUDU ..
PROSTE ZARIDTE AT MI DO 3 MESÍCu CHODÍ PENÍZE NA ÚCET .. JINAK TO BUDU MUSET DÁT K SOUDU ..
PROSTE ZARIDTE AT MI DO 3 MESÍCu CHODÍ PENÍZE NA ÚCET .. JINAK TO BUDU MUSET DÁT K SOUDU ..
PROSTE ZARIDTE AT MI DO 3 MESÍCu CHODÍ PENÍZE NA ÚCET .. JINAK TO BUDU MUSET DÁT K SOUDU .. ? ? ? ? T???????F?K?????T???? ? ? ? ?
 
  Linda Đella Werde alias T?x??k?at?$ 
   Artifex Hypermegalomaniax

   www.TEXNOKRATEA.eu (web-site)
     TEXNOKRATEA.com (facebook)

    texnokratea@gmail.com  


		

[ZPĚT]