Motto: "Swoboda mého projewu (predewším tedy slowa) koncí tam, kde zacíná swoboda pesti (ci facky).. nemelo by to být spíše NAOPAK ?!?! Swoboda PiRáTu a Kalousku koncí tam, kde jsou PRáWA LIDU ?!?!"
 ROZDÍLY MEZI P.R.T. POLITIKOU ( PiRáTu ) A PLNE-ELITNÍ SOFISTIFIKOWANOU IDEOLOGIÍ U.L.T.R.A.S. ( UTILITÁRNE-LIBERÁLNÍHO TEXNOKRATICKY RE-EWOLUCNÍHO ANARXISTICKÉHO SYNDIKÁTU ) 
Namísto boje proti zlu a zlocinu .. : Kriminalita wšex forem odpornosti ( ..jj ..pirátská politika .. ::))

Namísto úcty k prawde .. : Pokrytectwí 1. trídy ( ..piráti oprawdu káží Wíno .. a pijí .. Wodu !! DD )


..ale i jiné ..: ( konkrétne :)

Namísto zákazu wolného prodeje nebezpecné a stresující pyrotechniky ( deti hlawne, ale i labute ) .. P.R.T. a jejich atomowý Hrib zruší ohnostroj za 150.000kc pro celou Pragu a zawede hippísáckou 

 **cowinu za 2 MEGA na kterou se muže podíwat spolu se swými bezdomowci a kriminálníky a smažkami a fetkami na námestí Wáclawa Kone . 

Aby bylo jasno : c.j. 6T 17 / 2015-


..do baru Dessert, na proti krajskému soudu, jsem došel w dobré nálade a zcela normálne. Mel jsem w sobe 2 ( slowy dwa ) Cocktaily w 7. Nebi. ( toto jsem opustil nebot již tam jsem komzumowal šlehackowé bombicky a na wýzwu obsluhy jsem ODEŠEL sám a w klidu ..Co bych w bajzlech NELIBERáLNÍHO TYPU asi tak já pohledáwal ..snad ne jejich predražené pití nebo jejich - tenkrát na wíchode - NIKOTINOWÍ SMRAD.

NO2 jsem ihalowal ÚSTY .. a pirátská sebranka nebyla tak našrot, aby si toho newšimla. I ten nejblbejší PIRáT prece wí jak se inhaluje Rajský plyn.. ( cili snaží se o co NEJWETŠÍ ocernení mé "WÝTRŽNOSTI". "Policie" s nimi spolupracowali IHNED a OD SAMÉHO POCÁTKU PROTI mé osobnosti . ( PIRáTI tehdy byly U MOCI díky koalici s ANO2011. Dnes stále owládají Brno, nyní díky ODS .. takže i nowý prípad : Napadení na Petrowe a wyhrožowání SHOZENíM ZE ZÍDKY !! = stejný paragraf co JSEM JÁ NEWINNE SEDEL 3 ROKY !!! ..... šel opet DO P!!! .. PCR nespatruje ANI prestupek !!!! Ale mne dali 8 metru!!!)

Do baru Dessert jsem chodil dost casto .. napr. i na 17.11 jsem zde byl na koncerte práwe jednoho z hlawních stoupencu hnutí Hnít Brno a tento byl ZDE i w ten den .. (cili jednoho z útocníku jsem znal !!)
Zde jsem si objednal Fizz .. a také jsem si .. mezi recí dal i BOMBICKU ( rajský plyn, pewne werím, oproti NIKOTINU ZCELA NEŠKODNÁ DROGA .. legální a zcela ETICKÁ !!!! !!!! )

Toto jsem také samozrejme zcela SLUŠNE a w klidu rekl tomu jenž mi pozdeji bombickowac WYTRHL z ruky .. ( podle mého studia a znalosti ZáKONA sb.cr. - jestli teda WuBEC platí !! ..se jedná o LOUPEŽ !!)

Namísto toho aby zawolaly POLICII zcela necekane a ZCELA ZBYTECNE nebot bych ( stejne jako w texno klubu 7. Nebe nebo i Rockin' Cafe - nekde JIM TO NEWADÍ .. napr. punk-pub Na 7.Schodu ci Tembo atd .. )
.. bych proste dopil ( TO CO JSEM SI ZAPLATIL ) a odešel ... MNE ZÁKERNE, necekane .. napadl a wytrhl mi šlehackowac z ruky. 

Celou dobu se SMÁLI ( a celou dobu se mi SMÁLI a hrube slowne NAPADALI i fízli ..ti mladí, co mne i FACKOWALI .. asi 5 minut ( owšem w kuse, dwa mne drželi tretí si wzal kožené rukawice .. )!!!! 
Kamera ukazuje JEN mne, nikoli to co mi ONI delali ). Akci nejspíše ( lidé kolem Wagnera a Hnuti Zit Brno) meli NAPLáNOWANOU. K tomu se dostanu . A FíZLi jim šli na ruku OD SAMéHO zacátku, ac jsem wypowídal, že jsem byl loupežne prepaden!!!! že tma MáM ješte BATOH !!!! a že jsem se jen LEGITIMNe BRÁNIL dle paragrafu o Nutné Sebeobrane ( tehdy par. 13 ) legálne koupenou a drženou EXPANZNÍ ZBRANÍ !!!!! We které jsem mel 2 slepé náboje !!!! A ze které jsem ANI newystrelil!!!!!!!

Smáli se i když mi rozbil šlehackowac a smáli se i když mi hrozili pestmi pred barem.. Útok trwal, žduchali do mne ( naskocil na mne plnou wahou - jakože hrudí ..) - situaci jsem SPRáWNE wyhodnotil jako ÚTOK,
cili že mne chtejí jako OBWYKLE ješte i zmlátit .. ( toto se deje we smrdutém a zmrdutém meste BRNO - buzerantu a kurew PLNO .. - wíáce než casto. Proto jsem se také OZBROJIL. Na sebeobranu. A hele: PRÝ NE-E .. 

Jen WONI - fízli - prý mají nároky SE NENECHAT MLáTIT !!!!! My ostatní prý musíme se w?%zdyu NECHAT ZABÍT ( !!!!! ) a pak teprwe je prý WOLAT !!!!

Na fízli jsem zacal být hustý PO TÉ, co jsem jim 3x WYLÍCIL presne jak se situace udála A ONI NEREAGOWALI JINAK NEŽ SMíCHEM .. a také wubec nehledali m;j BATOH S NOTEBOOKEM ..


ATD .. ZFLs SE ANI NECHTEJI NECHAT KAMEROWAT !!!!!

 		

[ZPĚT]