Psáno pro ANO11, CSSD, TOP09, STAN, ODS, SPD, Evropské Demokraty, Soukromníky, Svobodné, Suverenitu, Zelené, a Pravý Blok p. antikomunisti P. Cibulky.
Dále posíláno médiím: Respekt, Reflex, A2larm, Blesk, Deník, Ihned, Týden, C. Rozhlas, C. Televize, Barrandov, Nova, Prima.
A také nezávislým pozorovatelum: Novinárský Syndikát, Amnesty International, Anarchistická Federace, Extention Rebellion, 1.000.000.0000 chvilek pro demokracii,


https://www.novinky.cz/domaci/clanek/mynaruv-penzion-v-osvetimanech-musel-vratit-cast-dotace-40309077.. wy se snad predháníte , KDO je wetší … ZMRD !!!Zatímco w britských nemocnicích leží detsští pacienti NA ZEMI !!!! … w “cesku“ se „prominenti“ PRETAHUJí , kdo wíce OKRADE ( jejich slowy : OŠKUBE ) … 


                                                               ..debilní krestanistickou ( a pseudosocialistickou ú .. E.U – Ewropský Swaz ( jak známo .. ) O CO NEJWÍCE !“!!!!„Soudruh prominent“ Mynár .. .si na swou ZASRANOU ZKURWENOU sjezdowku ( kde NIKDO krom NEJ 6 let nelyžowal !!!!!!! ) wzal DOTACI dokonce hned 2x !!!!!!!!!! 2x !!!!!!!!!!!!Takto drzí nebyli zatím ani ODbeS ..ale ani Babišák … TOTO JE WRCHOL … zkurwených SOCEK ..zasraných …

P.S. .. jak widno , wesmír NENÍ sprawedliwý … na Korunku nezdechají TITO „politruci“ , ale prostí lidé a osobnosti .. i deti .. ( a nekterá ZDECHAJÍ i na zemi .. ) 


JE NUTNO SPRAWEDLNSTI NA SWeT POMáHAT !!!!!


..kéž zdechnou wšichni FÍZLI, SOU8DCI, A ( neliberální ) POLITICI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BOHOWÉ !!!! SMRT WšEM ZKURWISINuM !!!! 


Hate-parade 10.020 (S.olárního C.álendáre) …:


1)	KALOUSEK, monoteista, korupcník ..a pedofob ..!!!!!
2)	PIRÁTSKÁ ŠPÍNA - Wagner, Michálek, Bartoš ( škoda že nemám dost munice pro wšechny .. )
3)	ODS .. aspon at zdechne Fialín. .. ó bohowé … 
4)	KOMUNISTI - po pice ..než NA Ne se dostane ..tak wyzdechaj na stárí …!!!!!!!!!!!!!  (Tato zem … co okupant to ZMRD … takže na hezkých pár let wystaráno .. )
5)	CSSD .. no comment ( + Zemanowci ..of course .. )
6)	..dlouho nic…
7)	Babiš ( na nej se nedostane .. to je jisté … Nawíc má .. na rozdíl od ODS a PIRáTu a KALOUSKA a CSSD …i zásluhy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )
8)	..hákoše už jsme MY … punk and skins ..znicili .. BOHuM-Žel… !!!!!!!!!!! …od té doby bují pirátské smažky a KROM NáSILÍ páchají i COKOLI !!!!!!!!!!!!!!!!!
9)	..už asi nic .. . ( aspon z politiku )… a za dwa roky .. PROROKUJI … wás nawštíwí …ebola. … .. . 

– LEDA žE BY .. REFERENDOOM .. O ROZDeLENí ZEME nebo aspon o powinné GPS pro wšechny a KAMERE pro Fízli ..!!!!!!!!!!!!                             TEXNOKRATES - ..wáš milácek z rodu keltu – puwodních obywatel této zemne…


 ? ? ? ? T???????F?K?????T???? ? ? ? ?
 
     Linda Đella Werde alias T?x??k?at?$ 
        Artifex Hypermegalomaniax


     www.TEXNOKRATEA.eu (web-site)
          TEXNOKRATEA.com (facebook)

          texnokratea@gmail.com  

		

[ZPĚT]