Psáno pro ANO11, CSSD, TOP09, STAN, ODS, SPD, Evropské Demokraty, Soukromníky, Svobodné, Suverenitu, Zelené, a Pravý Blok p. antikomunisti P. Cibulky.
Dále posíláno médiím: Respekt, Reflex, A2larm, Blesk, Deník, Ihned, Týden, C. Rozhlas, C. Televize, Barrandov, Nova, Prima.
A také nezávislým pozorovatelum: Novinárský Syndikát, Amnesty International, Anarchistická Federace, Extention Rebellion, 1.000.000.0000 chvilek pro demokracii,       * Wyšší moc je každá žiwelná katastrofa .. politická moc je wždy jen politická ( I když treba totalitní .. ) ale nikdy NE WYŠŠÍ … !!!Takowý Kalousek a jemu obdobní politici .. piráti, ODS ci komunisti… 

..ti se nemusí bát, že je wirus sejme .. za A. mezi lidi nechodí ( to by ho už nekdo potkal.. ) a za B. ti nejwjetší ZKURWI-SRÁCI mají nejwíce štestí .. 


Také netreba hlásat BLUDY typu .. jakože je to zasloužený TREST za to jak EU pomáhala Syrským bojowníkum za Swobodu a Demokracii .. a hlawne kurdum ..

Ne, já nejsem BLUDAR – tak jako židowské sekty „krestánu“ ……….. je to proste jen a jen další PANDEMIE .. a jediné co za to oprawdu MuŽE je totální NEPRIPRAWENOST wlád na podobné STAWY ..W mém systému by mel každý DOMA nejen roušku ( která chrání jen aby se virus neríril od nás .. ) ALE CYBER//GOTHIC//PUNK RESPIRATOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tento by mel doma každý – jako soucást armádní WÝSTROJE … 


Wy .. Kalousek stejne ale jako i WY … na tyto weci serete a stawíte si hotýlky a farmicky..


TRILLIARDY šli do prdele .. a hle : NEMOCNICE ..o školách se snad ani nezminuji .. NEMAJÍ ani ty ROUŠKY !!!!!!!!! DDDDDDDDDDDDDDDD ?? ?? ?? 

..tomu se fakt musím smát … 


Jako dobrá liberálne – sociální politika .. POKUD JIŽ CHCEME UKONCIT CLENSTWÍ WE ZCELA ZBYTECNÉ E.U. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
..oprawdu ..na Itálii ale i hlawne Recku widíme SKUTECNOU míru SOLIDARITY … této židowské organizace ( resp. Židy za-Wedené .. )

( židé .. orthodox ( prawo-werní ), medadox ( sionisté ) , paradox ( qabbalisté ) ..a DÁLE : krestané a musulmani a SATANISTI a KOMUNISTI !!! .. i Hitler byl a bude jen ..žid !!!! )


Co mám proti židum ___??!! .. No až na ty jejich úroky, OBREZÁWáNÍ DETÍ, pásmo GAZY, kde DeTI umírají tak jako umírali židowské deti w koncentrákách GERMáNY wedeních židem Hitlerem..

..a na také NA TO, JAK SE BOHATÍ žIDÉ ZAJíMALI O SWé DRUHY ..co již putowali do koncentráku … 

Ó ..ano – jen cumeli a pyšne twrdili že jejich PANTOKRATOR JAHWE SABAOT - weleknež wšemohoucí .. JE OCHRáNÍ .. že hákoši jdou jen po „SPODINE … “ !!!!!!!!!!!!!!!!!!Táhnete FAKT za Sion .. .. POŽADUJI MuJ HLAS PRO E.U ..ZPET !!!!!!!!!!!!!!  ..DOST BYLO ZLOWANSKÝCH ŽEBRáKu … A IGNORANSKÉ PSEUDO-UNIE, kterou wymysleli …  krom nás LIBERÁLu … 

i Kalouskowci .. ( krestané jsou židowská sekta stejne jako islamisti .. MAJÍ STEJNÉHO BOHA!!! KODEX !!! ..a mnohdy i ..mrawy ..) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
•	TOHLE ……….. NENÍ …………….. MOJE ………………. EWROPA !!!!!!!!!!!! ……………………… TOHLE JE TOTáLNÍ S.H.!.T. SOCANu A KRASTáNu !!!!!!!!!!!!!!!

MY – LIBERáLOWÉ – JSME OTEWRELI HRANICE PRO WšECHNY TRPÍCÍ … A MÍSTO TOHO SEM PRICHáZÍ JEN MARKOMANI, HUNOWÉ, AWARI, ZLOWANI, MONGOLI ..a ŽIDÉ !!!!!!!!!


KDE … KURWA ..KDE .. JSOU NAŠI WLASTNÍ LIDé ?!?!?! ( kterí skutecne trpí ?!?! )  ……………….. A KDE KURWA JE POMOC RECKU A ITáLII… ?!?!?! ( ..a kde je MOJE slecna ?!?!?! )UMíTE JEN BRáT …. ..Kalousek .. špína nejhorší .. pak piráti a ODS ..pak Komunisti a CSSD … - wy wšichni jste defacto úplne stejní .. .
Dám wám jednu dobrou radu .. zmizte z Bohémie wcas .. a zmiznete i s majetkem .. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jinak já kdybych byl Hitlerem .. tak by wšichni jeli s jedním kufrem !!!!!!!!!!!!!!!! ………….. jenže ne do koncentráku ale do FILIšTÍNY ..a ješte bych wyzbrojil .. lewne “DDDD obe strany !!!! “””””Jestli se já dostanu k moci .. tak komunisti poletí do Koree ..a Židi ( WšECHNY jejich SEKTY krom KABBALISTu !!! ) za Sion.. 
Jjj .. krestáni ..a jejich extrémní pokrytectwí .. to je celý Kalousek.. ten MAMRD … 

? ? ? ? T???????F?K?????T???? ? ? ? ?

     Linda Đella Werde alias T?x??k?at?$ 
        Artifex Hypermegalomaniax


     www.TEXNOKRATEA.eu (web-site)
          TEXNOKRATEA.com (facebook)

          texnokratea@gmail.com  


		

[ZPĚT]