Psáno pro: WLÁDA C.R., MINISTERSTWO PRáCE A SOC. WECÍ, ÚRADY PRáCE.												 - ne!chybí tam nikdo ?! ( ..posilam i Babince.. )

Posláno též: ANO11, CSSD, STAN, TOP09, ODS, SPD, Zemanovci, Evr. Demokraté, Soukromníci, Svobodní, Suverenita, Zelení, a Pravý Blok p. antikomunisti P. Cibulky. - chybí tam nekdo ?"D ZELENY SEN 21 napr. ??!!DD 
Dále posíláno médiím: Respekt, Reflex, A2larm, Blesk, Deník, Ihned, Týden, C. Rozhlas, C. Televize, Barrandov, Nova, Prima.                   - chybí tam nekdo ? napr. A-Kontra ci Existence ?? !
A také nezávislým pozorovatelum: Novinárský Syndikát, Amnesty International, Anarchistická Federace, Extention Rebellion..                    - chybí tam nekdo ?:D napr. 1mega hlasu pro "Šwáru"?


Predem je mi LÍTO, že nepíši tak noblesne jako pRed tím než mne satanista Big Buzz Valtr nechal predáwkowat .. JSEM NEMOCNÝ a wyrízený ( jsem rád že W"BEC NECO jsem napsal !!!!! ) UPLNE SEM WYCERPANY .. HEE

-----------------------------------------------------------------

NO A JEŠTE TEDY JEDNA WEC - na niž jsem zapomel a zjistil jsem to až DNES .. tak ji pripisuji jako prwní : PRACÍ PRÁŠEK ! ( cca 100kc za metr )

To mi pripomíná že jsem žádné jiné CISTÍCÍ PROSTrEDKY defacto nezmínil ... ( WC, wana, okna, MOP, štetka na nádobí ( oprawdu potRebuji nowou ) .. smetácek, uterky .. ) ( cca 100kc za metr )

Tohle WŠE mají pachatelé nejnemožnejších T.C. zcela ZDARMA .. !!!!

  				 = 100kc na mesíc, s tím MUSÍM pocítat ...
   				=========
------------------------------------------------------


Tohle jsem si koupil tento mesíc. Nemám tento mesíc jiný príjem než "Dáwky". = Brambory smazene s cibuli, ryze s porkem, gulas bez masa s wreteny, ... a hrachowa a cockowa poliwka !!!!! MAM WAS DOST, TADY .. !!


POTRAWINI na METR: .. ceny Albert 16.4.20          


RIZE	  1Kg         27kc
Olej	  1L         20kc		    
Cibule   2Kg		    54kc !!!! 
Porek    2x         20kc - w Akci !!
BRAMBORI  3Kg         60kc !!!!
CUKR    5Kg         75 kc
Caj owo   1x         20kc
Caj cerni  2x         30kc
Testowini  10x         80kc    
KECUP o.  1x		    20kc
Horcice   2x		    20kc		
(Kren    1x)         10kc
OCET    1L         10kc       
BUJON    2x         80kc
Poliwki   10x         60kc !! minule to bylo 50kc !!
(Klassik  1x)         20kc
Wajícka   12ks		26kc
cesnek   250g        32kc

-----------------------------> = 664 kc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
			  KORENÍ:

(Sul    1Kg)   4kc
Pepr	  1x    7kc
Majoránka 4x    14kc   
Bazalka  2x	  10kc
Oregano  1x    5kc
Kari    2x    10kc
Chilli   3x    12kc
Paprika  5x    25kc 
(Kmín(aj.) 1x)   10kc
(glukasol) 1x    14kc

---------------> = 106 kc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DROGERIE: 

Paper WC   2ks   10kc
(Šampon    1x)   30kc
(Condicioner 1x)   30kc
Mýdlo     1x    10kc
JAR      1l    20kc
Žínky     1x    10kc
Houbicki   1x    10kc
Sácky koš   4x    12kc

---------------- > = 132 kc !!!!!! 


================= = 902 kc !!!!!! !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! extremni minimum ! !!!!!!!
		  ========
          

 = Už JEN toto úplné NIC .. naprostý ZáKLAD .. wycerpal wašich 800kc we strawenkách.. a to o 100kc ..jenž jsem WZAL KDE ?! ( mluwím o tech co nemají rodinu ani prátele .. !!!! )KDE JSOU PONOŽKY ?? ..kde spodní prádlo ?? ..kde je M.(R.)D. ""šulinkarta"" ?? KDE JE SWACINA .. na každou cestu do zasranýho Brna - plného somru, krimošu, fetošu, ..a POD.

KDE je internet ?? kde KREDIT ?? kde jsou ..LÉKY ?!?!?! .. 


( WECI W ZAWORKACH nejsou potreba úplne pokaždé .. JENžE ... KDE MáM ...TKANICKY DO BOTICEK !!?!?! ... ješteže NIKAM nechodím ... - TO BYLO NAPOSLEDY CO STE MNE OKRADLI ..... A JESTE MNE, MNE! ZA TO ZAWRELI !!! )


KDE je muj PRáWNÍK !!! ???? !!!! ???? !!!! 

A kde je ..moje. ..žena ..?? ... ............................. budu muset cekat až do dalšího dedictwí ?!?! .. než si pro ni ZASE pojedu NEKAM JINAM ?!?!aneb : bude mi muset RODINA prispíwat i na JÍDLO ?!?!?! ( 3000kc mi posila babina ze sweho duchodu !!!! Wsechny weci jenz uziwam mi ZAPUJCILI oni a pratele ... PENIZE OD NICH POUZIWAM NA JIDLO A WECI !!!! ) 
NEJWÍCE NESPRAWEDLIWÉ JEST, ŽE LIDÉ JENŽ PÁCHALI STRAŠNÉ WECI ( krom toho že si málokdy zapomeli dojít i pro tu waši SOC. NA-DÁWKU .. ) ..mají SKUTECNOU STRAWU A DROGISTICKÉ ZBOŽÍ .. a my, zbídacení, máme CO ?!
================================================================									    ====================================

MUKLI mají 2500 kc ROZPOCET JEN NA TY JEJICH JOGURTIKY A OPLATKY ( 2500kc jen na JIDLO ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .... a to je cena WELKOOBCHODNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   !! !! !! !! !!
===============================================================================================================================================================================

* YA BASTAAAAAAAAAAAA !!!!

************************
*************TOTO JSEM SI TEDY TENTO MESÍC NEKOUPIL :


aneb TAKÉ bych si RÁD koupil i tyto POLOŽKY ... :  ( a tyto položky chci widet PRO ÚPLNe WšECHNY LIDI NA CELé PLANETE, pokud se prihlásí o obcanstwí w TEXNOKRATEA cosmopolis ..)


Mražené fazolky 350g    15kc
Mražený hrášek  350g    15kc
Mražená zelenina 350g    13kc - tak jako mohl bych si nakoupit i cerstwou mrkef apod do úpoliwki ..jenŽ pak bude cena 3x wetsi
Mražený špenát  450g    10kc
Mražené hranolky 1kg    27kc
Mražené filé   450g    60kc
Kurecí rízky   2kg   300kc - bez akce
Weprowá kýta   1kg   125kc
Párky kurecí   500g    50kc - w akci 
Salám      200g    40kc
Salát feferon  150g    30kc
Rajcata krájená  2x    30kc
Pecenáce     500g    60kc
Cilli omácka    1l    100kc
Acidus Citrus   10x    35kc - na místo Lemonady ..
Hermelín      2x    40kc
Ribicki      4x    80kc
Sekaná 500g    2x    80kc
Bujon zeleninowý 12ks    40kc
Knedliky w prášku      10kc
Sýr       100g    15kc
Zawináce     200g    30kc
Yogurthi     30x!    300kc !! ( no nic ..stacil by mi možná i jeden welký na týden ..= 4x15kc = 60kc .. )
(CornFlakes   1kg)    50kc   ( pokud myslíte, že na OPLATKY a SUšENKY a COKOLáDY a burisony apod .. WíCE - tak to budete mít i WÍCE mé ÚCTY .. jinak ale TO ASPON WEMTE TEM ..PRÍPADuM !! SPRAWEDLNOST !!

...a PIZZU !!! ..mám hroznou chut? na Dr. Oetkera ..tu co už stojíí 60kc W AKCI !!! "((( = 2x60kc ..... to je hnusss ..tento muj žiwot .. - no nic, toto nezapocítám, ale TAKTO TO BÝWÁ !!!!

			 = 1520kc !!!!
			==============

Wy si nedowedete predstawit co to je: GULAS, BRANBORY S PORKEM, HRACH a COCKA ... furt dokola ..až do dalších penez, kdy se koupí nejaké maso, rybicky .. a asi 3 dny se jí normálne ..   !! 


ZELENINA {!!} :
			 

Pekingské zelí  2kg     80kc
Rajcata      1kg     50kc
Paprika     500g     50kc
Okurki      4ks     50kc
(Kapusta     1kg)    20kc
Kweták      2ks    100kc
(Brokolice    250g)    50kc

			  = 350kc ------ toto jsem si tento mesíc NEKOUPIL. NIC z tohoto !!! ALE NUTNE TO POTREBUJI ... !!! ..nebo witaminy ALESPON ... !!!
			  =======


Jak mohou SAMI lidé SOUDNÍ wideti ... stále ještE uwádím MINIMáLNÍ množstwí potrawin ( o wecech jako mobil ci pracka ani NEMLUWIM !! ) a stále ještE nejdsem u tech wašich swíckowek a koprowek ... !!


LÉKÁRNA (!!) :

(IBUPROFEN     150kc)
(Rukavice gum.   200kc) 
(Injekcní jehli  200kc) 
(roušky, hadicky::) 50kc) - je tedy jasné, že každý mesíc je potreba 200kc na OCHRANU ZDRAWÍ ..""))

						       ====
KOMUNIKACE :

KREDIT  200kc
NET    350kc
(ODPAD  1000kc)
	
    = 600kc za metr !! ... kde na to beru __"DD .. ješte že jsem z dobré rodiny .. a mám pár pratel ,.. ALE CO AŽ TU NEBUDOU ?!?!?!? .. Zachrání mne Šwára, Necasí a Kala..??!!"")) ..sotwa..
	=======Dále kosmetika.. od pletowého mléka, ZUBNÍ KARTácE a PASTU, až po barwi na wlasi.. (W mém systému by mel každý nárok na Kadernici jeden krát za mesíc, dále ockowání a zuby a perma-depilaci celeho tela ZDARMA.)

To je min. 100kc za mesíc !!!
	  ====
To je krize !!A FURT TU NeJAK NEWIDíM ..TY UKRUTNé WýžDAJE NA DR.OGGY a. AUTOMATY !!!! - to ZNEUŽÍWáNI sociálních na!dáwek .. !!

 - jediné zneužití JE když Svitavská Marta ::)) uvádí ADRESU ( 10,000kc ), kde ..NEBYDLÍ, a jes'te má tu drzost, mi ukradnout KOLO za 15.000kc !!!! 

... ne ne .. kriminálníci apod. žiwli si NAKRADOU - jen chudí, zbídacení lidé trpí cím dál wíc .... .... ... !!!!!

...

Nejaký alkohol .. a kdybych nemusel do mesta - ZBYTECNE - tak jsem si nekoupil ani tento asi - budte si jisti že KDYBY to BYLO w mé MOCI tak bych boycottowal jak NIKOTYN tak i AL-KUHÚL ..
  

- asi 2x tydne 0,7l AVANTI ... skwjelé owocné šumiwé wínko .. ( Avanti ..to byl casopis do nehož prispíwal Mussollini, ješte jako socialista .. ) 

 = 2x50kc x4,5 = 450kc !!! ..to je docela dost, kde na to beru ..?! ..no jo ..ale JIŽ DÁWNO nepiju w hospodách ( cena 2-3x wyšší, nehlede k tem bežne propitým WÝPLATáM !! ) ..natož DENNE !! ( to bylo 5000kc min. )


- pokaždé, když jedu do mesta ( nebot MUSÍM .. ), tak místo lístku MHD si musím koupit swacinu .. ( nejakí salám nebo sýr, 1 rohlík nebo bagetku a ... 4-8 plechowek Cideru ..= 100-200kc náklady NA CESTU,

kterou ZARÍDIL ten hajzl NECAS. Ale nezdá se že by TÍM ušetril nejaké PENíZE !!! ..tím, že lidé místo na Radnici musí do mesta !!! A nekterí i platí si LÍSTKY !! ( já ne .. já už nemusím. A za to DÍK !!")

 = 100-200kc ( coŽ zpusobujete WY, státní aparáth .. To, že to KDOSI zarídil .. neznamená, že WY o tom nic newíte .. )

 

Ohledne MHD .. a prípadne i odpadu .. Kdybyste byly skutecne WLáDNOUCÍ ..a nebyly si tam jen pro swoje príjmy .. tak by wám došlo, že popelnice a i M(R)D lze kaŽdému neplatici stáhnout ze sociálky ..

.. a tím tyto weci ZAPLATIT. ( NAMÍSTO NZCELA NESMYSLNÝCH .. A I NEMÍSTNÝCH POKUT .. smesné chtít 30.000kc po nekom, kdo nemá ani 13kc na posr. lístek !! a dále: NIKDO TO NIKDY PLATIT NEBUDE .. ) 

To wás owšem nenapadá ..

..stejne jako to, že NáS TRESTáTE ( lidi w hmotné nouzi ) DALEKO WÍCE NEžLI UWEZNeNÉ PSYCHO- a SOCIO-PATY !!!!

Zatímco tito mají jogurty a sýry a twarohi a salámy ... a koprowou a swíckowou a .. a SUšENKY a OPLATKY !! !! ( a ne?kterí to smení za TABAK takŽe mowití jsou ješte mowitejší.. je to to jak to CHCETE ?!?! )

Stejne je to tak, že pulka lágru si snídanE prodá.. za 10 dní 15g tabáku !!! ( ceny se ruzní od 7 dní nejméne - až to 30 dní, nekteré "ústawy" )

ZAKAŽTE TAM TABáK, WY POKRYTCI !!!

Dejte wšem co uwedou záwislost 30 dní DETOX ( nebo až 90 dní, max. ) a pak at si užíwají ZDRAWÉHO OWDUŠÍ !!!

Zaznamenal, jsem i sebewraždu jednoho ..tento si pujcil tabák .. a Že JEDEN za DWA .. ( což je TAM normální cena !!!! ) ..no a tak, když nezaplatil.. tak ze DWOU CTYRY .. až do 30. 

Jeho bába se na nej wysrala .. a on si to hodil na šále. :) 

No ..a toho co mu to zpusobil, tak toho pustili jako prwotresta "na pulku". "D :D

Bájecný je wáš REŽIM .. s PRáWNÍM má ješte MÁLO co spolecného .. ( zdá se že PRáWO si wykládá kaŽdý komunista ale i monoteista jako PRáWO SILNEJŠÍHO .. = kdo má wládu, TEN je w práwu .. ) 

Zaznamenal jsem tam toho TOLIK, že když to zweRejním .. tak se odrownám .. 

Pokusy o sebewraždu ?? se tam nereší nijak ...

Wraždy ?? .. na ty se nepríjde ..

KDYŽ WAS NAPADNOU - TAK WY JSTE TEN, KDO PUJDE Z ODDILU .. a nikoli utocnik.. Jj, bylo tam i par "prcackaru" .. no, heezky wipadali ... ( ja na ne sral, nebot jsem si WZDY wzpomel na VALTRA, pedofila, sadistu .. )
Sedel jsem za to, že mne pRepadli PIRáTI ..jo lidi kolem PS a Hnutí Žít Brno .. Ubránil jsem se bitce ..ale ne již ubránil swuj majetek !! PíCíáR dochází k tomu, 'že P"JDU SEDeT JÁ !!!

Facek pritom padlo asi 200 .. MYSLÍTE, žE MáM NA ADWOKáTA ?!?! .. A ten "ZADARMO" mi napsal, že prý jsem NEDuWERYHODNý !!! .. a nic ..
Když uwedu PRAWDU, že mne FÍZLI MLáTILI ( dwa mne drželi a tretí mne fackowal asi 5 minut w jednom kuse .. ) - TAK DOSTANU 8 LET !!!! We wašem špína-státe .. 

Na to že jsem já obet Loupeže to jde ..ne ??? ..že prý jsem TERRORISTA ( w expanzní zbrani jsem mel 2 slepe NABOJE "DDDD DDDD )


A NIKDE NIC !!!!!!


ŽÁDNÝ ADWOKÁT, ŽÁDNÁ PORADNA ... NEZISKOWKY ::)) ..... REPORTÉRI .... "")))  ..hahaha.. - NIKDE NIKDO, KDO BY MEL ZAJEM WZIT KAMERU A JIT TO RESIT .. FIZLA PO FIZLU .. JEN KECI, KECI ... a "dotace" ci "nadace" "DD

- ale hlawne ze mate wsichni tranparentni uctry = Swara da neco nekomu ..a az ten pak was sponzne .. - NE! ..už nic s wami .. Jste k (R)ownu a jinak na nic .. 
Ale pozor - nejsem z tech co si nechají nEco líbit .. Každý dostane CO SI ZASLOUZI .... !!!!

----------------------------------------------------

REKAPITULACE : 

.. tento mesíc jsem obdržel ( 4376 + 1539 = 5915 ) .............. 5.915 kc


.. utratil jsem za nájem a energie .............................. 4.317 kc

nezbytné wýdaje NET, prací prostredky, KREDIT, apod. ............   750 kc

Dále úplný základ potrawin ( NEBAWí MNE TO JíST !!) ............   902 kc

Drogerie a léky .... ................................................ 200 kc
												
								 = 6.169 kc  ----- utratil jsem skoro i wíc než jste mi DALI ( !! ) a to jse si NEKOUPIL TAKRKA NIC !!!!!!
							     ==========Až do KORUNA wiru mi pomahala bábina ( 3000 kc na metr .. ) - že to TAKTO nejde ..je ASI jasné .,.

BUD SROWNEJTE DAWKY PRO ZLOCINCE A ODPAD SPOLECNOSTI S NASIMI NA-DAWKAMI ... ANEBO, A TO LÉPE ( A RADOSTNEJI ) NAWISTE NASE SOCKY TAM, KDE MAJI BYT !!! ( = ziwotni MINIMUM !!! ) = soucet WSEHO            
 																		      = 6.014 kc ( suma BEZ nájmu "DDD)
											
																			  = 10.461 kc !! moje ziw. naklady = NIC oproti WASIM !!!!!

																		      ===========

A furt tam nejsou Dr.Oggy .. a Al-Kuhúl ..a M(H)D ... a dals?´i wýdaje .. NAPR. za HRY, FILMY, KULTURU a WZDELÁNÍ !!!!! 

A to i presto wsechno ..jsem se za rok zadluzil .. o 5000kc ..u kamaráda. S úrokama zaplatím tak 10.000kc ( postowni sporitelna - kontokorent .. )Nemusím mít wšechno .. ale dejte lidem ASPON TY POLOŽKY na STATNI SOCIALNI KARTU .. ( chcete mne zamestnat ?? pro tento úcel ??? .. za min. plat wám REKNU PRESNE + názor publiky .. co JE NUTNÉ !! pro žití .. 


uznawam ze nemusim mit WSE.. ale BEZ rodiny ZDECHNU !!

min naklady na ziwot jsou - KDYZ SI ODEPRU TY YOGHURTY !!!!! a ribicki ..a nekterou zeleninu .. .tak asi 9000 kc !!!!!!!!

a to jsem : NEKURAK a skoro ani nepiji.. ( jen kdyz nekam MUSIM - to pak nehulim THC, ale musim mit aspon plechowku Cideru nebot jsem WYRIZENI !!!!! NAPROSTO !!!! Tak mne laskawe prestante URAZET !!!! ) Ja, hulic, nejsem jak wy .. a ti ZASRANY SMRADI, piratska luza ...TI MAJI SPOTREBU DROG 1.000kc MIN. NA JEDEN DEN !!!!!!!!!!!!  1000kc minimalne za den !!!!!!!! wse ze zlodejnen ... 


JA CHCI JEN ..PREZIT !!!!!! !!!!! !!!!

JA CHCI JEN ..PREZIT !!!!!! !!!!! !!!!

JA CHCI JEN ..PREZIT !!!!!! !!!!! !!!!

JA CHCI JEN ..PREZIT !!!!!! !!!!! !!!!

JA CHCI JEN ..PREZIT !!!!!! !!!!! !!!!


..když už jsem TEDA platil WAS ( kdyz jsem makal .. a platil SOC. POJ. ) .................... ale také i ty wsechny ty ZMRDY, co NIKDY, nikdy, ale wubec nikdy PRACI NEWIDELI a ani neuwidi !!!!!!1) BUD MI DEJTE DUCHOD NA HLAWU - nebo nawiste dawky wsem na 10.000kc

2) NEBO MUKLUM DEJTE TO CO NAM !!!!!! - nebo mi wratte moji Zem ..


- klidne si lze predstawit kartu ze ktere pujdou koupit jen ty polozky KTERE jsem pracne wypsal .. a ( tyto pripadne wymenit za jine, drazssi ci lewnejsi zbozi ..) 

- a tez zaplatit rownou NAJEM !!! Wsem stejne !!!! jak ze nekdo bydli ZDARMA we wile ____????


1) BUD MI DEJTE DUCHOD NA HLAWU - nebo nawiste dawky wsem na 10.000kc

2) NEBO MUKLUM DEJTE TO CO NAM !!!!!! - nebo mi wratte moji Zem ..


..jeste jednou propominam .. ze sem zde NEZAHRNUL zadne WEZENSKE cukrowinky ani cizokrajne ovoce ( mukli maji kiwi, pomeranc ci pod ..KAZDY TYDEN aspon 1x !!!!! )

A tes pripominam ze ABSTINUJI ten was NYKOTYN a OPIATY .. i METH a TOLUEN ..a samozrejme i alkohol ... tim ze uziwam THC, jenz roste Zdarma ..ale 5 kytek nestaci ani na 3 metry !!!!!


A TEN NYKOTYN ..ten potrebuju .. Bez nej deprese agrese ABSTAK jak ani na HEROINU !!!! = musim mit aspon NECO .. !!!!!!! } toto po was ..wsimnete si NECHCI ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uka+zte mi KDO jste ... zda oprawdu jste TOTALNE-KRIMINALNI, KRIMINALNE-TOTALITNI stat okupantu .. anebo jste to co MY, lide a osobnosti LIBERALOWE, UTILITARISTE ( skut. demokrate a skut. socialiste .. ) 3


kolik tedy penez ?? NE!!! ....DAWAT POLOZKY ( wymenitelne ) WSEM LIDEM !!!! at jiz pracuji ci nikoli ... at OSVC ci mukl !!! at pirat nebo rom ... AT JA NEBO PLNOUPAROUBACK !!!!! WSEM STEJNE !!!!

..ale jen a jenom ZAKLAD - ziwotni minimum "" :) :) :)

                              ----------- ja jsme welky nepritel NEDELNIKU a kriminalniku, fetoshitu, somroshitu a ..a td .. ALE I TEM WSEM PREJI PRAWO NA ZIWOT ..!!!!

DEJTE MI PRACI. WIM PRESNE CO CHCI DELAT!       ---- ne?! nechate nas pozdechat ?! .. a penize si rozdelite..: FZL, SS ( stolice soudni - smrad strasny ), POLITICI a ... NEZISKOWKY ... HMM 
A TO NEJLEPSI NA KONEC .. WECI JENZ SI NECHAWAM KOUPIT !! ted se mi rozbila warna konwice .. WSECHNY WECI MI KUPUJE pritel PhDr.PhD. .. CO ASI TAK UDELA ( NEBO MA UDELAT ) CLOWEK, jenz nikoho takoweho NEMA ??!! ? ? ? ? T???????F?K?????T???? ? ? ? ?
 
     Linda Đella Werde alias T?x??k?at?$ 
       Artifex Hypermegalomaniax


     www.TEXNOKRATEA.eu (web-site)
       TEXNOKRATEA.com (facebook)

          texnokratea@gmail.com  
		

[ZPĚT]