Posláno MPaSW, ÚP, ..a politici, nowiny a nezáwislí pozorowatelé ..


FACKA DÍWCE

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/u-mestske-policie-skoncil-kvuli-uderu-divce-drive-dostal-med/r~ae83424878e811ea9d470cc47ab5f122/?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed..aneb jak naše "POJICIJE" opet zwládá boj s ..tentokráte koronarowirem .


Každopádne New York, rekordní nárust mrtwích. Nezdá se tedy, že neco koncí.

No - wítejte w mém swete ..STRACHU, starostí a nejistoty. Wy to máte ted - pro mne se nic nemení. Staw je stabilne frustrowaný, depresiwní, .. a celkowowe w obawách .. :) ..o holou existenci ..Jedna wec, je že zde je plno KRIMINáLNÍKu ..ale FZLi nemají na práci než KRÁST a WRAŽDIT. 

Wec druhá je, že sociální program mrs. Malácowé je ješte HORŠÍ, twrdcí a destrukcní ..nežli "prawicowé" wlády Necasího. Tento zawedl socky we mestech ..ale i za nej jsem mohl mít peníze na úcet.

Nebot jsem narkoman a bohém ..tudíž je otázkou kam až chcete w Satanizmu zajít .. ( Ani Necas NEOHROŽOWAL MNE NA ŽIWOTE, tak jako tato waše "sociální" ministrine. )

Dále bych rád uwedl, že bych už rád rešii ty FZLi ( a Soudy ).. a jejich "práce" . Takže mi prosím wyjdete wstríc - a kdyby to nešlo jinak tak mne bud zbawte SWÉPRAWNOSTI ci ..OBCANSTWÍ.

Wlastne mne rešit furt dokola HOLOU EXISTENCI .. což se wlastne práwe ted deje .. ( za waší wlády !! ..to proste jsem až dosud nemusel !! ) odwádí od techto problému do té míry, že . . . ´´

Také by mne docela zajímalo jak dopadla Viola .. nejak rychle to utichlo, w té Bratislawe !! Nowiny si píší taky jen co chtejí - nikdo nesleduje ty prípady ani soudy. .... Mizérie informacní.

Wšichni pracujeme nic moc. Chápu na sobe že nic se urychlit také nedá .. .

Ale jako .. já jsme nemocný a bezmocný narkoman .. po težké schizofrenii .. mucen w jejich koncentrácích .. placen 800kc na metr .. A wy ? .. Zdrawí :) bohatí :) a spolu :) a máte úplne jiné peníze :D

..takže WýSLEDKY WAŠÍ PRÁCE by mely se od tech mých ..a mého casu potrebného k realizaci žiwotních cílu ( ci dokonce podob spolecenstwí ) .. ZNACNE LIšIT !!        No.. maucta .. :u :u :)

 TEXNOKRATIS, wynálezce a wylepšowatel ..

 P.ozdraw S.(w) :


.. uz jsem te nasel .. Kalousek . 

 .. tuto je to .. ty's ..: .. sw. Jezuitská !!  Jo .. to by mohlo byt "ko$er" dosti.. a zarowen zachycuje prawou podstatu tweho byti ..nebo biti ??:)) ..  :) :) :)

  Jehobití, nejspíše !! Ale wšimneme si že "strážník"( ulhaný - facka je widet !! Chodte SPOLU !! Nahráwejte JE !! jsou to ZMRDI, stejní jako PIRÁTI !! )  ......... prišel o swuj wýnosný "biznis" .. . 


		

[ZPĚT]