DOTACE Z E U .. anebo PIRAT KRICI > CHYTTE ZLO-DEJE """" DDDD

Psáno pro Babiš – premier C.R. Posláno ANO11, CSSD, TOP09, STAN, ODS, SPD, Evropské Demokraty, Soukromníky, Svobodné, Suverenitu, Zelené, a Pravý Blok p. antikomunisti P. Cibulky.
Dále posíláno médiím: Respekt, Reflex, A2larm, Blesk, Deník, Ihned, Týden, C. Rozhlas, C. Televize, Barrandov, Nova, Prima.
A také nezávislým pozorovatelum: Novinárský Syndikát, Amnesty International, Anarchistická Federace, Extention Rebellion, 1.000.000.0000 chvilek pro demokracii.  Mr. Babiš, uklidnete se laskawe, 

    nemáte zapotrebí použíwat stejná slowa jako já .. nebot nejste punker, kterého piráti fyzicky napadli a ukradli mu šlehackowac I batoh s notebookem …Ne .. wás ješte ti “”ZKUBI-ZMRTI”” o žádný majetek nepriprawili .. !! 

To MNE priprawili o majetek za wíce než 20.000 kc a ješte ( nebot jsem se NENECHAL od tech hajzlu a štetek zasraných ješte I ZBÍT !! ) MNE PRIPRAWILI O 3 ROKY ŽIWOTA !!!!!!Takže se w klidu radci zamysleme ( oprawdu – státním úredníkum jako je premier ci president slowa, jenž použíwáme my .. PUNX .. nesluší .. wíte ??! D ?? )

..na jednou wecí … :JAK SE ASI CÍTÍ BRITSKÝ OBCAN, JENŽ SE MUSÍ DÍWAT NA TO JAK JEHO NEMOCNÉ DÍTE LEŽÍ W BRITSKÉ NEMOCNICI NA ZEMI…. 

… NEBOT JEHO PENÍZE, ZA KTERÉ BY JEHO DÍTE MELO STANDARTNÍ - BRITSKOU - ZDRAWOTNICKOU PÉCI …

…. SEŽRAL NEJAKÝ KALOUSKuW ZNáMÝ .. NAPR: LANGR NA SWuJ HOTÝLEK … … … … ANEBO T’REBA BABIŠ NA SWÉ UNIKÁTNÍ HNÍZDO … ??Ó, ano .. Million Chwilek a další anti-babišowci … pro mne Éra Anti-Babiš skoncila UWeDOMENÍM si, ŽE mu pedofil a mono-teista KALOUSEK napsal zákony .. ZA NICHŽ NEPUJDE SEDET, 

..byt by ukradl PENTALLIONY Eur !!!!!!!!!            !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

..že díky nastawené FÍZLOkracii – spolecná „práce“ ODS + KDU + TOP + CSSD + KSCM …… ZDE NEJEN ON ALE I JAKYKOLI PIRAT … MUZE OKRADNOUT KOHOKOLI …. O COKOLI …… !!!!!!!!!!!!!!!!!!..cilli, že to wubec NENÍ PROBLÉM BABIŠ, jenž de fakto jen w metá Kalouskowy rukavici do xichtu, nebot je jisté, že JEN WRáTÍ PÁR MEGA !!!! …………………………..A NEPUJDE TEDY SEDET !!!!!Co jsou millony Babiše ( mimochodem stejné jako Kalouskowy bandy ) oproti MILLIARDÁM, které stát nejspíše zaplatí za KOHOSI w „porewolucní“ wláde !!!!!! ( prípad krewní plazmy .. )

JE TO PROBLÉM CELÉ EWROPSKÉ UNIE A JEJÍ BYROKRACIE A FÍZLOKRACIE ( JENŽ JE DE FACTO ZCELA GLOBÁLNÍ – KažDÝ JE TROJITÝ AGENT, NIC NáM ANI NEZBÝWá … )Nesprawedlnost, žebráctwí, kriminalita, pedofilie, násilí hippísáku a jiných MONO-ZMRDu ( prosím, nechte mé PUNKOWÉ wýrazy mne, dekuji , wy mluwte LÍP .. ?? )

… A TOTÁLNÍ KORUPCE FÍZLu, SOUDCu …. ATD … !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Úplne zbytecné “NEZISKOWKY” – úplne na howno WOMBUCMANN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ------ trilliony ušetrím, hned jak se zbawím pirátu a jejich kámošu fetošu !!!!!!!!!!!!!!!MILLIONY PENEZ Z EWROPSKÉ UNIE WYHOZENÉ NA LÉCBU NAŠICH PIRÁTSKÝCH SMAžEK – ŠPÍN, JENŽ SE NAKAZILI VIREM HEPATITYDY “C” – ŽLUTENKOU CÉCKEM !!!!!!!!!!!!!!!!!Jedna lécba – MILLION KORUN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Desetitisíce BEZCENÝM ZKURWYZMRDu, jenž celý žiwot JEN KRADLI A FETOWALI, NA WšE SRALI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A JEN SRALI !!!!!!!!!!!!!!!!!! A PÁCHALI !!!!!!!!!!!!!!Jste slepý, Mr.Babiš ???? ..nebo nedowedete to pochopit … KDYŽ LÉCBA MÉHO DíTETE STOJí JEN 10.000.0000 Kc, ……………….. KTERÉ NEJSOU, 

…………………..NEBOT PENÍZE NA LÉcBU SEžRALI NEZISKOWKY TYPU DIALOG ( nedoslýchawý ex-policajt ) , JUSTINA ( napíšou T.O. a to je taky wše – je jasné, že FZL – PCR pripad napadení ZASE odložili .. !!! ) CI WOMBUDSMANN ( co wám dá PAPÍRY s “náwodem ” ) ..ANEBO ŠPÍNÁCKÉ TROSKY … PIRÁTSKÉ SMAžKY …… !!!!! HIPPIESHITS !!!!


Každý z tech zkurwyzmrdu stojí 1.000.000 kc … ZA KTERÉ NEPORIZUJETE LÉCBY DeTÍ ZDE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nenenene !!!!!!!!!!!! …wy si porizujete HNÍZDA !!!!!!!!!!!!!!! ( … to je ta jediná ŠKODA ..Mr.Babiš .. ) . A LÉCíTE SMAžKY CO HEPATITITU CHYTNOU KLIDNE ZASE ZNOWU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já wím dosti presne jak se cítí Britský obCan, jehož ste s Merkelowou a Malácowou OKRADLI O POSTEL PRO JEHO SYNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wím totiž JAK SE CíTí nekdo jako já – w té dobe SYMPATIZANT HNUTÍ ANO2011, ..když je necekane PrEPADEN pirátskýmy hajzli a jednou jejich štetkou … 

A PCR, jenž jsem na sebe zawolal JÁ SáM … ihned zatýká, MUCÍ, a násilím NUTÍ k doznání, že jsem prý EXTRéMISTA a TERRORISTA !!!!! -…….-

..a ani se nedowolá u wašeho Ministra..když u’ž president, je prase a na swá práwa prezidenta rezignuje aby nemusel rešit PRÁWA OBCANu …!!!!! …………….

..ale ani se NEDOWOLá ADKOKÁTA ..z C.A,K.. !!!!!!!!!!! ( prý jsem neduweryhodný – mne pripadá, že jsem spíše BEZ HOTOWOSTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ………


JÁ WÍM JAK SE ASI CÍTÍ BRITSKÝ OBCAN …. KTERÝ PLATÍ DANE …………………..NA WAŠE SANE … ( CO PIRáTI, WY MRDKY BEZCENNÉ ….?! )  !!!!!!!!!!!!!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    … CÍTÍ .. SE …. ZNACNE …. PODWEDEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
    ------------------------------------------------------------------------------------- 
    -------------------------------------------------------------------------------------

   …a chce ..a TAKÉ I JDE … !!!! ….. WEN …

..nejspíš to asi deláte Kalouskowy – tomu “”hrdinnému deti-bijci”” – naschvál .. 


Jj ..to chápu… DOTACE NEPOTREBUJETE … to je widet .. na tom zejména, že místo LÉcBY DETÍ lécíte ..pirátské toxikomani !!!!


Takže se snažíte JEN OKRáST bohatý Západ – ---------------- owšem až na to, že peníze nebudou chybet Br.králowne ci managerce sázkowé kanceláre.. .. ALE OBYcEJNÉMU LABOURU ( delníku .. ) !!!!!!!!

TakŽe se snažíte rozbít E.U. ..---------------------------- což se jiste BRZY stane … a já doufám dostanu zpet swuj AMERICKÝ PAS ( muj skutecný otec je ameriCan, muj rodný list byl komunisty zfalšowán .. )

PREDSTAWUJEME SI BOJ PROTI E.U. A KAPITALIZMU JINAK !!!!!!!!!!!!!!!!A HLAWNE JE POTREBA SI ZAMÉST PRED SWÝM WLAST-NÍM PRAH-EM …. !!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEMÁTE PRECI JEN NA WíC …..?!?!?!


…anebo se budete jen OPICIT po Kalouskowy a wšech tech ostatních … i pirátských…. šmejdech … ?!?!
P.S. .. kde je moje žena ..a kde je muj práwník ?!?! 


W M!ST – ideální system Texnokracie … každý by mel swého osobního práwníka tak jako má dnes obvodního lékare …!!!!

..a o mé slecne se ani nezminuji.. wy pokrytci … !!!! 

( ale to že sem pro ni jel do kurdistánu místo na Lesbos .. uznáwám.. JE WINNA MÉ NEMOCNÉ PSYCHIKY, což zarídila Satanowa Sekta a ty jeho smažky … )


                 A žE KUR(D)A NEMÁM SLECNU A PRÁWNIcKU W JEDNÉ OSOBE… ?!?! 

                                  hmm    .. welmi po-diwný osud my hwezdy nastawili .. . mm ?? ..co už … ..už je mi moc..

                                  ( jisteže jsme wšichni nejak WINNI … - ale já se aspon mužu wymlouwat na okolnosti .. - nejsem totiž státník .. -

                                                    Cilli:   WI NIKOLI !!!!! “DD)

 ? ? ? ? T???????F?K?????T???? ? ? ? ?
 
     Linda Đella Werde alias T?x??k?at?$ 
        Artifex Hypermegalomaniax


     www.TEXNOKRATEA.eu (web-site)
          TEXNOKRATEA.com (facebook)

          texnokratea@gmail.com 
Sent from Mail for Windows 10


		

[ZPĚT]