Psáno pro wládní i opozicní politická uskupení ANO11, CSSD, TOP09, STAN, ODS, SPD, Zemanovce, Evropské Demokraty, Soukromníky, Svobodné, Suverenitu, Zelené, a Pravý Blok p. antikomunisti P. Cibulky.
Dále posíláno médiím: Respekt, Reflex, A2larm, Blesk, Deník, Ihned, Týden, C. Rozhlas, C. Televize, Barrandov, Nova, Prima.
A také nezávislým pozorovatelum: Novinárský Syndikát, Amnesty International, Anarchistická Federace, Extention Rebellion, ..

 
 https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cernochova-zaoralek-nacisti-snemovna-izrael-palestina.A200527_104529_domaci_kop


 ..a wyslowene se zakazují jakékoli projewy Netolerance ... jmenowite MONO-TEIZMU !!    ( !! )


O.D.S. ..no, už dlouho nikdo nehorel na HRANICI .. Ale pridejte si ( na platech ) a nezapomente pridat SOUDCuM ( aspon milion ) a FZLum ( aspon 8x tolik než je min. mzda !!DD at se waše nadrazená RASA cítí !!!! )


 NO ONLY ONE AND ONLY GOD !! NO AUTOKRATORS - NO PANTOKRATORS !! NO PASSARAN NAZI-SCUMMIES !! NO JUDE-BOLSHEWIZM - NO JUDE-FASCIZM !! https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/pasmo-gazy-bude-do-peti-let-neobyvatelne-varuje-osn/r~a8b11cec518211e5b605002590604f2e/

 https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/foto-palestinci-miri-domu-misto-domu-nachazeji-jen-trosky/r~3869e568214f11e48a740025900fea04/..a K.D.U.-Lidowci si chtejí ZAKÁZAT wšechny symboli ZLA - SMRTI - TORTURY - WYKORISTOWÁNÍ - POKRYTECTWÍ - GUMOWANÍ MOZKU W MASSOWéM MERÍTKU- .. A ZA NEPOSLUŠNOST TREBA PORÁDNE, ALE PORÁDNE - PROJET ANÁLEK !!!! hm..

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/629243/brutalni-smrt-violy-34-chtela-napsat-skandalni-knihu-o-cirkvi-z-jejichz-sparu-se-snazila-dostat.html

Nemužu jinak nežli s NIMA BEZE ZBYTKU SOUHLASIT !! !! ::) :)      JE CAS ZAKÁZAT WEŠKERÉ IDEOLOGIE, JENŽ JSOU POŠPINENY KRWÍ MILLIARD NEWINNÝCH OBETÍ !!!! !!!! !!!! !!!! !!!!
 ZAKÁZAT WŠECHNY NACISMY ( JUDE-FASCISTS ) !!! ZAKÁZAT WŠECHNY BOLšEWIKY ( JUDE-COMMUNISTS ) !!! A ZAKÁZAT WŠECHNY MONO-TEISTICKÉ CÍRKWE ( WCETNE ISLÁMSKÝCH! SATÁNSKÝCH!! A KRASTÁNSKÝCH!!! SEKT ) !!!! !!!!
 T.O.P.09 .. a co náš studento-bijec .. mr.Kalousek ??"") jj.. je to wšechno zlodejna - ale zlodej kricí " chytte zlodeje " .."")) - Ani za tebe by nebyli MOJE skutecne FUNKCNÍ cyber-masky .. !!C.S.S.D. díky za chrabrá gesta ( ax - snad nezustane jen u nich .."" .. tak jako obwikle ..)) Díky za SÉGRU, díky za pokus o nejakou ROWNOST mezi Superior a Inferior lidu wezdejšího .. Ale cekám furt ty ŽÁDOSTI. Tnx ..

  -  je zbytecné asi opakowat to co probehlo zprawa ( totiž hlasowání o Impeachmentu .. ) - wíme preci dobre, že politická situace je "STUCKED". Je to jako TAO .. - owšem STOJÍCÍ .. "DDD .. 

  - ( TOTáLNÍ SATÓNOWA "(R)OWNO-WÁHA" ) - takže tady neprojde nikdy dobrýho nic "")) .. Wšichni si wyblokují wšechno .. ( a prípadnou opozici napíšeme na seznam EX-TRéMISTu "")) = žádná šance pro SOCIALISM::)A.N.O.2011 - tak jako místo cigaret za 10 kc ... ALE JEN NA RECEPT !! ABY SE NESTÁWALI ZÁWISLÍMI DALŠÍ OBETI - DETI !!! ...tak widím jen BUZERACI - ZDRAŽOWÁNÍ - ... A KOURÍCÍ 14-TKY !!! !!!! !!!! !!!! !!!! !!!!S.P.D.. tak co ten server .. hlasowací ? Ja jsem pro aby se secetla CELÁ PLANETA - kdo chce žít KDE ( Texnopolis nebo Území Idiótu - multi-kulti anebo wlastní národ - též rec - CREDO .. 

   - A rozdelit planetu podle HLASu "D) - cili zda chce žít nekde, kde Lidská Práwa platí ( jsou garantowána ozbrojenou silou ) ci Území Idiótu ( kde wládne práwo silnejšího )

   - to pak by každý kdo by snesl G.P.S a KAMERU, se mohl stát obcanem Texnopolis .. ( a o toto obcanstwí klidne i prijít - pokud dojde k porušení Prísahy .. ) 

   - mohl by si wybrat mesto - zda socialistické ( dan až 80%, ale wše dostupné ) anebo naopak indiwidualistické ( min. dan je 20% .. na Sw. Osw. Armádu a Sw. Hum. Fond - zbytek je na mestech .. )

   - také by kaŽdé mesto mohlo mít swoje zákony ( napr. zákaz nahoty ci naopak odewu .. zákaz kourení Mari-Xuanni ci naopak Chlupu ze Satánowy Wohánky ""DD ... jjj.. Každý, každý by moh w M!ST najít swé místo  Zelení - furt nemám we drezu ten americký DRTIC ( BIO ) ODPADKu !! ..tudíž NEHODLáM STáLE TRÍDIT NIC - ( obzwlášt mám-li ješte cálowat POPLATKY za odwoz !!! ) ..cili newím, newím .. co s wama .. 


.. a dále ? .. dále mi zatím nic moc nexibí .. ale Dík za woptání.. jj ..i já už jsem schopen rešit jen swoje potrebi - idee wzal wskutku .. das ..""::)) To jest nejradeji bych wás nechal ŽÍT, ALE.. kdy necháte wy mne..

Xápu, že má každí práce swé dost .. ALE NELZE JEN ZÁ-KONY OBDAROWÁWAT ( otroki beztak ) .. ALE JE NUTNO I DOHLÉDNOUT, ZDA-LI SKUTECNE PLATÍ .. a jestli platí PRO KAŽDÉHO !!! !!! !!!


Já nechci NIC - NEŽ co inzeruje wáš Status-Politicus we swé Ústawje !! At stá(d)ní aparáth aspon funguje .. ( tj. : nad 25% !! ..dnes: je tak na 10% .. :P ) Owšem za Kalli a ODbeS .. to bilo JEŠTE O DOST MÉNE !!! Takže.. tak. 


 ? ? ? ? T???????F?K?????T???? ? ? ? ?
 
     Linda Đella Werde alias T?x??k?at?$ 
        Artifex Hypermegalomaniax


     www.TEXNOKRATEA.eu (web-site)
          TEXNOKRATEA.com (facebook)

          texnokratea@gmail.com  


		

[ZPĚT]