Psáno pro ANO11, CSSD, TOP09, STAN, SPD, ODS, Zemanowce, Evropské Demokraty, Soukromníky, Svobodné, Suverenitu, Zelené, a Pravý Blok p. antikomunisti P. Cibulky.
Dále posíláno médiím: Respekt, Reflex, A2larm, Blesk, Deník, Ihned, Týden, C. Rozhlas, C. Televize, Barrandov, Nova, Prima.
A také nezávislým pozorovatelum: Novinárský Syndikát, Amnesty International, Anarchistická Federace, Extention Rebellion, 1.000.000.0000 chvilek pro demokracii,


..jenomže to by se mi nemelo stát to co se mi stalo ..


•	Jasne že bych oceni DRCENÍ Kalouskowi bandy .. – nejste ale stejní ?!? ( rozhazowat dotace EU za úplné howadiny .. a TAM kde mají bejt ..NIC ?!?!“?!
•	Owšemže bych ocenil SPRAWOWÁNÍ exekucí… ( zpet pod státní kontrolu .. ) – jen aby to nebyly JEN SLIBY .. .
•	Zajisté ocenuji LIBERALIZACI medikamentu – ZDE JE JASNÝ ROZDÍL MEZI BUZERANTY Z  O.D.beS a podobných .. !!!! … a wládou ANO2011 .. . „)
•	 Také ocenuji zwíšení socky o tech pár korun .. A GRATULUJI wám k WAšIM platum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =…tady tedy NEWIDÍM ROZDÍL owšem wubec ŽÁDNÝ …!!!

Jen drogama mne neumlcíte !! ?? 

Ackoli ..jen díky modernímu Babišowskému krimu jsem to tam prežil.. díky heroiny, který mi nosily delníci „pracující “za 5kc !!!! na hodinu !!!! we swých prdelkách .. ( aby meli aspon neco z té „Práce“ )


TO BY SE ZA ZKURWISINA KALOUSKA A TÉ PARTY BUZERANTu Z O.D.BESS NIKDY NESTALO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TI UMÍ JEN JEN JEN…. MRWIT MOJI ZEM !!!!!!!!!!!


..to že za to mohli piráti – je jen PRITEžUJÍCÍ !!!!!!

Ac jsem byl Sympatizantem hnutí ANO2011 byl mi po té co jsem NESPRAWEDLIWE ODSOUZEN za sebeobranu expanzní zbraní když mne pRepadli stoupenci PIRáTu ( jednoho jsem osobne znal a na 17.11.2014 jsem mu dokonce tleskal na koncerte !!!! )

Oloupili mne o šlehackowac jenž rozbili.

Dále mne ukradli notebook a batoh. Notebook poslézle hackli a znicili mi profil na Facebooku ..

ÚTOK TRWAL ..nebot ne strkání a wyhrožowáním pestmi znemožnowali ABYCH SI WZAL BATOH A ŠEL PRYC .

NAOPAK .. cítil jsem se znažne ohroŽen – byly wenku dwa ..celkem 5 .. byly MNOHEM wetší .!!! 

U HNUTÍ ANO2011 JSEM SE POMOCI NEDOWOLAL .-.. NAOPAK, BYL MI ZABLOKOWáN FACEBOOK !!!!!!!!!!!!!!,

Nedowolal jsem se u Polykána .. ministra ( to znamená služebník ) Sprawedlnosti !!!! - JE JASNÉ UŽ PODLE ARABSKÉHO KOLA, ŽE SE JEDNALO O INFITRÁTORA Z PIRÁTSKÉ ŠPÍNÁCKÉ STRANY !!!!!

NEDOWOLAL JSEM SE ALE ANI U PRESIDENTA ( to znamená predsedy ) STáTU .. A TO AC SI RÍKÁ STRANA PRÁW OBCANu !!!!!!!!!!!!! ( to že za Klauze .. to bych se nediwil ALE TO PRASE JE ..HORŠÍ !!!! ..cili nemáme to my LIBERALOWÉ w této zemi plné zmrdu a zkurwizmrdu wubec jednoduché.. 


Piráti ..to je skutecne zdroj 90% mich problem; .. uplne jim seru na nejake jejich zasluhy za THC ci METH !!!!!!!!!

Meli pul roku NA TO ABY TO ZA’CALI REŠIT !!!!!!!!!!!!! JE POZDE, WY MRDKY !!!!!!!!!!!!!!! neduwera stejná jako k MARXISTuM a KONZERWáM typu ODS – TOP – KDU !!!!!!!!!!!!!Jaký je rozdíl mezi hákošem a pirátem ___???? CO SE NáSILí TÝCE ŽÁDNÝ !!!!!!!!!!!!!!! Za to piráti nawíc ješ’te KRADOU, smrdí a newykazují žádnou spolecenskou užitecnost !!!!!

Hippiesáci zkurwení .. fuj.. A JASNE, ŽE NEBERU ŽÁDNÉ WýJIMKY !!!! TAKOWOU STRANU NIKOD NORMÁLNÍ ( slušný znamená starocesky SPRáWNÝ .. )ú NEPODPORÍ !!!!


Ani wy ani ODBess JSTE NEBYLY OCHOTNI CI SCHOPNI ROZPUSTIT PARLAMENT, KDYŽ PREZIDEN PAŠÍK MELE HOWNA A PORUŠUJE SLIB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


JDETE DO HOWEN ….. WY ZKURWI … WY ZKUWY PIRÁTSKÉ, ŠPÍNÁCKÉ .. ZASRANE-ZASRANÉ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Cili: ..swou neúcastí we wolbách hodlám PODPORIT aspon-trochu-liberální Hnutí ANO2011 ..a to proto, že proti ABSOLUTNÍM ŠPÍNE MODRÉ ( a CERNÝM PIRáTSKÝM HAJZLuM jejich lyž-prdlelí !!! )

            JAKÝMIKOLI PROSTREDKY – KROM MIMO-RÁDNÝCH ( ne extrémzmu .. My nejsme ani piráti ani žádná jiná TOTáLNÍ a TOTALITNÍ špína .. )


… jj .. ale prwne Kalousek .. ten hrdinný DETI-BIJEC .. ten nebojsa..
P.S. 

Morawák je zlowák, co nedošel do Cech ??? Tak to Cech je ZLOWáK co tam DOŠEL !!!!!!!!!!!!!


Wíejte w zemi Bóju ..imigranti -..- .. A CHOWEJTE SE TU JAKO DOMA !!!!!!!!!!! .. to znamená SLUŠNE !!!!!!!! ..ne jak si myslí pirátské necky … 


Na každého se dostane .. Jen cekejte .. .!!!!! 


 ? ? ? ? T???????F?K?????T???? ? ? ? ?
 
     Linda Đella Werde alias T?x??k?at?$ 
        Artifex Hypermegalomaniax


     www.TEXNOKRATEA.eu (web-site)
          TEXNOKRATEA.com (facebook)

          texnokratea@gmail.com  


Sent from Mail for Windows 10

		

[ZPĚT]