Na hlavní stránku!
KRITICKÁ SITUACE


   Vznikla rozpadem P.S. Členové: Robert Vlček - Jimmy (bicí), David Bartoš - Kratoš (zpěv), Vašek Girsa - Vince Drinky (kytara), Šimon Budský - Šifon (basa)

   Sestava se dává dohromady v roce 1988 v létě začínají jako E.I.K. podle předmětu Ekonomické informace a kontrola, ale skupina říká: Epileptický idioti a kurvy. V březnu 1988 na fesťáku vystoupí už jako K.S. V září 1988 nahráno demo Zejtra je nám dvacet na nahrávce se přidává další kytarista a ex-člen SUCIDAL COMMANDA, Wonid. O dva měsíce později přichází do K.S. ještě Dan Malaniuk - Yahoda.

   Sestava: Yahoda (bicí), Robert (kytara), Katoš (zpěv), Šimon (basa).

   Po listopadovém koncertu přichází půl roční pauza, kvůli osobním problémům. Už v červnu 1989 se K.S. vrací. Přichází řada koncertů, pak vydáno druhé demo na kterém účinkuje nový člen Cyril Křeček - další kytarista, který občas zaskakuje za Wonida. Vydány dema Zejtra je nam dvacet a Stále na útěku. V říjnu 1989 festival Punkerem, také v roce 1989 vystupuje převážně v Praze. Jejich koncerty v roce 1989 nejsou moc úspěšné. V roce 1991 se kapela stává HC skupinou. 1992 nová deska, která vyšla až v srpnu 1993 s názvem Kritická situace v roce 93. A o několik let později vyšel singl Forgiveness. 23.prosince 1996 odehrají svůj poslední koncert.