Na hlavní stránku!
KONFLIKT      Kapela hraje tvrdý punk-rock s mnoha jinými styly.

      Vznik této velmi známé slovenské punkové kapely se datuje na duben 1990 s názvem AZYL v sestavě: N!D!-zpěv, Jury-zpěv a kytara, Stipu-kytara, Majo-baskytara, Jock-bicí.

      V roce 1992 dochází k přejmenování na KONFLIKT A a dostávání do podvědomí pankáčů s vydáním alba "Takí sme", které obsahuje 12 písní. Také se v tomto roce přidává zpěvačka Kristína a mění zpěvák - Stano. Po vydání alba sklízí kapela úspěch s písní ANTI NAZI, která vyhrála dvakrát Československou hitparádu. Poté se sestava ještě mnohokrát změní až v roce 1997 se ustálí na Jury-zpěv a kytara, Maroš-baskytara, Junior-bicí. V této době hraje pouze na Slovensku.

      V roce 1998 konečně vyráží do zahraničí, odehrává koncerty ve známých městech, kde žádná punková slovenská kapela ještě nevystupovala. V tomto roce se umazává Ačko z jejich názvu, z důvodu špatné výslovnosti v zahraničí (pro příklad: "Konflikta", Conflikta, Konflict A, "Konfliktika" …).

      V roce 1999 vychází album "Mea Culpa" a po několika měsících i video "Konflikt - Live in Abda". V únoru 2000 vychází EP s názvem "To protect and serve".

      Od dubna 2000 přichází mnoho nabídek na kompilace. Například německá punková legenda Daily Terror. Také slovenské kompilace na které se, ale Konflikt nepodílel, protože by nahrávání bylo zbytečně drahé a nechtěli být na kompilaci s komerčními kapelami. V říjnu 2001 se nahrává dlaší album "No return...".

      Kapela koncertuje velmi často v ČR!

Kontakt:
      Jury@konflikt.sk - koncerty
      Junior@konflikt.sk
      Shop@konflikt.sk


Alba:
Takí sme (12 skladeb, 1995)
Mea Culpa (12 skladeb, 1999)
No return... (13 skladeb, 2001)

Odkaz zde: "Konflikt"