VÝVOJ  F A L L O U T  VZHLEDU
................BIL OBNOWEN!!!

Rozhodli jsme se, že společnost Microshit, neňí až takowí nepřítel pokroku a wůbec. Např. Win Wista je sistem již poňekud sxopní : nepadá i wipadá.. Zaťím jsme nesxledali žádné wjetší xibi. Jen troxu je smutné to, že tato firma stále použíwá nápadi odkdekud, (např.: Sidebar.. ze StyleXP) a to ješťe k tomu nedokonale (xibí tam šipečki pro snadné polohowáňí..) a sám stojí docela hodňe - xráňen práwem, ze kterého si utahuje..! Nicméňe ňikdo nejsme dokonalí.. přistupme na alternatiwňí řešeňí.
Jako wíxozí operačňí sistém jsem použili WinMe, jenž je zbawena serial number, a jíž jsme wilepšili jak se dá..
Další už je na Desktop Themes. Kombinací ťexto dwou weličin lze oprawdu dosáhnout pozotruhodníx wísledků..
..co se Fallout wzhledu w počítačíx tíče!!

{-----------------(--older---notice--)-----------------------------}


................. BYL ZASTAVEN!!!


Rozhodly jsme se, po poměrně vleklých zkušenostech, že Microshit Winodows nepatří mezi systémy, které přežijí rok 2000 natož nukleární apokalypsu...!!
Ne opravdu nemáme v úmyslu trpět pod tímto komerčním paskvilem (mimochodem slepeným ze všech možných jiných systémů) ani o trochu déle, spolehlivost, rychlost a konečně i přehlednost a přizpůsobivost tohoto macroshitu je dnes už pověstná...
Jednomyslně přecházíme na Comp.Sys. LYNUX, od kterého očekáváme vše nejlepší a, i když bude možná chvíly trvat než jej plně poznáme a ovládneme, jej rozhodně považujeme za bezkonkurenční alternativu k neustálým výpadkům a sekům ve Windows...

Proto se omlouváme všem těm, kteří se těšily na lepší prostředí, ale opravdu se nám jakékoliv vylepšování takového braku, když existují daleko lepší a cenově přijatelnější systémy zdá nesmyslným plýtváním času a námahy!

Koho windouzi opravdu serou a nemá možnost přejít na jinou platformu nechť si najde na internetu program Windows Blinds, a aplikuje si na svůj strojek vzhled Broken Windows. Práce v tomto windouzům odpovídajícím prostředí bude jistě příjemnější!!!

[ZPĚT]