Ale též to bilo včera, dnes má kaž´dí DVD vipalovačku... To je zase jméno - já bix řek Discorder GigaDisků..
Burner je fajn, D éV É D é je asi jak u auta MB-1123. Proč ne třeba Octavia, že?
S--m-s Slick!
No nebudeme lepší, snadné je to jen pro finančňíki a ťi nebudou hloupí - bili bi zňičeňi ! ! !

Tomu foťáku v kaž´dim mobilu jsem prosťe nevjeřil.. Ale stejňe to nemá zoom!!! Ješťe, že už nemusím mít všexno dokonalí..
Stejňe jsem v šoku, že fakt můžu mít cokoli si vimislím..

VIUŽIJTE TOHO ŇEKDO - JÁ UŽ SE SOUSTŘEĎÍM NA HOLÉ PŘEŽIŤÍ.
JSME NA VRXOLU. PŘEJU NÁM TO.
PŘEŽIJEME DALŠÍX 2099 LET, JE ČAS SE ZBAVIT ZBITEČNEJX ********* . VÍM, ŽE SI PORAĎÍTE. TAKI BIX JEDNAL STEJŇE.

Jo, a ťi v třeťím svjeťe ? ? No, kdo bi nás živil, těx pár let než to bude úplňe všude - sice jinak, ale jo.

Prohra včas je ňekdi víhra časťejší.. ..nemám už obavu, že bi ňeco nemňelo bít jak bi mňelo....


Ne, natáčel bix si vlastňí pecki a klípki, víc bi mi bilo blbí - cena za kterou bixom virobili takovouto kameru, v ocelovém obalu a speciálňí úpravou bi překročila kupovat si stále novou a novou texniku v plastiku...

Akorát ti CyberSpace brejle furt nejsou standart - aspoň si děťi nekazí oči , tolik, zaťím..Obxod je snadnej. Cokoli xceš, zde dostaneš za něco, co pošleš.. ňrejakou práci pro nás nebo materiál...Jinak hledej doláče, všude kde se dá, falšuj je (vytvářej vlastní scénki s vlastňími dolari) nebo je lze vidělat za nějakou tu práci v terénu.

Pokaždé když narazíš na cestu co ňikam nevede, napiš a klidně se rozepiš a uviďíš jak se neužitečně pobavíme, jo jo. Jinak je to všexno aut-of-dejt, toť víš.. ale co nevíš, je že všexno je možní i v realitě. Ale to se nedoplaťíš..

Je to jenom čurina proťi tomu všemu, proťi nudě, proťi úpadku hodnot, rozpadu osob.. -nosti... no to snad to nebude s tou komercí tak hrozní..

Nex se vést za "svjetlou" budoucností, no fakt bix si záviďel kdibi to višlo.. Jinak konec hry, je jako začátek hotov. Jen meziděj je už pro šílence do radiace. Napiš co xceš a já ťi to uďelám z legrace za bráhminskej dolláč.. Nebo přespeedovanej koláč !!

Stejně, dřive než mi dokončíme tuto formu protestňího visíláňí, všexno už bude stejňe na svjeťe, jen na tom nebudem viďelávat mi, ale zase ťi... Neva.. Berte to jako inspiraci D.I.Y. Pro nezasvjecené : Uďelej Si Sám!!!

Ten Sistém a tu Kňihovnu ale xci, i kdibi to měla bejt fligna. Hardware - čili HyperTekk - na to je.. jen ta moje závislost na Yetu je fakt Fallout haluz... Ješťe, že aspoň té krve teče minimálně.. a proto držím hubu - kdiž už ne prsti z klávesňice. No co, nuda, no.

Komerce stejně není ono, lepší je si to nexat udělat.. Jen ta A-TV mě mrzí, že nebude tak konkurencesxopná, bez běžného připojení netu místo televize je to celí utopie..

Ale jinak díki, pobavil jsem se dva roki i více a teďe bix měl vážně jít už něco dělat..

BEZ TOHO, ŽE BI MĚ ŇEKDO NENÁVIĎEL VÍC NEŽ Fallout HROZBU, SE NEHNU DÁL. NENÍ KAM.


Tedi, tadi už jsem vičerpal vlastňí zábavu a hodlám se orientovat na méňe depresivňí, "lépe prodejné" zboží..
Pošlete mi nějakej fakt dobrej 3D freeware a máte to doma!!! Bude mít rok co dělat, ale to hlavňí bude zase na koncovém uživateli.. Hlavňe, že už nebudu tak jednostranej, ne??

STEJŇE JSEM UŽ ŘEK VŠECHNO ŠPATNÍ - TEĎ JE ČAS ABI MLUVILI ŤI CO BEROU MILIONI ZA COSI KDESI = viz Diderot 2000 !! Ale kritizovat umí každej.. ovšem koupit si vodku a eneryidrink a uďelat si levnej mejdan doma taki !! Vlastňe to nemůže bít jinak. Nebilo bi to Gamers For Gamers.

Stálo to za to.. Klikňi sem posledňí screen ve hře, speciálňe pro tebe !!! Pozn. Těx mraki scének seks-o-seks, ale takle neuviďíš.. ňicméňe dočíst to až sem je fakt za všexni ti kňihi v Holi Librari... Jakobi účel dostal naplňeňí.. To rádio je fakt bomba... ale aspoň mě zastavilo včas - dovedeš si představit co všexno bi nebilo v tomhle svjetě až tak nenápadné či neviná hra se sistémem na toho horšího ve hře ??? Zpjet k nekomerci nebo zpjet do podzemki.. Nebo zpjet do kňihoven a hospod.. Prostě fakt to bilo navíc, no.. Nevaďí. Vemte si buď inspiraci nebo si nesťežujte. Máme vlastňe všexno co xcem, víte???

Takže co jsi to xťel koupit ???

Automatickí kombain, na vzduxovém polśtáŕi a electrickí pohon?? ProsŤe vznášedlo co nepotrřebuje silňice a lze ho rixle přeďelat na bojové vozítko?? Ale jďi. Kup si radši tadi toho HiWayMana... bude s ťim míň práce a problémů.

Nebo tadi to Horské kolo s motorkem do terénu?? Opjet: kup si rovnou motorku...

Ha, kuše nové generace..

Vzduxoloď jako alternativa k letadlum,??? Nojo pro tebe je to jeďiná možnost jak dostat do zduxu náklaďák, že? Ale tadi ta dímka se mi líbí, pří¨ˇšťe ať je rovnou stŘíbrná...

A tenhle oblek proťi radiaci bi ťi bil na prd i na demonstraci...

Visavač na spjetnéj pohon při visejpáňí ??? Taki bi to ur+ci+te ne+delalo dobrotu...

Tak ... kdibi s ťím někdo nesouhlasil, klidně mu to zařeíďím - jo, patenti si odpusťím - hlavňe ať to je bježně.

Stříbrnej krit k mobilu co bil aut už včera..?? Nojo, právje proto vlastňe, že bi fungoval i na poušťi.. Jenže tam už bi nebila telecomunikacńí síť..

A že ňic víc se virábjet nemusí ?? To bi mohlozbrzďit pokrok, kterí vždi přináší nové netušené užitečné a krásně zbytečné věwcički pro naši zleňivjelost... jenže ti tvoje taki a to maximálně!!!