TRAGIC The Gardering

!!! SOUŤEŽ !!! ...kdo wimislí neylepší prawidla a uďelá neylepší karťički získá wstupenku na APOKALYPSA párty.. Kontaktuyte nás!!


(prawidla podle F Q´P - prowizorium)

1) Promíchané kartičky se rozdají mezi hráče, každý dostane 10 kartiček.

2) Karty si hráč utřídí, karty cennější - silnější, odkládáme, abychom si mohly dobrat do plných, ale nezapomínejme, že prodlévání se nemusí vyplatit.

3) Až se hráč cítí připraven, vyloží svého hrdinu - či nějakou kartu postavy, a pokud nezaostal za ostatními a ubrání se v prvních kolech.. je určité, že se bude velmi rychle vylepšovat.

4) Až se budeme cítit sebejistě, zaútočme na vhodnou kořist.. jen nezapomeňme, že boje zde jsou dosti vleklé a proto buďme patřičně vybaveni.

5) Postava má kromě Charakteru i dvě ruce, kde můžeme používat libovolné zbraně a nástroje. Na každé kartě je uvedeno vše potřebné pro výpočet útoku... Minimum Síly (ST) a Inteligence (IN), ničivost - Damage - základní útočný faktor zbraně, vydělíme součtem Štěstí (LU) a naśí celkové dovednosti - Skills: lehké zbraně, energo zbraně,... Případně použijeme Perk. Odložíme odpovídající počet AP - action poits - a munice. Hráč má výhodu dvojnásobku AP, jestliže je ze stejné učité lokace jako pouźívané AP.
Dále má hráč možnost vybavit se zbrojí - Armor - jenž spolunásobí Sílu - ST, Odolnost - EN, a tedy Armor do celkového počtu Hit Points..
HP - DAMAGE (Damage (10) X Skill (3) + (tvoje Luck (5) * hod hostkou (4) - jeho výkryvy (Luck (7) * hod hostkou (5) = celkové ublížení nazdraví protivníka, - jeho stimpaky a další opatření). Použít lze i jiné kombinace, ale tyto jsou nejsnažší... jen musíte počítat okamžitě....
HP=ST*EN*Armor... např. 420.
Damage=Damage*Skill..... 150...
Luck 3 * hod 3 / 5 * hod 4 hod = 9/20...10/20...50%...
První výstřel tudíž ubral protihráči 300 HP.... a tento se léčí Stimpaky na 4*25=100...
Střílet lze dokud máme AC a Ammo...


ITEM 1 ----- HERO CHAR. ------- ITEM 2

INVEN -------- ARMOR ------- SKILLS
!
INVEN ------POLITRICS ---------- PERKS


Character - Homelands (AC)....... jméno....

STR------------INT
END-----------CHA
AGI------------PER

STR, INT.....minimum nutné k používání Věcí, Skills,...
CHA, INT..............maximum a výběr Friends
END, AGI.........maximum inventory

ENDxSTR....basic HitPoints x Armor
ENDxCHA..........healing rate x Skill


6) Postupem času lze i zapojovat politické ideologie, obchodování a pod.


Hrací karty Xarakterů:
Hrací karty Perků:
Hrací karty Items:
Karty "Action Points"

!!! SOUŤEŽ !!! ...kdo wimislí neylepší prawidla a uďelá neylepší karťički získá wstupenku na APOKALYPSA párty.. Kontaktuyte nás!!

[ZPĚT]